Oldal: 20 / 20 ElsőElső ... 10181920
Eredmény: 191 - 199 (199) összesen

Téma: Kosárlabda-tippek 2012/2013

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mai is játszik a Giessen, de én amondó vagyok, hogy most inkább rájuk teszem a voksom...

Giessen - Oldenburg
    Tipp: Giessen +31
    Odds: 1.88 @ William Hill

Már előjáróban leszögezném, hogy maximum 3/10-es tétbe ajánlom eme fogadás megtételét. Ugyanis a Giessen köztudott, hogy iszonyatosan gyenge... Hazai pályán azért nem kapnak olyan nagy pofonokat, mint idegenben, de most a másodi helyezett Oldenburg ellen lépnek parkettre. Akkor most jöhet az a kérdés, hogy miért nem az oldenburgiak magabiztos sikerére fogadunk? Jogos lehet a feltevés, azonban a vendégek pénteken már Izmirben (Törökország) lépnek pályára az Eurochallange Final Fourjában egy török rivális ellen. 100%, hogy nyernek a vendégek ma, de szerintem, ahogy elmennek 15-20 ponttal a komplett első sor, talán még a második is, leül és pihennek a hétvégére. Persze a vendégek második és harmadik sora is képes legyőzni a hazaiak, akár 31 ponttal, de szerintem már az összes játékosnak a hétvége körül jár a gondolata, így nem tudnak kellőképpen koncentrálni erre a mérkőzésre, hiszen atomtuti, hogy nyernek. Így úgy vélem, hogy 31 ponton belül maradhatnak a hazaiak, ami nagyon nagy szó lenne az életükben.
    Giessen - Oldenburg 59-90 - tét visszajár...

Nagy kár érte.. félidőben csak 3 pont volt a vendégek előnye végül 31 lett. Ezt a meccset két helyen rontottam el, hiszen reggel a bwin 32,5-ös határral dobta ki a mérkőzést, amivel ugye nyerő lett volna. Ezen kívül, mivel mostanában minden Giessen meccset figyelek, így rájötte, hogy az első negyedet valahogy soha nem szúrják el nagyon (kb. eddig van szufla), így nézegettem, hogy 1. negyedet, ha megnyerik a hazaiak az mit fizet. Nos a Fortunawin 8.00-as szorzót fizetett erre és 23-22-re nyert a Giessen ebben a játékrészben... De ezt még én sem gondoltam volna, hiszen józan paraszti ésszel azt vártam, hogy az elejét megnyomja az Oldenburg, leülnek a jók, jönnek a cserék és bejön a hendi... Na mindegy.

Radnicski - Metalacs
    Tipp: Radnicski -11,5
    Odds: 1.85 @ Bet365

Sokkal jobb csapat a hazai, mint a vendég, bár eddig nem sok vizet zavartak a szerb liga palyoffjában. Azonban bő egy hete észbe kaptak, és megverték a Partizant, majd a Konstantint, míg a vendégek a Zvezda felett aratott bravúrgyőzelem után legutóbb kikaptak hazai pályán a Vojvodinától. A két csapat a Szerb Kupában már találkozott idén, szintén Kragujevácon, akkor a hazaiak 35 ponttal nyerni tudtak. Ekkora különbséget most nem várok, de 12 ponttal a Radncsiki behúzhatja ezt a találkozót.

Konstantin - Mega Vizura
    Tipp: Mega Vizura -6,5

A szerb legjobb nyolc csapata közül a leggyengébbhez látogat a Mega, hiszen 1\7-el áll a Konstantin. A vendégek igen jól szerepelnek a rájátszásban, hiszen 6\2-es mérleggel állnak, csak a Partizantól kaptak ki oda-vissza. A Vizura erősebb is, jobb is, gazadagabb is, motiváltabb is, mint a nisi csapat. Az alapszakaszban találkoztak már itt, akkor a Konstantin kiüttöte a Megát, de azóta sok víz lefolyt a Dunán, megerősödtek a vendégek elég csak Velicskovics nevét megemlíteni, aki a Real Madridban játszott még nem is oly rég. Szerintem legalább hét ponttal jobb lesz a Mega a mai összecsapáson.

Radnicski - Metalacs
    Tipp: Radnicski -11,5

Sokkal jobb csapat a hazai, mint a vendég, bár eddig nem sok vizet zavartak a szerb liga palyoffjában. Azonban bő egy hete észbe kaptak, és megverték a Partizant, majd a Konstantint, míg a vendégek a Zvezda felett aratott bravúrgyőzelem után legutóbb kikaptak hazai pályán a Vojvodinától. A két csapat a Szerb Kupában már találkozott idén, szintén Kragujevácon, akkor a hazaiak 35 ponttal nyerni tudtak. Ekkora különbséget most nem várok, de 12 ponttal a Radncsiki behúzhatja ezt a találkozót.

Konstantin - Mega Vizura
    Tipp: Mega Vizura -6,5

A szerb legjobb nyolc csapata közül a leggyengébbhez látogat a Mega, hiszen 1\7-el áll a Konstantin. A vendégek igen jól szerepelnek a rájátszásban, hiszen 6\2-es mérleggel állnak, csak a Partizantól kaptak ki oda-vissza. A Vizura erősebb is, jobb is, gazadagabb is, motiváltabb is, mint a nisi csapat. Az alapszakaszban találkoztak már itt, akkor a Konstantin kiüttöte a Megát, de azóta sok víz lefolyt a Dunán, megerősödtek a vendégek elég csak Velicskovics nevét megemlíteni, aki a Real Madridban játszott még nem is oly rég. Szerintem legalább hét ponttal jobb lesz a Mega a mai összecsapáson.
    Radnicski - Metalacs 86-66
    Konstantin - Mega Vizura 70-79

A mai hideg napra két meleg tippel érkeztem:

Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana
    Tipp: Olimpija Ljubljana
    Odds: 2.50 @ Unibet

Láttam egy-két Adria Liga meccsét a Krka-nak és a Ljubjanának, az őszintét bevallva egyik csapat sem győzött meg igazán, de az Olimpijában több potenciált láttam. A szlovén felsőházat a Krka nyerte meg 9-1-gyel, míg a Ljubljana 7-3-mal végzett. Az utolsó körben játszottak egymás ellen, akkor a Ljubljana 86-81-re nyertek, igaz hazai pályán. Ezt követően az elődöntőben az Olimpija két sima meccsen jutott a döntőbe, míg a Krka megizzadt a második mérkőzésén. Összességében két egyofrma csapat találkozik, ahol a hazai pálya miatt nagyon eltorzulatk az oddsok, így úgy gondolom, hogy a vendégsikerben van az érték, amire van is esély.

Cantú - Sassari
    Tipp: Sassari
    Odds: 2.75 @ Unibet

2-0-ra vezet a párharcban a Sassari, vagyis mindkét hazai mérkőzésüket hozták a szárdok, a teher, így inkább a Cantún van. Az első meccs tükörsima volt, a második már kicsit húzósabb, sőt a végjátékban nyerték meg a szardíniaiak a meccset. Mióta 2010 óta az élvonalban szerepel a Sassari azóta nem tudott győzni a Cantú otthonában, de keresve sem találnának jobb alkalmat, mint a mai, hogy megszakítsák ezt a negatív szériát. Itt is úgy érzem, mint a szlovén meccsnél, hogy a hazai pálya miatt iszonyatosan eltorzultak a szorzók, mivel a Sassari jobb csapat, mint a Cantú, akinek már csak a neve a nagy de abból nem lehet megélni...

Mint, ahogy már említettm két melegtippről van szó, így a téteket is ehhez igazítsátok, mert könnyen elmehet mindkét tipp, főleg, ha a tegnapi kosárlabda eredményeket veszem alapul...

A két meleg tipp nem jött, de nem gond, nem sokkal játszottam meg.

Mai adag:

Mega Vizura - Metalacs
    Tipp: Mega Vizura -9,5
    Odds: 1.85 @ Unibet

A Mega már szinte biztosan bejutott az elődöntőbe, de, hogy minél jobb helyen tegye az ilyen papír meccseket hoznia kell. A Metelacsnak már teljesen mindegy ráadásul egy hete, 20 ponttal kaptak ki Kragujevácon a Radnicskitől. Jobb, erősebb, motiváltabb a Vizura, ja és még hazai pályán is játszik, szerintem lesz tíz pont a két csapat között.

Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto
    Odds: 1.50 @ Unibet

Az első meccsen sokáig vezetett több ponttal a Ljubljana, ám végül mégis a Krka nyert. A felsőházi rájátszásban, illetve az Adria Ligában is sikerült már elverniük a Novo Mestot, ráadásul a Krka nem igazán úgy teljesít idegenben, még a győzelmei ellenére sem, ahogy az elvárható lenne. Ezért szerintem a Ljubljana behúzza a meccset és kiegyenlíti a párharcot.

Még a Partizan - Sloboda meccset ajánlom figyelmetek be, ahol a belgrádiak kiütheték a vendégeket. Szerb Kupában Kragujevácon (semleges pályán) 23-mal, míg fordított felállásban 19-cel nyert a Partizan. Éppen ezért igen nagy a line, de elvileg nem kellene, hogy problét okozzon a fekete-fehéreknek legalább 30 ponttal nyerni.

A két meleg tipp nem jött, de nem gond, nem sokkal játszottam meg.

Mai adag:

Mega Vizura - Metalacs
    Tipp: Mega Vizura -9,5
    Odds: 1.85 @ Unibet

A Mega már szinte biztosan bejutott az elődöntőbe, de, hogy minél jobb helyen tegye az ilyen papír meccseket hoznia kell. A Metelacsnak már teljesen mindegy ráadásul egy hete, 20 ponttal kaptak ki Kragujevácon a Radnicskitől. Jobb, erősebb, motiváltabb a Vizura, ja és még hazai pályán is játszik, szerintem lesz tíz pont a két csapat között.

Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto
    Odds: 1.50 @ Unibet

Az első meccsen sokáig vezetett több ponttal a Ljubljana, ám végül mégis a Krka nyert. A felsőházi rájátszásban, illetve az Adria Ligában is sikerült már elverniük a Novo Mestot, ráadásul a Krka nem igazán úgy teljesít idegenben, még a győzelmei ellenére sem, ahogy az elvárható lenne. Ezért szerintem a Ljubljana behúzza a meccset és kiegyenlíti a párharcot.

Még a Partizan - Sloboda meccset ajánlom figyelmetek be, ahol a belgrádiak kiütheték a vendégeket. Szerb Kupában Kragujevácon (semleges pályán) 23-mal, míg fordított felállásban 19-cel nyert a Partizan. Éppen ezért igen nagy a line, de elvileg nem kellene, hogy problét okozzon a fekete-fehéreknek legalább 30 ponttal nyerni.
    Mega Vizura - Metalacs 90-68
    Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 77-79
    Partizan Belgrád - Sloboda 102-54

Mai tippek:

Cantú - Sassari
    Tipp: Sassari
    Odds: 2.38 @ William Hill

Sassarinak nagyon jó kerete van, talán a legerősebb Olaszországban. A 3 hazai meccsét könnyedén hozták a szárdok pénteken például 23 ponttal tudtak nyerni. A Cantú is hozta ugyan a két hazai mérkőzését, de mindössze csak két-két ponttal. A hazaiak már nem azok, akik pár éve voltak, plusz ott van a kés a nyakukon, hiszen, ha nem nyernek kiesnek. Úgy gondolom, hogy ezek miatt, illetve a jobb játékoskeret miatt nyernek a vendégek és lezárják a párharcot.

Crvena Zvezda - Mega Vizura
    Tipp: Crvena Zvezda -8
    Odds: 1.85 @ William Hill

A 2. helyről dönt a mérkőzés, vagyis a playoffban kinek lesz pálya előnye a két csapat közül. Az odavágón a Mega Vizura nyert 7 ponttal, így a Zvezdának 8-cal kellene nyernie, ahhoz, hogy ne kelljen számolgatni a pontarányt. Igazából a Mega jó kis csapat, de a Zvezda klasszisokkal jobb, csak eddig nem jött ki a lépés. Azonban mindent helyre raktaka Crvena háza táján és jelenleg a legjobb formában lévő szerb csapatról beszélünk, aki például idegenben verte meg a Partizan Belgrádot.
    Úgy gondolom, hogy a jobb formában lévő jobbik csapat behúzhatja a mérkőzést, akár két számjegyű különbséggel is.

Senior Member ivan avatara
    Miami - San Antonio
    Tipp: Miami -4 @1.64 (marathon)

FT:103-100

Nem szoktam NBA-re fogadni, nem is az én asztalom, de mivel nagyjából láttam az eddigi meccseket, bepróbálkozom a nyári aszályság kellős közepén.
    NBA-nagydöntő lévén egyáltalán nem lenne meglepő, ha 7. meccses örület után dőlne el a bajnoki gyűrű sorsa. Jelenleg 3-2 a Spurs javára, de a következő két meccs Miamiban lesz. A Heat otthon képes lehet egyenlíteni, ha viszont nyer, akkor vélhetően nem olyan szoros meccsen, hogy a négypontos hendi elmenjen. Igazából a Miaminak nincs tovább, a sztároknak össze kell szedniük magukat, a Spursnél Parker játéka kiszámíthatatlan, Ginóbili az 5. meccsen meg sztem kidobta magát.
    Utoljára módosítva: ivan által: 2013.06.19 09:09

Senior Member mr.blonde avatara
    Kosár Eb
    Törökország - Finnország
    Tipp: Törökország -8,5 1.76@bet365
    5/10

Minőségi különbség a törökök javára, a finnekkel olykor még mi is partiban voltunk a közelmúltban, a félholdasosoknál viszont nagyon komoly kultúrája van a kosárlabdának. Ender Arslan(Galatasaray), Doğuş Balbay(Anadolu Efes), Sinan Güler(Efes-Galatasaray), Serhat Çetin(besiktas), Hidayet Türkoğlu(Orlando Magic), Emir Preldzic(Fenerbahce), Ersan İlyasova(Milwauke Bucks), Kerem Gönlüm(Anadolu EFes), Semih Erden(anadolu efes), Oğuz Savaş(Fenerbahce Ülker) és Ömer Aşık(Houston Rockets) a keretben.

Oldal: 20 / 20 ElsőElső ... 10181920

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •