Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (73) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Kézilabda 2019 | Eszmecsere, tippek, ötletbazár

Senior Member varin avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FT: 21-18

remélem volt, aki tudta rakni
    Bőven lehetett még rakni, pár perccel a post után ránéztem kíváncsiságból, akkor 10x-es odds volt a V, majdnem benéztem rá, de végül kihagytam.

Grat
    mr.blonde likes this.

Senior Member Andersson04 avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FT: 21-18

remélem volt, aki tudta rakni
    Én a 4,5-ön tudtam rakni, de az se volt izgulós, köszi.
    mr.blonde likes this.

Senior Member mr.blonde avatara
    üdv.

Most derült ki, hogy a Meskov Breszt rendezheti április 2-3-án a SEHA Liga négyes döntőjét, a héten pedig az utolsó kört rendezik az alapszakaszban.

A négy résztvevő csapat kiléte már ismert: Nexe, Zagreb, Vardar, Breszt.

Ami érdekes, hogy a végső sorrend még viszont nincs meg, három csapat egyaránt 39 ponttal áll, a Meskov pedig negyedik, éppen egy győzelemmel lemaradva.

A Vardaré a legkönnyebb feladat, hiszen a bosnyák Izdivac ellen lép pályára, ami papíron sima kettes. A macedónok egy nappal előbb lépnek pályára a többi FF-résztvevőnél, vagyis vélhetően 42 ponttal figyelik majd az utolsó nap történéseit.

Szerintem lesz majd némi matek, hiszen senki nem akar majd a beloruszokkal játszani az elődöntőben. A lebonyolítás értelmében az alapszakasz 1-4 és 2-3 lesz az elődöntők párosítása.

A Nexe és a Meskov egymás ellen játszik, a Zagreb pedig Presovba látogat. A két meccs között lesz közel két óra, vagyis mire az első ütközet véget ér, addig a Zagreb már tudni fogja, hogy milyen eredmény kell neki a Meskov elkerüléséhez.

Lehet, hogy túlvizionálom a sztorit, hiszen a Vardart sem szívesen kapná senki, mindenesetre eleve demotivált csapatokról beszélhetünk - ha nem számít az ellenfél, akkor ez a meccs már nem oszt nem szoroz - szóval én azt gondolom, érdemes lesz lecsapni a hendikepekre az underdog csapatokra.

Főleg a Presov szorzót várom, hiszen nemrég derült ki, hogy a tulaj nyáron lelép, így kb az utolsó komoly nemzetközi meccsére készülhet a Tatran szerdán.

Egyelőre nincsenek oddsok, kedd-szerdan viszont érdemes lesz figyelni a bukikat
    Zozinho19 likes this.

SEHA Liga
    Metalurg - Vojvodina

A hendi +2,5-ről felkúszott +8,5 (!)-re, miután szétfutott az info az éterben, hogy a szerbek fiatalokkal játsszák majd le a meccset.

http://seha-liga.com/novost/2533/bre...-for-vojvodina

Nem tudom reális e ez a hendi, mert a metalurg is egy fiatal csapat, komoly tétje meg ugye nincs a meccsnek. Szerintem érdemes lesz élőben ránézni majd a meccsre, 20:15-kor kezd.

Junior Member
    Nem vágom hogy a SEHA-ban mi dönt azonos pont esetén, de ha jól értelmezem, akkor ha a nexe és a Zágráb is kikap egymás ellen játszanak az elődöntőben? Így mindketten elkerulik a vardart és a brestet.
    Ehhez képest meshkovra 8szoros odds van,míg a presovra 4szeres.
    Csak én gondolom úgy, hogy mindkét csapatnak ( nexe, Zágráb) az lenne a jobb eredmény ha kikapnának?

A Meskov szorzó nagyon furcsa, jó lenne tudni az utazó keretet, de a hivatalos csapatösszeállítás csak a meccs előtt lesz fent, ha fent lesz. Egyébként a Breszt csak akkor előzheti meg a Nexét, ha legalább öttel nyer, elképzelhető, hogy elengedik a mai meccset.

A Zagrebtól meg azt nyilatkozták, hogy vissza akarnak vágni a Presovnak, hazai pályán belefér, hogy a legjobbak is pályára lépjenek.

Nasice hosting a battle for a better position before the trip to Brest

Junior Member
    Ha a brest beleallna ebbe a meccsbe, nyerhetnek akár 5el is,elkerulnek a vardart, ráadásul hétvégén már bl sincs. Szóval tényleg nem értem ezt az oddsot. De valószínű a bukik tudnak vmit, nem véletlenül dobták ki ezt a furcsa oddsot...
    A presov viszont szépen beesett, már 50-50re adják a meccset....

Junior Member
    8as oddson be is esett a brest. Igaz gyanúsan nagy pálfordulás volt a 2. félidőben...

Junior Member
    Valcea-Bukarest kézi stream

Akit érdekel és esetleg fogadott rá,itt nézheti. https://www.tvrplus.ro/live/tvr-hd

Cegléd - Balatonfüred
    Cegléd +4,5@1.95

Több helyről is az a pletyka járja, hogy a Ceglédet idén bent fogják tartani. Persze ez nem meglepő, ha megnézzük, hogy az egyetlen magyar kézicsapatként 2rule-ban játszik, év közben a szövetség rendkívüli támogatást adott a klubnak, az ügyvezető meg erősen be van kötve a hatalomhoz...

Nincs már sok forduló hátra, úgyhogy lassan jöhet a bírói segítség, az ellenfél jó indulata stb..a Füred akár ideális ellenfél is lehet, bár tavaly pl a Fradinak nem adta oda a pontot fontos fordulóban, de ettől még úgy vélem, hogy ideje elkezdeni rakni a Ceglédet. Egyelőre a hendivel próbálkozom, kis téttel a bátrak próbálkozhatnak a sima H-val is (@6.00).

Szinte napra pontosan két éve volt egy hasonló meccs, akkor kettővel nyertek a hazaiak és végül simán bent maradtak...
    boby10 and Cesc18 like this.

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •