Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen

Téma: Jégkorong-tippek 2012/2013

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma kezdetét veszi a jégkorong Világbajnokság Finnországban és Svédországban.

A nyitómeccsekre egy kombival készültel:

Csehország - Fehérororszország
    Tipp: Csehország

Szlovákia - Franciaország
    Tipp: Szlovákia

Odds: 1.55 @ Fortunawin.

A tavalyi vb-n nagyon jól szerepelt Szlovákia, hiszen ezüstérmet szerzett. A 2012-es keretekből lesznek hiányzók a mai napon, mint például Handzus, Chara és Hossa, akik nagyon jó NHL-játékosok. Azonban, mivel a Slovan Bratislava idén a KHL-be szerepelt, így az úgymond átlag szlovák játékosok is sokkal jobbak, mint tavaly. Gondolok itt például Miklikre. A nagy öreg Satan még mindig játszik, rajta kívül Zaborsky is lesz és ott van a kapuban Stana. Jó pár NHL-es szlovák hokis is részt vesz a vb-n, akiket most nem szetenék egyenként kiemelni, így úgy gondolom, hogy talán keretileg picivel gyengébbek, mint tavaly, viszont jobban össze vannak szokva a játékosok. Egyértelműen ők a találkozó esélyesei, jobbak mint a franciák, akiknél csak Roussel személyében van tengerentúli hokis. Tavaly nem koriztak rosszul a Gallok, de akkor is tudtak nyerni a szlovákok 5-4-re. Most is szoros mérkőzésre számítok, de 2-3 góllal jobbak lesznek a szlovákok, mint a franciák.

A csehek is pazarul szerepeltek tavaly, hiszen a bronzérmet sikerült megszerezniük a messzi északon. Nagyjából ugyanazzal a kerettel érkeznek, mint 2012-ben, így ismét ott lehetnek a végelszámoláskor. Ugyanúgy, mint a szlovákoknál az átlag cseh játékosok is sokat fejlődtek idén, hiszen a LEV Prahanak köszönhetően a csehek is delegáltak egy csapatot a KHL-be. Így talán most még jobban össze tudtak szokni, mint a tavalyi vb előtt. A Flyers kiesésének köszönhetően itt lesz Voracek is a cseheknél. A fehéroroszok kerete a hazai nem túl erős bajnokságból, illetve a Dinamo Minszkből tevődik össze. A tavalyi csapathoz képest nagy érvágás, hogy Grabovsky nem lesz itt, aki jó nagyon jó hokisnak számít, nem hiába korizik az NHL-be. Igazából összeszokottnak mondható a belarusz csapat, azonban játéktudásban elmarad a cseh csapatétól, ezért úgy gondolom, hogy a csehek, ugyanúgy, mint a szlovákok, 2-3 góllal jobbak lehetnek a mai találkozón.

Egyébként a finn és a svéd siker is játszható kategóriába tartozik, de azokról később döntök, keretek alapján jobbak, ráadásul hazai pálya. Ha bejön ez a kombi biztosan megtolom azt is.
    Hosszútávú fogadásra kinéztem egy olyat, hogy orosz-kanada döntő 4.75 @ Bet365, illetve Kanada 1-2 lesz a csoportjában 1.45 @ Fortunawin. De ezeket nem sokkal raktam meg, később, majd lehet, hogy rakok rá, ha láttam legalább mindegyik nagyágyút legalább egyszer is játszani.
    Csehország - Fehéroroszország 2-0
    Szlovákia - Franciaország 6-2

A hétvégén nem volt időm, persze egy-két fogadást, így is kötöttem.
    Nézzük a mai napot:

Szintén egy kombi, ismerős szereplőkkel:

Szlovákia - Németország
    Tipp: Szlovákia vagy döntetlen (1X)

Csehország - Svájc
    Tipp: Csehország vagy döntetlen (1X)

Odds: 1.61 @ Fortunawin

Jól kezdtek a svájciak, hiszen a hazai jégen játszó svédek után, Kanadát is megverték, igaz hosszabbításban. A csehek kikaptak a svédektől, míg pénteken nyertek. A cseheknek eggyel több pihenőnapjuk volt, ráadásul én erősebbnek érzem őket, mint a svájciakat. Ha ezt a mérkőzést is sikerülne megnyernie a piros-fehéreknek, akkor a VB nagy esélyesei közé lépnének elő, de szerintem nem így lesz. A két csapat közti frisseség miatt, szerintem nyernek a csehek, de inkább ikszel kibiztosítva rakom.

A németek meglepetésre remiztek a hazai pályán játszó finnekkel, majd hosszabbításban kikaptak tőlük. Ezt követően tegnap Kovalcsuk megszórta őket, így simán kikaptak az oroszoktól. A szlovákok parádéval kezdtek, majd kikaptak a finnektől, de szerintem az északi szomszédjaink voltak jobbak, csakhát nem sikerült gólt ütniük. A szlovákok egy nappal többet pihentek a mai meccsre, így szerintem itt is, mint az előző meccsen is, a frissebb és jobb csapat nyer. Azonban ennél a találkozónál is inkább döntetlennel megerősítve küldöm játékba a tippem.

A hétvégén nem volt időm, persze egy-két fogadást, így is kötöttem.
    Nézzük a mai napot:

Szintén egy kombi, ismerős szereplőkkel:

Szlovákia - Németország
    Tipp: Szlovákia vagy döntetlen (1X)

Csehország - Svájc
    Tipp: Csehország vagy döntetlen (1X)

Odds: 1.61 @ Fortunawin

Jól kezdtek a svájciak, hiszen a hazai jégen játszó svédek után, Kanadát is megverték, igaz hosszabbításban. A csehek kikaptak a svédektől, míg pénteken nyertek. A cseheknek eggyel több pihenőnapjuk volt, ráadásul én erősebbnek érzem őket, mint a svájciakat. Ha ezt a mérkőzést is sikerülne megnyernie a piros-fehéreknek, akkor a VB nagy esélyesei közé lépnének elő, de szerintem nem így lesz. A két csapat közti frisseség miatt, szerintem nyernek a csehek, de inkább ikszel kibiztosítva rakom.

A németek meglepetésre remiztek a hazai pályán játszó finnekkel, majd hosszabbításban kikaptak tőlük. Ezt követően tegnap Kovalcsuk megszórta őket, így simán kikaptak az oroszoktól. A szlovákok parádéval kezdtek, majd kikaptak a finnektől, de szerintem az északi szomszédjaink voltak jobbak, csakhát nem sikerült gólt ütniük. A szlovákok egy nappal többet pihentek a mai meccsre, így szerintem itt is, mint az előző meccsen is, a frissebb és jobb csapat nyer. Azonban ennél a találkozónál is inkább döntetlennel megerősítve küldöm játékba a tippem.
    Szlovákia - Németország 3-2
    Csehország - Svájc 2-5

Szlovákok hozták a kötelezőt, a csehek meg buktak egy igen érdekes meccsen, ahol kicsit lejtett a pálya. Svájc nem ennyire jó, a palyoff első meccsén kiesnek (remélem).

Finnország - USA
    Tipp: A mérkőzés góljai 4,5 felett
    Odds: 1.72 @ Bet365

Szerintem öt gólt simán összehozhat ez a két csapat, igazából még többet is. A tegnap orosz-amcsi meccsből kiindulva jól támadnak az amerikaik, de védekezésük igen érdekes, ráadásul elég sokszor kerültek emberhátrányba, ami a gól melegágya. A finnektől jobb játékot várok, mint eddig a VB-n, igaz ez lesz az első igazi nagy meccsük, a szlovákok elleni derbi sem volt kicsi, de ez lesz az igazi.

Finnország - USA
    Tipp: A mérkőzés góljai 4,5 felett
    Odds: 1.72 @ Bet365

Szerintem öt gólt simán összehozhat ez a két csapat, igazából még többet is. A tegnap orosz-amcsi meccsből kiindulva jól támadnak az amerikaik, de védekezésük igen érdekes, ráadásul elég sokszor kerültek emberhátrányba, ami a gól melegágya. A finnektől jobb játékot várok, mint eddig a VB-n, igaz ez lesz az első igazi nagy meccsük, a szlovákok elleni derbi sem volt kicsi, de ez lesz az igazi.
    Finnország - USA 1-4

Nem nagyon írkáltam tippeket, mert össze-vissza játszanak a csapatok, így én is a háttérből figyelem az eseményeket. A holnapi napra lehet, hogy lesz tippem, de, ha nem, akkor a playoffra biztos, hogy írok be tippeket.
    (Amúgy NHL-be ma szerintem továbbjuthat a Washington és Boston, de nem nagyon szoktam fogadni NHL-re.)

Junior Member
    Helló!
    Végre itt a hoki szezon,gyereker huzzunk 1-jót..

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •