Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (62) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Kézilabda 2019 | Eszmecsere, tippek, ötletbazár

Senior Member

Kézilabda 2019 | Eszmecsere, tippek, ötletbazár

Kevesen foglalkoznak kézilabdával pedig van benne potenciál. Nem találtam megfelelő topicot, ezért nyitottam ezt. Leszögezném nem naplót szeretnék, inkább a konstruktivitás ösvényére terelném a dolgot, többet látok benne, mint a naplózásban. Lehet le-és rábeszélni, tippelni, véleményt alkotni, ötletelni. BL, EHF -kupa, bajnokságok. Hajrá!
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2019.01.04 17:34
    delerium, Molni82 and dvsc59 like this.

Senior Member
    Ehf kupa, női:

Siófok - Herning - Ikast: Siófok -3,5 odds: 1,4
    Bietigheim - Storhamar: 53,5 over odds: 1,5

A Siófok az MTK elleni égés után összekapta magát, ezt várom a dánok ellen is. Minőség terén nincs kérdés, hozzáállás tekintetében reméljük a legjobbakat. Hazai pályán meg kell lenni közte a négynek. A -5,5 verzióra 1,8 körül van, ami szintén megfontolandó.
    A Storhamartól várhatjuk a norvég iskolát, meg a beállóból lőtt Löke gólokat. 28-30 gólokat termelnek idegenben a hazai bajnokságban, ennyit nem várok, de 26-ot szerintem lőnek. Sok gyors gólra számítok. A kettő együtt 2,1-es szorzót ad.
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2019.01.06 09:04
    Marci20 and dvsc59 like this.

Senior Member
    Ehf kupa, női:

Besancon - Kuban Krasznodar: +4,5 Krasznodar 1,45

A francia csapatot nem kimondottan ismerem, de nem is innen közelíteném meg a dolgot. A nem rég még Győrben játszó Raphaelle Tervel irányítja szülővárosa csapatát, az oroszokat pedig a minden hájjal megkent Trefilov. Itt érzek különbséget az oroszok javára. Fiatal csapat az orosz, szokásos orosz iskola, 170 cm alatt nincs játékos. Valószínűleg az átlövések dominálnak majd náluk, viszont az ellenfél átlövései ellen jó lehet a magas fal. A Krasznodar egyszer kapott ki eddig idegenben öttel a Ladától, a Rostovtól néggyel. Meglepetés lenne számomra egy 5 gólos vereség.
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2019.01.06 09:04
    almababa22 and dvsc59 like this.

Senior Member Molni82 avatara
    Hali. én mára 5 meccset választottam.
    Craiova-Nykobing over 45.5 1.85@
    Siófok-Ikast over 49.5 1.85@
    Eger-Győr Győr over 37.5 2@
    Ferencváros-Kisvárda over 54.5 1.85@
    MTK-Békéscsaba +4.5 Békéscsaba 1.85@

A 2 EHF kupa meccsen kicsinek érzem a határt amit megadtak. 45 gólt nem nehéz összeadni, főleg a dánoktól várok több gólt.
    Siófoknak muszáj az EHF kupában virítani, a bajnokság már ugyis elúszott nekik, de erre összeszedhetik magukat.
    A győr overe valóban elég magas, de ennyit szinte bárki képes az Egernek dobni. Nyilván nem az első sora fog játszani a győrieknek de pont a cserejátékosoktól várom, h jól és sok gólt szerezve játszanak.
    A Fradinak jelenleg nincs védelme, éppen ezért sok gólt várok a Kisvárdától, mivel a meccset meg kell nyerni épp ezért mi is sokat fogunk dobni. Támadásban egyébként is jók vagyunk. Nem lepődnék meg a 60 gólon sem.
    Kiesési rangadó ahol nem hinném h az MTK 5 góllal megverné a csabát. Az elmúlt években rendre szoros meccset játszottak.

Tudom, h nehéz összehozni mind az 5 meccset de ebben most nagyon bízom. Ennek megfelelően eléggé megpakoltam őket.
    3 meccset kötésben 30000ft.
    5 meccset kötésben pedig 11200ft.
    almababa22 likes this.

Banned
    Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali. én mára 5 meccset választottam.
    Craiova-Nykobing over 45.5 1.85@
    Siófok-Ikast over 49.5 1.85@
    Eger-Győr Győr over 37.5 2@
    Ferencváros-Kisvárda over 54.5 1.85@
    MTK-Békéscsaba +4.5 Békéscsaba 1.85@

A 2 EHF kupa meccsen kicsinek érzem a határt amit megadtak. 45 gólt nem nehéz összeadni, főleg a dánoktól várok több gólt.
    Siófoknak muszáj az EHF kupában virítani, a bajnokság már ugyis elúszott nekik, de erre összeszedhetik magukat.
    A győr overe valóban elég magas, de ennyit szinte bárki képes az Egernek dobni. Nyilván nem az első sora fog játszani a győrieknek de pont a cserejátékosoktól várom, h jól és sok gólt szerezve játszanak.
    A Fradinak jelenleg nincs védelme, éppen ezért sok gólt várok a Kisvárdától, mivel a meccset meg kell nyerni épp ezért mi is sokat fogunk dobni. Támadásban egyébként is jók vagyunk. Nem lepődnék meg a 60 gólon sem.
    Kiesési rangadó ahol nem hinném h az MTK 5 góllal megverné a csabát. Az elmúlt években rendre szoros meccset játszottak.

Tudom, h nehéz összehozni mind az 5 meccset de ebben most nagyon bízom. Ennek megfelelően eléggé megpakoltam őket.
    3 meccset kötésben 30000ft.
    5 meccset kötésben pedig 11200ft.
    Ki az a képen, Elek Gábor.?

Senior Member
    A Craiova - Nyköbing meccset nézegettem én is, de a románok olyan qrva kevés gólt dobnak, hogy nem mertem rászaladni. Az MTK- Csaba meccsel is szemeztem, de nem tudom hova tenni az MTK-t. Idegenben jobbak. A Csaba viszont nyeretlen idegenben. Viszont a Siófok elleni jó eredmény fölhúzhatja őket, inkább kihagytam. A Fradira ezt a verziót nem is vizsgáltam, pedig jó lehet ám. Hajrá

Senior Member mr.blonde avatara
    Móvár - Győri ETO

Az Unibet és a Bet365 hendije között három gól a különbség, előbbinél +/-14.5, utóbbinál +/-17,5 a határ. Tekintve a két klub viszonyát és a Győr "lassú" évkezdését talán utóbbiban van több fantázia.
    Tippergreta likes this.

Senior Member
    Most megint volt egy nagy gondolatom Blonde. (Te vagy itt az egyik legnagyobb góré).

Hogy az oddsok mik alapján változnak? Mert hogy ezt sem lehet tudni... Az biztos hogy az elhelyezett tétek alapján is csökken az odds, de vannak valódi bukmékerek is akik befolyásolni tudják az oddsokat, amiket kiírnak a mérkőzésekre?

A a line az mi alapján van kiírva, vagy mi alapján változik meg ugye, például mérkőzés előtt.. Az emberek megkötött fogadásai alapján változnak meg vagy hogy..

Hát ja, ezt sem lehet tudni ugye

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet szabivill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most megint volt egy nagy gondolatom Blonde. (Te vagy itt az egyik legnagyobb góré).

Hogy az oddsok mik alapján változnak? Mert hogy ezt sem lehet tudni... Az biztos hogy az elhelyezett tétek alapján is csökken az odds, de vannak valódi bukmékerek is akik befolyásolni tudják az oddsokat, amiket kiírnak a mérkőzésekre?

A a line az mi alapján van kiírva, vagy mi alapján változik meg ugye, például mérkőzés előtt.. Az emberek megkötött fogadásai alapján változnak meg vagy hogy..

Hát ja, ezt sem lehet tudni ugye
    De lehet, jól mondod...alapesetben a fogadóiroda mindig úgy szabja meg a piacot, hogy az esemény végkimenetétől függetlenül plusszban zárjon. A beérkezett tétek után folyamatosan monitoroznia kell az egyenlegét és ha "betelt a zseb", akkor változtat a szorzókon.

Member
    A kézilabda vb középdöntős körben a dán, norvég, svéd hármasnak mennyire fontos minél nagyobb gólaránnyal nyerni. Ha jól olvastam fontos, mivel szerepe leheta végén?

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •