Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (158) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Gondolatok sportfogadáson innen és túl

Junior Member
    Szia!

Érdekes vélemény, de ha megengeded csak röviden hozzáfűznék pár dolgot:
    - nem véletlenül lettek betiltva a játékgépek
    - ez teljesen fakultatív, kis téttel is játszhatsz, nem kötelező százezreket megforgatni
    - el sem kell kezdened téttel játszani, akár abbahagyhatod, segítséget is kérhetsz rosszabb esetben, mert erre is van sok lehetőség
    - a Facebook szellemileg, akár testileg, és akár anyagilag is megkárosíthat
    - rengeteg olyan dolog van, ami átverés, vagy semmi értelme sincs mégis pénzt akarsz költeni / kell költened rá
    - olyanokat meg sem kérdezek, hogyha folyton buksz és rossz tapasztalataid vannak akkor minek fizetsz be százezreket...

Junior Member
    Szeretnék én olyan tuti tippeket olvasni, amivel lehetetlen bukni, de sajnos ez nem így van, a lényeg, hogy le kell győzni a kapzsiságot, számításba kell venni mindent, és jól kell megválogatni a meccseket. Majd reménykedni. Ha meg az előfizetőknek nem érne meg befizetni, akkor valószínű már elhalt volna az oldal is. Nekem is volt olyan hogy befizettem 10e-t abból nyertem 90e-t majd az egészet két rossz, idegesen megválasztott meccsel leamortizáltam 20 perc alatt, de ezen kell túllépni, nem?

Senior Member
    igen ezen kell túllépni, jól mondod :-)
    nyílván hogy buli ez ez egész, és hogy ezeket az írásokat buliból írják.

Bár van egy nagyon jó cikk is.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2019.02.04 17:45

Member
    Barátom!Én aztán maximálisan híve vagyok a szólàsszabadsàgnak,de szükség van itt erre?A hozzàszólàsaid bonyolultsàga alig marad el a Háború és békétöl,viszont a békés emberek lassan már nézegetik hogy mikor jön a busz,alàugràs céljából.
    delerium likes this.

Senior Member
    És hogy nem tudom teljesen pontosan tömören megfogalmazni, hogy miről akarok nyilatkozni, mert sokkal bonyolultabb ez és sokkal összefüggőbb dolgok vannak.

Majd gondolkozok rajta, hogyan mondhatnám ezt érthetőbben, rövidebben, lényegre törőbben, és hogy mit akarok én azzal kapcsolatban kifejezni.

Mert az a lényeg, hogy mit akarok kifejezni.

Persze egy kaszinó tud nagy élményt is nyújtani, ha elég úriemberként vagyok képes viselkedni, dehát ezek az internetes kaszinók már nem erről szólnak, nincsen meg az színvonala az egésznek, az a minősége ami a kaszinókat jellemzi.

Tulajdonképpen a kaszinók elit helyek, elit kiszolgálással, elit környezetben. Nagyon magas színvonalú dolog ez a kaszinó világ, ott is lehetne sportfogadni nem? Tehát egy igazi valóságos kaszinóban.

A william hillnek is vannak irodái, például magyarországon ilyen nincs is, csak lottozók vannak.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.18 18:44

Junior Member
    Sziasztok! Tudom, hogy nem ez a legmegfelelőbb hely a kérdésemre de láttam, hogy ez a téma aktív így batorkodom itt feltenni a kérdésem. A willamhillre szeretnék befizetni MasterCarddal és azt szeretném tudni ha befizetek kártyáról van e lehetőségem számlára utalni vagy csak közvetlenül a kártyámra tudnám küldeni a pénzt? Ez azért lenne fontos mert sajnos az én kártyám nem alkalmas erre :/ előre is köszönöm a segítséget

Member
    Idézet csaabi15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Tudom, hogy nem ez a legmegfelelőbb hely a kérdésemre de láttam, hogy ez a téma aktív így batorkodom itt feltenni a kérdésem. A willamhillre szeretnék befizetni MasterCarddal és azt szeretném tudni ha befizetek kártyáról van e lehetőségem számlára utalni vagy csak közvetlenül a kártyámra tudnám küldeni a pénzt? Ez azért lenne fontos mert sajnos az én kártyám nem alkalmas erre :/ előre is köszönöm a segítséget
    Nem hiszem, hogy egy mentálisan beteg ember topicjában kell ilyen kérdéseket feltenni...

Senior Member
    Tehát úgy működik ez, hogy aki akar játszani ezeken az oldalakon az játszik, aki meg nem akar az meg nem játszik. Úgy tippel ahogy akar, úgy kaszinózik ahogy akar aztán kész. Lehet ezen nyerni is, még bizonyítékot is tudok rá mondani, a youtube-on van egy csomó kaszinós video ahol nyernek, sok szerencsét hozzá mindenkinek, az elég jó motiváló videók vannak ott
    Adnak jobbnál jobb tippeket, itt is ott is, lehet velük nyerni be van bizonyítva, bárki nyerhet ezeken az oldalakon.

Junior Member
    Megtaláltad a lehető legrosszabb helyet ahol a kèrdèsed felteheted

Junior Member
    Igen sajnos én is észrevettem D

Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •