Oldal: 11 / 20 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (199) összesen

Téma: Kosárlabda-tippek 2012/2013

Senior Member Tomihmv avatara
    A tegnapi napon ugyan voltak EL mérkőzések, de kihagytam őket, mivel azon párosítások, amik tetszettek a sérültek listája számomra játszhatatlanná tette a mérkőzéseket.

Skopje - Buducsnoszt
    Tipp: A mérkőzés pontjai 143,5 felett
    Odds: 1.85 @ BWIN

Alacsonynak tartom ezt a határt, mivel a Skopje otthon jó mérkőzéseket szokott játszani. A Podgorica hullámzó teljesítményt nyújt a szezonban, bárkit meg tudnak verni, de bárkitől ki tudnak kapni. Véleményem szerint ez a mérkőzés bármi lehet, sőt, akár még hosszabbításba is torkollhat a találkozó, így pedig nagy esély van arra, hogy legalább 144 pont legyen a meccsen.

Cedevita - Split
    Tipp: Cedevita -13,5

Az Adria Liga legerősebb csapata fogadja az idegenben súlytalan Split gárdáját. Télen voltak változások a hazaiaknál: távozott: Gelabale és Green, jött viszont Kitchen és Masic. Szerintem ezek az igazolások egálba vannak, EL-ből kiestek, így most már 100%-osan a ligára koncentrálnak. A Split dolgozik a legkisebb költségvetéssel, nem történt változás náluk és, ami a tippünk szempontjából a legfontosabb: a hírek szerint csak 10-en utaznak el a horvát fővárosba, így elég karcsú lehet az amúgy is rövid kispad.

Nyíregyháza - Kaposvár
    Tipp: A mérkőzés pontjai 160,5 felett
    Odds: 1.80 @ BWIN

Otthon jól játszik a Nyíregyháza, a Kaposvár pedig mindenhol megállja a helyét. A Szpari otthon sok pontot szokott dobni, míg a somogyiak is remekül termeli a pontokat idegenben. Ebben a felállásban kétesélyes a mérkőzés, hasonló találkozót várok, mint a Skopje-Buducsnoszt meccsen. Ha a két csapat hozza a saját játékát, akkor 80 pont felett fognak termelni a csapatok, így pedig a tipp sikeres lehet.

Ennyit néztem ki szombatról, vasárnapról eddig egy tippem van:

Albacomp - Szeged
    Tipp: A mérkőzés pontjai 156,5 felett

Alapból a +24,5-ös hendit akartam adni a Szegednek, azonban végig néztem az eredményeket, illetve a meccsek alakulását és, így inkább ugyanazon az oddson a mérkőzés pontjai felé terelődtek a gondolataim. Az Alba ezt a hendit 5\4x megcsinálta a Szedeák ellen (még idegenben! is). Hazai pályán nincs ellenfele az Albának, általában a közép és topcspatok ellen 80 körül dobnak, míg a gyengébbek ellen simán 90 fölé mennek. A Szeged idegenben súlytalan csapat, de eddig akárhova mentek 70 pont felett mindig termeltek. Én úgy gondolom, hogy az Alba 90 körül fog termelni, akkor pedig a Szegednek elég 65 körül és lejöhet az over, de, ha a vendégek e fölött dobnának, akkor a tippnek simán ülnie kellene.

Ha találok több játszható vasárnapi mérkőzést, akkor majd holnap beírom.

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi napon ugyan voltak EL mérkőzések, de kihagytam őket, mivel azon párosítások, amik tetszettek a sérültek listája számomra játszhatatlanná tette a mérkőzéseket.

Skopje - Buducsnoszt
    Tipp: A mérkőzés pontjai 143,5 felett

Alacsonynak tartom ezt a határt, mivel a Skopje otthon jó mérkőzéseket szokott játszani. A Podgorica hullámzó teljesítményt nyújt a szezonban, bárkit meg tudnak verni, de bárkitől ki tudnak kapni. Véleményem szerint ez a mérkőzés bármi lehet, sőt, akár még hosszabbításba is torkollhat a találkozó, így pedig nagy esély van arra, hogy legalább 144 pont legyen a meccsen.

Cedevita - Split
    Tipp: Cedevita -13,5

Az Adria Liga legerősebb csapata fogadja az idegenben súlytalan Split gárdáját. Télen voltak változások a hazaiaknál: távozott: Gelabale és Green, jött viszont Kitchen és Masic. Szerintem ezek az igazolások egálba vannak, EL-ből kiestek, így most már 100%-osan a ligára koncentrálnak. A Split dolgozik a legkisebb költségvetéssel, nem történt változás náluk és, ami a tippünk szempontjából a legfontosabb: a hírek szerint csak 10-en utaznak el a horvát fővárosba, így elég karcsú lehet az amúgy is rövid kispad.

Nyíregyháza - Kaposvár
    Tipp: A mérkőzés pontjai 160,5 felett

Otthon jól játszik a Nyíregyháza, a Kaposvár pedig mindenhol megállja a helyét. A Szpari otthon sok pontot szokott dobni, míg a somogyiak is remekül termeli a pontokat idegenben. Ebben a felállásban kétesélyes a mérkőzés, hasonló találkozót várok, mint a Skopje-Buducsnoszt meccsen. Ha a két csapat hozza a saját játékát, akkor 80 pont felett fognak termelni a csapatok, így pedig a tipp sikeres lehet.

Ennyit néztem ki szombatról, vasárnapról eddig egy tippem van:

Albacomp - Szeged
    Tipp: A mérkőzés pontjai 156,5 felett

Alapból a +24,5-ös hendit akartam adni a Szegednek, azonban végig néztem az eredményeket, illetve a meccsek alakulását és, így inkább ugyanazon az oddson a mérkőzés pontjai felé terelődtek a gondolataim. Az Alba ezt a hendit 5\4x megcsinálta a Szedeák ellen (még idegenben! is). Hazai pályán nincs ellenfele az Albának, általában a közép és topcspatok ellen 80 körül dobnak, míg a gyengébbek ellen simán 90 fölé mennek. A Szeged idegenben súlytalan csapat, de eddig akárhova mentek 70 pont felett mindig termeltek. Én úgy gondolom, hogy az Alba 90 körül fog termelni, akkor pedig a Szegednek elég 65 körül és lejöhet az over, de, ha a vendégek e fölött dobnának, akkor a tippnek simán ülnie kellene.

Ha találok több játszható vasárnapi mérkőzést, akkor majd holnap beírom.
    Vasárnapra nem találtam jó mérkőzést, a Valencia sikerén gondolkoztam, jött volna, de csak hosszabbításban tudtak nyerni a Denevérek.

Skopje - Buducsnoszt 69-76

Az alacsony határnak köszönhetően, illetve a Podgorica első félidei parádéjának köszönhetően jött a tipp.

Cedevita - Split 72-75

Nálam ez az év meglepetése az Adria Ligában. 9 ponttal ment a Zágráb a szünetben, mégis kikaptak 3-mal az idegenben súlytalan Splittől.

Nyíregyháza - Kaposvár 84-75

2 ponton múlt... Davis az utolsó másodpercekben dobhatott két büntetőt, természetesen mindkettőt kihagyta, de ne varrjuk az ő nyakába a veszteséget.

Albacomp - Szedeák 93-84

A hendikepp is jó választás lett volna a meccsre, de az over is megállta a helyét.

4\2

Mára két gyors tippem van:

Efes Pilsen - Fenerbahce
    Tipp: A mérkőzés pontjai 153,5 felett
    Odds: 1.83 @ BWIN

Az igazi török rangadó, két nagyágyúval. Az Efes lendületben van, míg a Fener gyengén muzsikál mostanság. Azonban egy ilyen rangadóra általában összekapják magukat a sárga-feketék, ezért egy jó mérkőzést és sok pontot várok. (Ha a múltheti EL meccsekből indulunk ki, akkor az Efes megnyerheti a derbit.)

Brose Baskets - Würzburg
    Tipp: A mérkőzés pontjai 152,5 felett
    Odds: 1.87 @ BWIN

Két napja játszott legutóbb mindkét csapat, így úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy a védekezésről fog szólni ez a mérkőzés. A Bamberg jobban hozzá van szokva a sorozatterheléshez, így talán egy nagy arányú hazai siker is lehet, mivel a vendégek az Alba Berlin legyőzése óta rossz passzban vannak. Érdekes, de mióta a Brose kikapott a Berlintől, azóta zsinórban nyeri a meccseit, igaz, közel sem játszott olyan szintű csapattal, mint az Alba.

Senior Member

Efes Pilsen - Fenerbahce

Az igazi török rangadó, két nagyágyúval. Az Efes lendületben van, míg a Fener gyengén muzsikál mostanság. Azonban egy ilyen rangadóra általában összekapják magukat a sárga-feketék, ezért egy jó mérkőzést és sok pontot várok. (Ha a múltheti EL meccsekből indulunk ki, akkor az Efes megnyerheti a derbit.)

Brose Baskets - Würzburg

Két napja játszott legutóbb mindkét csapat, így úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy a védekezésről fog szólni ez a mérkőzés. A Bamberg jobban hozzá van szokva a sorozatterheléshez, így talán egy nagy arányú hazai siker is lehet, mivel a vendégek az Alba Berlin legyőzése óta rossz passzban vannak. Érdekes, de mióta a Brose kikapott a Berlintől, azóta zsinórban nyeri a meccseit, igaz, közel sem játszott olyan szintű csapattal, mint az Alba.
    Szegény embert az ág is huzza,későn vettem észre.

Efes Pilsen - Fenerbahce

Brose Baskets - Würzburg

Efes Pilsen - Fenerbahce 94-76

Ilyen arányban is megérdemelten győzött az Efes. A csapatok kitettek magukért, hiszen bőven a határ felett termeltek.

Brose Baskets - Würzburg 96-75

Ugyan azt tudom leírni, mint az előző meccsre: ekkora különbséggel is teljesen megérdemelt a hazai siker, illetve a német csapatok is bőven megdobták a bukik által kiírt határt.

Érdekes, hogy majdnem mindkét meccsnek ugyan az lett a végeredménye.

Idézet qwert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szegény embert az ág is huzza,későn vettem észre.
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én is picit későn raktam ki a tippeket, de sajnos csak ekkor kerültem gép elé. Máskor próbálok gyorsabb lenni. Sry!

Valencia - VEF Riga
    Tipp: A mérkőzés pontjai 159,5 felett

A tegnapi Brose meccsre azt írtam, hogy két napon belül a 2. mérkőzést játsszák a csapatok, na itt is ugyan ez a helyzet. Azonban itt hozzá vannak szokva a sorozatterheléshez a csapatok, hiszen a Riga például három sorozatban (VTB Liga, lett bajnokság, Eurocup) is részt vesz. Az utóbbi hetekben a Valencia nagyon jól termeli a pontokat, míg a Riga idegenben gyűjtött már be nagy skalpokat idén. Szerintem a hazai győzelem nem forog veszélyben, azonban, hogy a hendihatárt megcsinálják-e a Denevérek nem tudom. Az overre esett a választásom, mivel, ha a Valencia egy picit is félvállról veszi a találkozót, akkor a Riga könnyedén a határon belül jöhet. Ha úgy dob mind a két csapat, mint az utóbbi hetekben, akkor ennek az overnek ülnie kellene.

Még a Szpartak - Győr találkozót néztem ki hazaira, 16,5-ös hendikeppel, azonban még megvárom előtte a kezdőket. Amúgy lehet élőben is fogadnia mérkőzésre és szívem szerint egy hazai csapat pontok overt tennék, ami nálam olyan 76 pontig fogadható.

Valencia - VEF Riga
    Tipp: A mérkőzés pontjai 159,5 felett

A tegnapi Brose meccsre azt írtam, hogy két napon belül a 2. mérkőzést játsszák a csapatok, na itt is ugyan ez a helyzet. Azonban itt hozzá vannak szokva a sorozatterheléshez a csapatok, hiszen a Riga például három sorozatban (VTB Liga, lett bajnokság, Eurocup) is részt vesz. Az utóbbi hetekben a Valencia nagyon jól termeli a pontokat, míg a Riga idegenben gyűjtött már be nagy skalpokat idén. Szerintem a hazai győzelem nem forog veszélyben, azonban, hogy a hendihatárt megcsinálják-e a Denevérek nem tudom. Az overre esett a választásom, mivel, ha a Valencia egy picit is félvállról veszi a találkozót, akkor a Riga könnyedén a határon belül jöhet. Ha úgy dob mind a két csapat, mint az utóbbi hetekben, akkor ennek az overnek ülnie kellene.

