Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Kijutunk? Nem jutunk ki?

Junior Member

Kijutunk? Nem jutunk ki?

Minden a Norvégia-Magyarország és Magyarország-Norvégia meccsel kapcsolatban jöhet ide. Vélemények, gondolatok, tippek, reakciók egy helyen!

És persze: Hajrá MAGYAROK!!!

Member zsolo365 avatara
    Ha olyan marad a játékunk, mit az utolsó meccseken, akkor nincs sok esély sajnos.
    1fradista likes this.

Senior Member varin avatara
    Szomorú, de kettős vereség...
    1fradista likes this.

Senior Member golszerzo avatara
    Röviden: nem. Hosszabban: én két szoros meccsben bízok, ahol persze a nemzetközi rutin nem mifelénk billenti el a mérleg nyelvét. A norvégok ellen sosem ment igazán, Bognár Gyurit idézve nem tudunk ellenük játszani. Szerintem a labda is nagyon keveset lesz nálunk, a helyzetkihasználásunkat a 2004-es görögök szintjére kellene javítani, hogy megragadjuk azt a kis esélyt, ami van.
    1fradista likes this.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Sosem könnyű a válogatottal kapcsolatban véleményt alkotni. Az egyik oldalon ott vannak a tények, azaz a csapat eredményei. Ezek alapján józan ésszel csak a tisztes helytállás a reális elvárás. Azonban az érzelmeknek nehéz parancsolni és mindig egy kicsit ellentmond az ember szíve a tényeknek. Miért ne sikerülhetne éppen most? Játszik a képzelet: nem kapunk ki Oslóban, mondjuk egy olyan játékkal, amilyet Észak-Írországban mutatott a csapat.
    -Elég lehet-e az a visszavágóra?
    -Háát...
    -Viccelsz? 25000 szurkoló előtt nem lehet probléma.

Szóval én itt tartok ezzel a meccsel, reménykedem, mert nekünk nem maradt más dolgunk, persze a szurkoláson kívül.
    1fradista likes this.

Junior Member
    Szerintem itt akkor van sanszunk ha az első meccs elején meg tudjuk lepni őket, mert eléggé lebecsülnek bennünket. Ha valóban úgy játszunk mint az utolsó 2-3 meccsen nem sok sanszunk marad, de az is látszik hogy támadásban teljesen impotensek vagyunk, nem tudom ezzel mit lehetne kezdeni...

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet 1fradista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem itt akkor van sanszunk ha az első meccs elején meg tudjuk lepni őket, mert eléggé lebecsülnek bennünket. Ha valóban úgy játszunk mint az utolsó 2-3 meccsen nem sok sanszunk marad, de az is látszik hogy támadásban teljesen impotensek vagyunk, nem tudom ezzel mit lehetne kezdeni...
    Biztos vagyok benne, hogy a norvégok az első 15-20 percet meg fogják nyomni, de nem ész nélkül akarnak majd támadni. Tehát nagyon fontos lenne ezt az időszakot kapott gól nélkül megúszni és lehetőség szerint minél többet birtokolni a labdát hiba nélkül, ami nem lesz egyszerű. Persze, ha adódik lehetőségünk azt könyörtelenül ki kell(ene) használni, ezzel még nagyobb nyomást helyezni rájuk. Koncentráció, fegyelem, figyelem. Ezeket a nem jellemző erényeinket kell felmutatnunk. Meg nem ártana ezeket megfűszerezni egy kis magyaros virtussal!
    Így lenne esélyünk, de lehet, hogy túl sokat kívánok!
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2015.11.13 15:07
    1fradista likes this.

Junior Member
    "Ezeket a nem jellemző erényeinket kell felmutatnunk."

Igen ez egy nagy probléma, hogy igazából semmiben sem vagyunk jók. Ha megy a védekezés akkor előre nullák vagyunk ha pedig lövünk kettőt kapunk négyet.

Junior Member
    Ugye a védelmünk egyik "sarokpontja" Juhász nem is fog játszani majd az első meccsen....

Member
    tördelés.off2
    Mivel egy másik fórumban az eltérő véleményem megfogalmazása után egy tök fölösleges vitatkozásba keveredtem,
    ahol a vitapartnerem nekem szegezett olyan dolgokat, amiket nem csak hogy nem írtam le, de még csak nem is gondoltam...,
    ezért most minden továbbit megelőzően leírom, hogy mit nem írok le!!!

- nem gondolom, hogy a magyar bajnokság a térség kiemelkedő "pontvadászata",
    s ugyancsak nem -, hogy "az előrelépés megkérdőjelezhetetlen"!

- nem gondolom, hogy ez minden idők legjobb magyar válogatottja,
    benne minden idők legjobb magyar játékosaival!

- nem gondolom, hogy Storck+Möller már most a magyar futball nagy megmentői -
    és akkor sem gondolom majd (még!) ezt, ha véletlenül 2 meccs alapján mégis továbbjutunk,
    s jellemzően az eddig görcsösen nyekergők változnak elsőkként elvtelen lelkendezőkké!

- nem gondolom továbbá, hogy a feröeri meccs 2.felétől tapasztalható kezdeményező - GÓLRATÖRŐ! -, s ezen szándékában
    (CSAK!görögben.hátul.is) igencsak eredményes futball - copy/paste-tel átültetve a norvégok ellen a kizárólagos követendő taktika!
    --- de gondolom, hogy a mindenkori magyar futball állapotát a nyilvánvalókon (infrastruktúra, képzés, válogatás, versenyeztetés, dotáció)
    túl a "KÖZEG", az általános vélekedéshez képest sokkalta nagyobb tényezőként határozza meg!

--- de gondolom, hogy akik állandóan "kárognak és ezt szajkózzák"(DD), pont ők! nem fogják föl, hogy TÉNYLEG futball-kishatalom lettünk,
    ennek összes járulékával együtt: NAGYcsapatoktól vereségek, csoportból nemtovábbjutás, reménykedés a NAGY GYŐZELEMRŐL!

--- de gondolom nem véletlen, hogy a valódi tehetség (ez biza jelent: kapott - tudást+fizikumot, szorgalmat, akaratot, alkalmazkodási képességet!!!)
    valahogy mostanság mindig itthon ereszt gyökeret!, de időben kiszabadul (MUST: továbbtanulási-, kudarctűrő-, versenyző - képesség)!

--- de gondolom, hogy van a Szalai nevű srác - őt fogjátok fel TI mint "harctéri tudósítót"(like.Heszna.puszi.st),- aki a modern-futball VALÓSÁGOT
    életében testközelből tapasztalhatta, s új Capa-ként minden megtett, hogy az ábrázolás-rögzítés azóta se csorbuljon hiánytDD

--- és gondolom hogy ezekután vegyünk 1 nagy levegőt

--- de gondolom továbbra is amit már leírtam:
    ez egy lehetetlen, írhatalan felület... brúútális hogy egy betűt néha kábé ötször kell leütni, egyszer megjelenjen...
    Utoljára módosítva: zoekkent által: 2015.11.11 19:13

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •