DVTK-PÉCS Hazai páján 2:0-ról 2:2 sajnálom aki ere a mecsre tett BUNDA VOLT.

2. #2
    Senior Member
    2014.10.28
    116
    Á, nem lehetett bunda! A DVTK csak kiengedett, elfáradt, nem vette komolyan a második félidőt vagy ezeknek tetszőleges kombinációja.

3. #3
    Member hahota avatara
    2014.02.26
    51
    Magyar fociban bármi elképzelhető Bunda simán, bármikor. Annak ellenkezője is. Azt is el tudom képzelni, hogy vannak bundameccsek amiket elbénáznak, meg van beszélve az eredmény, de annyira suták hogy még azt is elkúrják, és a reális eredmény születik meg Persze vannak nem bundameccsek is, de totál botlábúak, így bundának tűnik imádom

4. #4
    Member
    2013.07.04
    50
    Ha minden meccs bunda, akkor honnan tudjuk, hogy mi a reális erősorrend? Lehet, hogy a Pécs egy világverő csapat, csak minden meccsüket elbundázzák az ellenfélnek, és most egyszerűen annyira gyenge volt az ellenfél, hogy nem bírták visszafogni szárnyaló tehetségüket, és egy félidő alatt nem tudtak 2-nél kevesebb gólt rúgni.