Még a Szpartak - Győr találkozót néztem ki hazaira, 16,5-ös hendikeppel, azonban még megvárom előtte a kezdőket. Amúgy lehet élőben is fogadnia mérkőzésre és szívem szerint egy hazai csapat pontok overt tennék, ami nálam olyan 76 pontig fogadható.
    Valencia - VEF Riga 86-82

Fantasztikus mérkőzés volt, és lám-lám a hendi elment volna, viszont az over, jött, még, ha az első negyed elején nem is dobtak olyan jó százalékkal a játékosok.

Ami a Szpartak - Győrt illeti... A Fibaeurope később rakta ki a kezdőket, a livestream, pedig nekem nem jött be, így egy overt (147,5+) húztam be, ami végül simán lejött, ám ide nem írtam be, mert mégiscsak vakon lőttem, de HálIstennek jól, mivel mindenki játszott, aki számít. Élőben mikor ránéztem a hazai csapatot 82,5-tel kínáltak, bevallom ezt nem raktam volna meg, pedig 100 pontig jutottak az oroszok. A végeredmény 100-62 lett.

Buducsnoszt - Triumph
    Tipp: A mérkőzés pontjai 144,5 felett

Mindkét csapat a gyorsabb típusú kosárlabdát játssza, ami a sok pontnak kedve. Továbbá az oroszok igencsak jól termelik a pontokat az Eurocupban, míg a Podgorica otthon jól teljesít általában. Itt már nem babra megy a játék, így úgy gondolom, hogy egy szoros mérkőzésen legalább 145 pontot láthatnak a nézők. Amúgy hazaira várom a mérkőzést, de nem lennék meglepve, ha az oroszok nyernének.

Galatasaray - Unics Kazany
    Tipp: A mérkőzés pontjai 140,5 felett

Alacsonynak érzem ezt a határt főleg úgy, hogy két nagyágyú találkozik. Mindkét csapatról beszéltem már a fórumban korábban, így most nem írnám le kik játszanak a csapatokban, csak annyit, hogy ez a két csapat inkább Euroleague szintű, mint Eurocup. Rangadó lesz, és ilyen meccseken illene, hogy a csapatok 70 pont felett termeljenek, ami azt jelentené, hogy a tipp bejönne. Ha tippelni kellene a kimenetelre Hazait mondanék, de ilyen alacsony oddson nem biztos, hogy megéri megjátszani.

Szpartak Szentpétervár - Kuban Krasznodar
    Tipp: A mérkőzés pontjai 142,5 felett

Két orosz csapat találkozik egymással, ahol szerintem a vendégek nagyobb játékerőt képviselnek. Azonban a Vendéget nem biztos, hogy behúznám, mivel a két csapat már találkozott az orosz bajnokság keretein belül, ahol a hazaiak 74-70-re nyertek. A hendikepp 3,5-ön vagy, így ez sem egy életbiztosítás, látva az eredményt. Megint egy szoros találkozóra számítok, ahol az a pontmennyiség, ami legutóbb volt, elég lenne ma is. Ugyan azt tudom mondani, mint a Galata meccsnél, itt is illene 70 pont felett termelnie a csapatoknak és, akkor nagy valószínűséggel az over is bejönne.

Látható, hogy szoros mérkőzéseket választottam ki, mivel úgy gondolom, hogy ezen párharcok végig izgalmasak lesznek, így van esély az overre mindenhol.
    Az Ulm-Zvezda mérkőzés még talán jó lehetne Vendégre, vagy overre, mivel nagyon brutál pontmennyiségeket termelnek a csapatok, na de már 170 körül van a határ, ami nagyon necces... A vendég odds pedig irgalmatlanul esik, dél körül 1.50-ért kínálták a bukik a szerb győzelmet, lehet, hogy azóta ez lejjebb ment.
    Még egy meccset játszottam be mára, amit be akartam írni, de sajnos csak most kerültem ide a géphez: Jekatyeringburg-Praha -16,5-tel Jeka és 147,5 over (mire ezen sorokat írom az over már beesett).

Senior Member
    Hát,kérem ez nem semmi,föleg úgy hogy a nem semmi az már valami

Oldal: 11 / 20 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •