Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (70) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Kézilabda 2019 | Eszmecsere, tippek, ötletbazár

Junior Member
    Sziasztok!Ma esti Tatabánya-Nexe meccsre valami jó kis tipp ötlete lenne valakinek ?

Senior Member
    Idézet frasco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Győr - Kristiansand (02.09.)
    egy kisebb over (55,5 1,45-től kezdődik felfele) a tetszetősebb?
    Ahogy nézem mindkét csapat szeret sok gólos szaladós meccseket játszani.
    Az 55,5 fölötti gólnak jónak kellene lennie. Gólra gól szisztémát várok, perc/gól átlag a meccs 3/4-e alatt menni fog, az utolsó 15 perc lesz a kérdéses a sok fölösleges időkérés miatt. A belső posztokon várom a gólokat, a balszél halott, a jobb haldoklik. A Fradi meccsén szemezek egy 53,5 overrel, és egy 29,5 overrel, ami a Fradi góljainak számát illeti.

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet Lion King eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Ma esti Tatabánya-Nexe meccsre valami jó kis tipp ötlete lenne valakinek ?
    én kihagyom azt a meccset, elvileg hazai, de ez a Nexe sokat fejlődött az elmúlt 2-3 évben, olyan sötét ló effekt játszik nálam

Member
    Esbjerg (Den) - Storhamar (Nor) EHF Kupa 13:00

52,5+ 1,8 Ҳ
    Eredmény: 25-20 (11-10)

Előző meccsükön 28-28-as döntetlent játszottak.
    Ha megnézzük az kupa táblázatát gyakorlatilag mindig megvolt ez az over, ha nem számoljuk az utolsó román csapatot, akik jóval kevesebb találatot szereztek mindenkinél.
    Bajnoki meccseiken is egész sok gól szokott esni.

Óvatosabbak lentebb vihetik a line-t.
    Utoljára módosítva: frasco által: 2019.02.09 14:36

üdv!

Ma rendeznek egy Balatonfüred - Füsche Berlin EHF kupa meccset.

A helyszín a VeszprémAréna lesz, így a hazai pálya klasszikus előnyét nem élvezheti a magyar csapat. Fontos hír, hogy Zdolik Bence mellett a válogatott Szita Zoltán sem lép pályára sérülés miatt. Ez átlövőposzton óriási szívás a füredieknek.

A németek picit foghíjas kerettel érkeznek, olyan kimaradóik vannak, mint Jallouz, Mandalinic, Kopjlar és Zachrisson, bár ezek a játékosok a St. Raphael elleni meccsen sem léptek pályára. Sztárok így is lesznek, pl Gojun, Heinewetter, Lindberg vagy Drux neve mindenki számára ismerős lehet.

EHF European Cup 2018/19

A bukik 5.5 gólon húzták meg a határokat, ami reális is lehetne, de szerintem ezen a meccsen a különbség nem kérdés a németeknek, csak a győzelem. Múlt héten a La Rioja +10-ről engedte fel a Füredet +5-re, ilyesmit - hogy a nagy előny birtokában a sztárcsapat már kienged - most is el tudok képzelni. Hendire inkább élőben lehet érdemes vadászni.

Ami szerintem várható, hogy nem lesz sokgólos meccs. A Füred ilyen ellenfelek ellen nem tud futni, így a lassú, de pontos támadások lehetnek a fókuszban, ellenkező esetben lerohanják őket. A Berlin Bundesliga-csapatként értelemszerűen tud magas tempót diktálni, de így hét közepén egy "nevesincs" csapat ellen szerintem jó lesz nekik is a lassabb játék.

Egy underen lehet gondolkozni, egy 25-30 körüli eredmény még beleférhet a határba, de igazából ezt is élőzni lehet majd igazán jól.

Pre-match betként egy bankeren akadt meg a szemem. Ha Berlin győzelmet várunk, akkor ez a tipp nem nagyon kerülhet gondba. (csak még keresni kéne hozzá még valamit )

Csapat a legtöbb pontos félidővel: Füsche Berlin@1.35 bet365
    nyert
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2019.02.26 13:01

Junior Member
    Chambery-Nantes Nantes 1-5 góllal nyer 2.25 a zrt-nél ez jó lehet mellé

Member
    helló,

a kiírt kézi tippek mellé esetleg ezt hozzácsapni?

Nantes - Szeged
    Mindkét csapat eléri a megadott gólok számát: 25 - Igen - 1,33
    Eredmény: 29-26

és/vagy ezt?

Vác - Siófok V 1,3
    Eredmény: 25-24 (Az utolsó percben kaptak 3 gólt...)
    Utoljára módosítva: frasco által: 2019.02.23 19:28

Üdv!

Nemrég jött ki a hír, hogy a Larvik női csapata megszűnik anyagi gondok miatt. Ez azt jelenti, hogy a szertárostól a játékosokon át mindenki szabadon igazolható, távozhat - ezt a klub hivatalos közleményben jelentette be. (cikk https://www.vg.no/sport/haandball/i/...-loenn-stoppes)

Szerdán jön is egy bajnoki meccs a Larviknak, otthon fogadja az alsó házban szereplő Fana csapatát.

A két gárda január 9-én játszott utoljára egymással, akkor a Fana 20-19-re nyerni tudott hazai pályán.

Nem tudni milyen hatással lesz a csapatra a hétfő esti fejlemény, mindenesetre ilyen esetek ritkán csapódnak le pozitívumként a csapatok játékára.

A bet365-nél +7,5-s hendit hoztak ki a meccsre, ami szerintem jelen körülmények között megér egy próbát egy közepes téttel.

• Kézilabda, norvég Elitsereien, női
    • Larvik - Fana - Fana +7,5@1.95 bet365
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2019.02.26 13:11

Junior Member
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

Nemrég jött ki a hír, hogy a Larvik női csapata megszűnik anyagi gondok miatt. Ez azt jelenti, hogy a szertárostól a játékosokon át mindenki szabadon igazolható, távozhat - ezt a klub hivatalos közleményben jelentette be. (cikk https://www.vg.no/sport/haandball/i/...-loenn-stoppes)

Szerdán jön is egy bajnoki meccs a Larviknak, otthon fogadja az alsó házban szereplő Fana csapatát.

A két gárda január 9-én játszott utoljára egymással, akkor a Fana 20-19-re nyerni tudott hazai pályán.

Nem tudni milyen hatással lesz a csapatra a hétfő esti fejlemény, mindenesetre ilyen esetek ritkán csapódnak le pozitívumként a csapatok játékára.

A bet365-nél +7,5-s hendit hoztak ki a meccsre, ami szerintem jelen körülmények között megér egy próbát egy közepes téttel.

Ki is szedtek azonnal a kinalatbol...

Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

FT: 21-18

remélem volt, aki tudta rakni

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •