Oldal: 3 / 20 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (199) összesen

Téma: Kosárlabda-tippek 2012/2013

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zalaegerszeg - Szombathely
    Tipp: Szombathely -16,5
    Odds: 1.85 @ BWIN

A ZTE ugye tavaly kiesett az NB I-ből, azonban mivel sokan nem vállaltak az első osztály küzdelmeit, megőrizte a csapat az élvonalbeli tagságát. Jelenleg két légióssal és fiatal magyarokkal dolgozik együtt Völgyi Péter. A gondjaikat tovább nehezíti, hogy egy légiós irányító még mindig várat magára, aki minden bizonnyal a mai mérkőzésen még nem fog pályára lépni, továbbá Borszéki és Vertetics is kidőlt, így magas poszton eggyel kevesebben lesznek a zalaiak, ami miatt gyakorlatilag kényszer négyesekkel kell kiállniuk a tavalyi ezüstérmes Szombathely ellen. Az első körben nagyon kikaptak Székesfehérváron (39 ponttal).
    Szombathelyen úgy vélem, hogy sikerült megfelelően pótolni a távozó játékosokat, Fey, Ivosev és Levy személyében. Az első fordulóban a Sopron csapatát fogadták, ahol az első három negyedet átaludták, majd a negyedik negyedben a tavalyi Szombathelyt láthatta a közönség és végül kiütötték a soproni együttest. Ebből meríthetnek Bencze Tamás tanítványai.
    A Szombathelynek sokkal jobb a játékoskerete, továbbá a hazai sérülések miatt gyakorlatilag center nélkül fogják lejátszani a találkozót, illetve a kispadon juniorok fognak ülni a hazaiknál. Ezzel az előnnyel élnie kell a vendégcsapatnak és véleményem szerint élni is fognak vele. Azonban azt nem árt megjegezni, hogy ez a mérkőzés szomszédvárak csatája lesz így parázs hangulat mérkőzésre van kilátás, ahol mindkét szurkolótábor űzni-hajtani fogja kedvenceit. A legfontosabb a tippünk szempontjából, hogy a vendégek gyorsan megnyugtató előnyt szerezzen és a végére kiüssék a hazaiakat, mert nem lenne túlszerencsés, ha hagynák, hogy a hazai gyengébb csapatot feltüzelje a közönség (bár, ha így történne akkor sem kellene kétségbe esnie a sokkal jobb Szombathelynek).
    Zalaegerszeg - Szombathely 93-98

Mi lett volna, ha játszanak a zalai magasemberek? Hazai győzelem? Vicces volt, hogy a zalaegerszegiek csak 10-en voltak és ebből jó páran ifisták. Két év múlva jó kis csapat lehet zalában, ha együtt maradnak.

Member
    Tomi szerinted?
    Szolnoki Olaj - Buducnost VOLI
    Fogadás győztesre
    Tipp: Buducnost VOLI
    1.95
    Szombathely-Szedeák
    Tipp: SZTE-Szedeak +18,5
    1.85
    3,61-es odds!

Idézet szemii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tomi szerinted?
    Szolnoki Olaj - Buducnost VOLI
    Fogadás győztesre
    Tipp: Buducnost VOLI
    1.95
    Szombathely-Szedeák
    Tipp: SZTE-Szedeak +18,5
    1.85
    3,61-es odds!
    Hali!

Nagyon jó tippek voltak, a Szolnok vereséget én is bejátszottam, méghozzá tippmixen! A Szegedben én is bíztam és majdnem sikerült a csoda, de a hendid nem forgott veszélyben.

Lagun Aro - Bilbao
    Tipp: Bilbao
    Odds: 1.51 @ Fortunawin

Bilbao múlt héten a Barcát verte meg hazai pályán, előtte a Gran Canariától kaptak ki, idegenben. Tavaly meglepően alulteljesített a baszk gárda az alapszakasz elején, így a kedvezőtlen sorsolásnak köszönhetően a top8-ig jutottak csak. Nyáron volt egy kis vérfrissítés, amiből úgy gondolom, hogy a tavalyi szint fölé tudnak picit emelkedni. Mivel nem jutottak be az Euroligában, hanem a gyengébb Eurocupba fognak vitézkedni úgy gondolom, hogy a bajnokság prioritást fog élvezni a Bilbaonál.
    A Lagun Aro a tavalyi év meglepetés csapata volt, hiszen ők is a legjobb nyolcig tudtak jutni, az idei szezont viszont rosszul kezdték kétszer kaptak ki, meglepően simán: először a Badalonában, majd otthon az Estudiantestől. Tavaly ezeket a meccseket simán nyerték, többek közt ezért is jutottak el olyan messzire. A 2012-2013-as bajnokságra a csapat jelentősen átalakult és úgy gondolom, hogy a tavalyihoz képest gyengültek.
    Mindent egybevéve úgy gondolom, hogy a jobb játékerőt képviselő Bilbao megszerzi első idegenbeli győzelmét a bajnokságban.

Debrecen - Kaposvár
    Tipp: Kaposvár
    Odds: 1.70 @ BWIN

Igen jól látjátok, ha NB I., akkor a Kaposvár valamilyen formában belekerül a tippembe. Ezúttal a győzelmükre voksoluk, ellentétben a múltkori over tippel. A Somogy megyei csapatról már írtam pár sort, ma csak azt emelném ki, hogy nem egy huzamban utazzák le a több száz kilométert Debrecenig, hanem tegnap Szolnokig utaztak, míg ma megteszik maradék kilométereket, tehát nem lesznek elcsigázottak a játékosok.
    A cívisvárosi csapat kettőből kettő vereséggel nyitott, igaz mindkétszer idegenben kaptak ki, ám, amíg a Kaposvár Körmenden nyert és az Atomtól kapott ki 1 ponttal otthon, addig a debreceniek Szegeden és Pécsett kaptak ki simán. Azért ez a két csapat nem egy körmendi vagy paksi szint, szerintem. Az idénre szerződtetett légiósok eddig halványabb teljesítményt nyújtanak, mint a tavalyiak, így pedig eddig elmaradtak a sikerek.
    A hazaiaknál Izzo megsérült a hétközi bajnokik és csak ma derül ki, hogy fog-e játszani vagy sem, míg a vendégeknél Dávid és Swatson betegeskedik, de mindketten vállalni fogják ma a játékot.
    Véleményem szerint a Debrecen most fog a legerősebb csapattal találkozni az eddigi szezon során, viszont ezúttal hazai parkett lép pályára a hajdúsági csapat. Úgy gondolom, hogy egy nagyon szoros mérkőzésen, az erősebb magyar sorral rendelkező Kaposvár pár ponttal le fogja győzni a debreceni együttest.

Lagun Aro - Bilbao
    Tipp: Bilbao
    Odds: 1.51 @ Fortunawin

Bilbao múlt héten a Barcát verte meg hazai pályán, előtte a Gran Canariától kaptak ki, idegenben. Tavaly meglepően alulteljesített a baszk gárda az alapszakasz elején, így a kedvezőtlen sorsolásnak köszönhetően a top8-ig jutottak csak. Nyáron volt egy kis vérfrissítés, amiből úgy gondolom, hogy a tavalyi szint fölé tudnak picit emelkedni. Mivel nem jutottak be az Euroligában, hanem a gyengébb Eurocupba fognak vitézkedni úgy gondolom, hogy a bajnokság prioritást fog élvezni a Bilbaonál.
    A Lagun Aro a tavalyi év meglepetés csapata volt, hiszen ők is a legjobb nyolcig tudtak jutni, az idei szezont viszont rosszul kezdték kétszer kaptak ki, meglepően simán: először a Badalonában, majd otthon az Estudiantestől. Tavaly ezeket a meccseket simán nyerték, többek közt ezért is jutottak el olyan messzire. A 2012-2013-as bajnokságra a csapat jelentősen átalakult és úgy gondolom, hogy a tavalyihoz képest gyengültek.
    Mindent egybevéve úgy gondolom, hogy a jobb játékerőt képviselő Bilbao megszerzi első idegenbeli győzelmét a bajnokságban.
    Lagun Aro - Bilbao 65-72

A szünetben már 17 ponttal vezetett a Bilbao, azonban a 4. negyedben 61-60-ra átvette a vezetést a hazai csapat. Ezután jött Raúl Lopez és lerendezte a mérkőzést: egy fontos triplával és gyönyörű középtávolival.

Debrecen - Kaposvár
    Tipp: Kaposvár
    Odds: 1.70 @ BWIN

Igen jól látjátok, ha NB I., akkor a Kaposvár valamilyen formában belekerül a tippembe. Ezúttal a győzelmükre voksoluk, ellentétben a múltkori over tippel. A Somogy megyei csapatról már írtam pár sort, ma csak azt emelném ki, hogy nem egy huzamban utazzák le a több száz kilométert Debrecenig, hanem tegnap Szolnokig utaztak, míg ma megteszik maradék kilométereket, tehát nem lesznek elcsigázottak a játékosok.
    A cívisvárosi csapat kettőből kettő vereséggel nyitott, igaz mindkétszer idegenben kaptak ki, ám, amíg a Kaposvár Körmenden nyert és az Atomtól kapott ki 1 ponttal otthon, addig a debreceniek Szegeden és Pécsett kaptak ki simán. Azért ez a két csapat nem egy körmendi vagy paksi szint, szerintem. Az idénre szerződtetett légiósok eddig halványabb teljesítményt nyújtanak, mint a tavalyiak, így pedig eddig elmaradtak a sikerek.
    A hazaiaknál Izzo megsérült a hétközi bajnokik és csak ma derül ki, hogy fog-e játszani vagy sem, míg a vendégeknél Dávid és Swatson betegeskedik, de mindketten vállalni fogják ma a játékot.
    Véleményem szerint a Debrecen most fog a legerősebb csapattal találkozni az eddigi szezon során, viszont ezúttal hazai parkett lép pályára a hajdúsági csapat. Úgy gondolom, hogy egy nagyon szoros mérkőzésen, az erősebb magyar sorral rendelkező Kaposvár pár ponttal le fogja győzni a debreceni együttest.
    Debrecen - Kaposvár 74-76

A mérkőzés elején folyamatosan vezetett a Kaposvár, majd a mérkőzés végefelé a Debrecen átvette a vezetést. Az utolsó percre 71-72-es eredménnyel fordultak a csapatok, majd a hazai csapat egy 2+1-gyel fordított így 74-72 lett az állás. Ezután jött két pontos büntető az egyik vezértől Dunntól (74-74), majd a hazaiak hibáztak, így Heindlein lepattanója után Dunn ezúttal gólpasszal szolgálta ki Spicát és a somogyi csapat megnyerte a mérkőzést. Izgalmas mérkőzés volt és bejött, hogy pár ponttal fog nyerni a Kaposvár.

Member
    Tomi már nagyon hiányolom a jó kis tippjeidet! A héten eddig mínuszban vagyok,föl kéne hozni magamat! Remélem csak azért nem írogatsz,mert elmentél egy jó kis wellness-hétre a nyereményekből!

Idézet szemii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tomi már nagyon hiányolom a jó kis tippjeidet! A héten eddig mínuszban vagyok,föl kéne hozni magamat! Remélem csak azért nem írogatsz,mert elmentél egy jó kis wellness-hétre a nyereményekből!
    Hali!

Jó lenne, ha ennyit nyertem volna! Amúgy mára van 1 tippem indoklással is, a sportfogadás menüpontban olvashatsz erről:
    http://www.hatharom.hu/article/11f6f...a-a-fenerbahce
    Szerintem jó lehet, de sima vendéggyőzelem is jól fizet közel 1.35-ért! Többi Euroliga annyira nem tetszik, a Real 1.50-ért jó lehet, de az oroszokat soha nem lehet leírni. Egy overen gondolkozom ott, ami lejöhet szerintem, de a 160,5-es határt picit magasnak találom, mert, ha csak egy negyedben is 30 pont körül termelnek, könnyedén elúszhat (kivéve, ha hosszabbítás lesz, de erre nem szabad alapozni...).
    Hétvégére NB I-ből az Atomerőmű, Bilbao, Barcelona, Siena, Cantu, Valencia sikerei tetszenek első blikkre, de ezeknek még utána kell járni (1-2 női illetve férfi NB I is tetszik még csak ezekre nem lehet sok irodánál fogadni ugye, nőire talán csak a Fortunawinen..). Hétfőn pedig Panathinaikos-Olympiakos, de erről ráréünk még hétfőn beszélni.

Member
    BC Khimki (RUS) - Real Madrid (ESP)
    Összesen
    Tipp: Több mint 160,5 1.83

Anadolu Efes (TUR) - Olympiakos Piraeus (GRE)
    Hány pontot szerez a 2. csapat?
    Tipp: Több mint 75,5 1.95

Union Olimpija (SLO) - Fenerbahce Ulker (TUR)
    Hendikep
    Tipp: Fenerbahce Ulker (TUR) -6,5 1.87

Én ezekre gondoltam,kicsit bátor,de hátha!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •