Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (62) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Kézilabda 2019 | Eszmecsere, tippek, ötletbazár

Member
    Persze siman jo lehet. Azt meg En nem tudom, h milyen elonnyel jar az ebn ha valaki megnyeri a selejtezos csoportjat?

Member
    Franciák ma üthetika portugálokat 7-8 góllal, vagy telibe....... és nem érdemes foglalkozni vele? Többi meccsen esetleg ötletek?

Senior Member mr.blonde avatara
    Tatabánya - Holstebro - Holstebro +8,5@1.33
    FTC - Győr - Győr @ 1.35

Odds@1.79 bet365

Szerintem ez egy jó kombi lesz a szombati napra. A Tatabányának 5 gólt kéne ledolgoznia a dánokkal szemben, ami szerintem eleve nagy kihívás lesz, de ez a 9-es gólos hendi mindenképpen játszható. A nyitó hendi 3.5 gól volt, ez most 5.5-ön tart, szerintem ez elég jó indulatú fogadói magatartás.

A Fradi kapcsán már hét közben is az oldalon megpedzegettem a mentális leeresztést, majd a Siófok ellen ki is kapott a csapat. Szerintem a Győr is megnyeri ezt a meccset és letudja a bajnokságot még bőven a FF4 előtt.
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2019.04.26 14:27
    Umcsi and boby10 like this.

Member
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tatabánya - Holstebro - Holstebro +8,5@1.33
    FTC - Győr - Győr @ 1.35

Odds@1.79 bet365

Szerintem ez egy jó kombi lesz a szombati napra. A Tatabányának 5 gólt kéne ledolgoznia a dánokkal szemben, ami szerintem eleve nagy kihívás lesz, de ez a 9-es gólos hendi mindenképpen játszható. A nyitó hendi 3.5 gól volt, ez most 5.5-ön tart, szerintem ez elég jó indulatú fogadói magatartás.

A Fradi kapcsán már hét közben is az oldalon megpedzegettem a mentális leeresztést, majd a Siófok ellen ki is kapott a csapat. Szerintem a Győr is megnyeri ezt a meccset és letudja a bajnokságot még bőven a FF4 előtt.
    Elozetesen jo meglatas! Van esetleg infod/elkepzelesed hogy miert esett ekkorat a hazai gyozelem (pl. kulcsjatekos serulese vendeg csapatnal v. virusos megbetegedes mely a csapat nagyreszet erinti) oddsa? Valaszod koszonom!

Idézet hatharom2015 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elozetesen jo meglatas! Van esetleg infod/elkepzelesed hogy miert esett ekkorat a hazai gyozelem (pl. kulcsjatekos serulese vendeg csapatnal v. virusos megbetegedes mely a csapat nagyreszet erinti) oddsa? Valaszod koszonom!

semmi ilyesmi nincs, itt szerintem arról van szó, hogy sokan kivették a sima hazait, ami magával húzta a hendiket is. a párharc előtt a Tatabánya komoly esélyese volt a továbbjutásnak, így nyilván hazai pályán esélyes is. Mondjuk a hazai pálya sem az lesz, mint szokott, hiszen Győrben lesz a meccs. Viszont közel telt házra számítanak. Ezzel együtt nálam ez nagyon kemény menet lesz.

Member
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    semmi ilyesmi nincs, itt szerintem arról van szó, hogy sokan kivették a sima hazait, ami magával húzta a hendiket is. a párharc előtt a Tatabánya komoly esélyese volt a továbbjutásnak, így nyilván hazai pályán esélyes is. Mondjuk a hazai pálya sem az lesz, mint szokott, hiszen Győrben lesz a meccs. Viszont közel telt házra számítanak. Ezzel együtt nálam ez nagyon kemény menet lesz.
    Az allami irodanal 7,5 hendi van ami nem tartok realisnak igy hogy semmi negativ info nincs a vendegekrol a 9 golt pedig irrealisnak gondolom. A nagyon kemeny menet alatt a tovabbjutast erted vagy a 8-9 golos hendit vagy egyatalan a gyozelmet?

Idézet hatharom2015 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az allami irodanal 7,5 hendi van ami nem tartok realisnak igy hogy semmi negativ info nincs a vendegekrol a 9 golt pedig irrealisnak gondolom. A nagyon kemeny menet alatt a tovabbjutast erted vagy a 8-9 golos hendit vagy egyatalan a gyozelmet?
    elsősorban a továbbjutást

Member
    Sztem a párharc előtt max egál volt a tj. de inkább a dánokra volt kisebb odds.

Member
    Egyetertek

Member
    Mr Blonde hozzaszolasahoz ertettem

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •