Oldal: 3 / 31 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (302) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Kézilabda-tippek 2012/2013

Senior Member Tomihmv avatara
    A kombináció szelvényem második mérkőzésének az eredménye:

Füchse Berlin - TWH Kiel 26-26 (9-12)

Jicha már a 18. percben megkapta a második kétperces kiállítását, de nem ezért ment el, hanem az utolsó hét percet 5-1-re nyerte meg a Berlin, amiből két gólt is hetesből értek el. Kár érte, ez nem sokon múlt, vagy inkább nem is a kieli csapaton múlt?

Iuventa Michalovce - Ferencvárosi TC
    Tipp: Ferencvárosi TC -5,5
    Odds: 1.85 @ BWIN

Női Bajnokok Ligája selejtező, első mérkőzés, Szlovákia. A szlovák női klub és válogatott kézilabda nem tartozik Európa nagyhatalmai közé, sőt még a középmezőnybe sem. A hazai csapat sok játékost igazolt annak érdekében, hogy bejussanak a legjobb 16 közé. A két fontosabb érkező: Vinjukova a Rosztovból, míg Sznopova a Havre AC csapatából érkezett a Nagymihály csapatába. A szlovák gárda a WHIL keretén belül eddig három mérkőzést játszott le, és valamennyi meccsét magabiztosan megnyerte. De ez a bajnokság össze sem hasonlítható a magyar női NB I-gyel, ami a világ legerősebb női kézilabda bajnoksága. A Fradinak is háromszor sikerült győznie a bajnokságban (Vác, Veszprém, Budapest Főgáz). A felkészülési időszakban sikerült megnyerniük a Szabella kupát, ahol olyan csapatokat győztek le, mint a Buducsnoszt Podgorica (tavalyi BL-győztes), Valcea (idén a Győr mellett a legesélyesbb, hogy megnyerje a BL-t) és a Hypo (osztrák kirakatcsapat). A zöld-fehérek tavaly és tavalyelőtt is megnyerték a KEK-et, azonban a bajnokságban csak a második helyet sikerült megszerezniük, hiszen a világválogatott Győr végzett az első helyen. Több kézilabda szakértő szerint a Fradinak az összes női bajnokságban esélye lenne az aranyéremre kivéve a magyar és a román bajnokságot. A nyáron távozott Szádvári és Zsivkovics, helyükre érkezett Vérten (Győr), Szekeres (Szekszárd) és Pena (Itxako). A csapat gerince évek óta együtt játszik és véleményem magabiztos győzelmet fog aratni a KEK-címvédő, a magyar viszonylatban maximum középszintű csapatnak számító Nagymihály ellen.
    A párharc egyértelmű esélye a Fradi és véleményem szerint be fog jutni a legjobb 16 közé, 6 gól biztosan van a két csapatt között, azonban a tipp sikeres kimenetelét beárnyékolhatja, hogy kétfelvonásos a párharc (visszavágó szombaton Dabason), így óvatosan bánjunk a tétekkel, bár Elek Gábor szeretné, ha a visszavágó már csak formalitás lenne. Erről közel 200 ferencvárosi szurkoló gondoskodhat, akik hazai pályát fognak teremteni a lányoknak, rajtuk biztosan nem fog múlni a vendéggyőzelem.
    A mérkőzést a DigiSport1 közvetíti élőben 18 órától.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2012.09.19 10:14

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Iuventa Michalovce - Ferencvárosi TC
    Tipp: Ferencvárosi TC -5,5
    Odds: 1.85 @ BWIN

Női Bajnokok Ligája selejtező, első mérkőzés, Szlovákia. A szlovák női klub és válogatott kézilabda nem tartozik Európa nagyhatalmai közé, sőt még a középmezőnybe sem. A hazai csapat sok játékost igazolt annak érdekében, hogy bejussanak a legjobb 16 közé. A két fontosabb érkező: Vinjukova a Rosztovból, míg Sznopova a Havre AC csapatából érkezett a Nagymihály csapatába. A szlovák gárda a WHIL keretén belül eddig három mérkőzést játszott le, és valamennyi meccsét magabiztosan megnyerte. De ez a bajnokság össze sem hasonlítható a magyar női NB I-gyel, ami a világ legerősebb női kézilabda bajnoksága. A Fradinak is háromszor sikerült győznie a bajnokságban (Vác, Veszprém, Budapest Főgáz). A felkészülési időszakban sikerült megnyerniük a Szabella kupát, ahol olyan csapatokat győztek le, mint a Buducsnoszt Podgorica (tavalyi BL-győztes), Valcea (idén a Győr mellett a legesélyesbb, hogy megnyerje a BL-t) és a Hypo (osztrák kirakatcsapat). A zöld-fehérek tavaly és tavalyelőtt is megnyerték a KEK-et, azonban a bajnokságban csak a második helyet sikerült megszerezniük, hiszen a világválogatott Győr végzett az első helyen. Több kézilabda szakértő szerint a Fradinak az összes női bajnokságban esélye lenne az aranyéremre kivéve a magyar és a román bajnokságot. A nyáron távozott Szádvári és Zsivkovics, helyükre érkezett Vérten (Győr), Szekeres (Szekszárd) és Pena (Itxako). A csapat gerince évek óta együtt játszik és véleményem magabiztos győzelmet fog aratni a KEK-címvédő, a magyar viszonylatban maximum középszintű csapatnak számító Nagymihály ellen.
    A párharc egyértelmű esélye a Fradi és véleményem szerint be fog jutni a legjobb 16 közé, 6 gól biztosan van a két csapatt között, azonban a tipp sikeres kimenetelét beárnyékolhatja, hogy kétfelvonásos a párharc (visszavágó szombaton Dabason), így óvatosan bánjunk a tétekkel, bár Elek Gábor szeretné, ha a visszavágó már csak formalitás lenne. Erről közel 200 ferencvárosi szurkoló gondoskodhat, akik hazai pályát fognak teremteni a lányoknak, rajtuk biztosan nem fog múlni a vendéggyőzelem.
    A mérkőzést a DigiSport1 közvetíti élőben 18 órától.
    Iuventa Michalovce - Ferencvárosi TC 26-40 (10-15)
    Parádézott a Fradi, meg van a BL-csoportkör! Sajnálom, hogy azt írtam korábban, hogy óvatosan a téttel...

Pays Aix UCH - Paris
    Tipp: Paris -4,5
    Odds: 1.42 @ BWIN

Teljes indoklásra nincs sajnos most időm, de egy pár mondatban elmondom a véleményemet a mai mérkőzésről. A Parisról egy pár hozzászólással korábban már beszéltem, gazdagok, jók, a világ legjobbjai lehetnek. A mai ellenfelük az újonc Aix, első körben a Toulouse ellen idegenben óriási bravúrt hajtottak végre, hiszen 34-34-et játszottak. Azoban a Toulouse csapatának pénzügyi gondjai vannak és a kezdés előtt három kezdőnek számító játékossal nem tudtak megegyezni és nem léphettek pályára. A mai mérkőzést biztosan a Paris fogja megnyerni az újonc ellen, itt csak a különbség lehet a kérdés. A handicap line-t lejjebb véve a -6,5-ről a -4,5-re voksolok (aki szeretné még lejjebb venni a határt, az a bet365-ön megteheti ott a legkisebb line -3,5 és 1.29-es oddsot kap érte) és szerintem van is ennyi a két csapat között.

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pays Aix UCH - Paris
    Tipp: Paris -4,5
    Odds: 1.42 @ BWIN

Teljes indoklásra nincs sajnos most időm, de egy pár mondatban elmondom a véleményemet a mai mérkőzésről. A Parisról egy pár hozzászólással korábban már beszéltem, gazdagok, jók, a világ legjobbjai lehetnek. A mai ellenfelük az újonc Aix, első körben a Toulouse ellen idegenben óriási bravúrt hajtottak végre, hiszen 34-34-et játszottak. Azoban a Toulouse csapatának pénzügyi gondjai vannak és a kezdés előtt három kezdőnek számító játékossal nem tudtak megegyezni és nem léphettek pályára. A mai mérkőzést biztosan a Paris fogja megnyerni az újonc ellen, itt csak a különbség lehet a kérdés. A handicap line-t lejjebb véve a -6,5-ről a -4,5-re voksolok (aki szeretné még lejjebb venni a határt, az a bet365-ön megteheti ott a legkisebb line -3,5 és 1.29-es oddsot kap érte) és szerintem van is ennyi a két csapat között.
    Pays Aix UCH - Paris 27-31 (14-18)

59:55 31-26-ra vezet a Párizs, Honrubia elszórja a labdát és 60:00-kor betalált az Aix a bírók egy kis tanakodás után megadták a gólt. Lol.

Vác - Pick Szeged
    Tipp: A mérkőzés góljainak száma 55,5 felett
    Odds: 1.75 @ BWIN

A Kecskemét ellen is ugyanez volt a határ a Pick meccsen, most is. Szerintem ez a határ is simán teljesíthető, de most azért véleményem szerint a hazai csapat több gólt fog lőni. A szegedi gárdának ez a mérkőzés lesz a főpróba a Zagráb elleni BL-meccsre, tehát biztosan élesen fognak játsazni, bár ez eddig is elmondható volt róluk, hiszen eddig minden ellefelüknek legalább 36-szor betaláltak. Ha ezt hozzák, akkor biztosan meglesz az over. A váci alakulat szerdán 25 gólt dobott a Veszprémnek idegenben, amit most is elvárok tőlük otthon, a másik óriás ellenében.
    Tehát összegezve: a váci csapatot 25 gól köré rakom (+- egy-két gól) a szegedi együttes pedig a 35 felé fog közelíteni véleményem szerint. Számszerű tippem 25-33-as Pick siker, ami teljesíteni az overt.

Senior Member Molni82 avatara
    Hello Tomihmv előszeretettel látogatom ezt a fórumot a tippjeidért
    Kérdezném, hogy a mai női bajnokok ligája selejtező meccsekre van-e valami "tuti" tipped?

A tegnapi PSG meccset én is megraktam -10000, kár az utcsó másodpercért
    A szegedi +55,5 én is kívettem magamtól erős tippnek érzem.
    Várom a további tipjeid
    Köszi

Zvezda Zvenigorod - HC Leipzig H 1.5
    Byasen HB Elite Trondheim - WHC Metalurg Félidő eredménye H 1.25
    FTC - Iuventa Michalovce 1. félidő hendikep FTC -5,5 H 1.75
    Dunakanyar-Vác - Pick Szeged +55,5 1.7
    3/4 kombiba toltam 8000ft-ért

Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zvezda Zvenigorod - HC Leipzig H 1.5
    Byasen HB Elite Trondheim - WHC Metalurg Félidő eredménye H 1.25
    FTC - Iuventa Michalovce 1. félidő hendikep FTC -5,5 H 1.75
    Dunakanyar-Vác - Pick Szeged +55,5 1.7
    3/4 kombiba toltam 8000ft-ért
    Szia!

Örülök, hogy tudok segíteni. Sajnos a PSG nekem is balul sült el tegnap... Nem az a gond, ha elmegy egy tipp, hanem, ha így... Na mindegy.

Szegedet írtam az nekem is tetszik. A Zvezda szoros meccsen behúzza, amúgy ez az 1.50-es szorzó nagyon jó rá, sok helyen már csak 1.40-1.45-ért kínálják. A másik két tipp is tetszik, de félidőkre én nem szoktam fogadni. A Byasen otthon játszik, ha be akarnak kerülni a BL-be nyerniük kell ma és holnap valószínűleg a Buxtehuder-ral játszanak a selejtező döntőjében, szóval a félidőben is illene vezetniük egy-két-három góllal. A Fradinál benne van a félidei hendi, de 14 gólos előnyről indulva nagy kérdés, hogy mennyire veszik komolyan, és milyen összeállításban kezdenek. Én ezért nem is játszom ezt a mérkőzést, de elvileg jól gondolkodsz, hogy az elejét megnyomják és a második félidőben a cserék kapnak lehetőséget.

Én tegnap még a Pécs-Veszprém meccset raktam meg kistéten a Veszprém -13,5-re.

Sok sikert a mai szelvényedhez!

A fradi meccsen én is pont erre gondoltam
    Szerintem a 2. félidőben le is fognak ereszteni a nagy vezetés tudatában, éppen ezért bepróbálom a 62,5 undert 1.95 oddsért.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •