Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (44) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Női kézilabda Európa-bajnokság 2018

Senior Member mr.blonde avatara

Női kézilabda Európa-bajnokság 2018

Sziasztok!

November 29-én elrajtol a női kézilabda Eb Franciaországból. Ebbe a topikba jöhet minden, ami a tornával kapcsolatos. Hírek, infók, tippek, bármi.

Néhány adat/érdekesség az Eb-ről:

A tornán 16 csapat vesz részt, négy csoportra bontva, amelyekből az első három csapat jut tovább a középdöntőbe, ahol újabb kört játszanak le. Ebből a szakaszból az első két helyezett játszhat az elődöntőben.

A tornát különböző városban bonyolítják le: Párizs, Nantes, Montbéliard, Nancy és Brest. A magyar válogatott Montbéliardban játssza a csoportmeccseit. A mieink Spanyolország, Horvátország és Hollandia mellé kaptak besorolást.

A verseny hivatalos honlapja: https://fra2018.ehf-euro.com/home/.

Az Eb egyik főszponzora az Unibet, így nagy kínálatra lehet számítani a versenyre.
    gabor1951 likes this.

NŐI KÉZILABDA EB (november 29.–december 16., Franciaország)
    A CSOPORTBEOSZTÁS
    A-CSOPORT (Nantes):
    Dánia, Szerbia, Svédország, Lengyelország
    B-CSOPORT (Nancy): Franciaország, Montenegró, Oroszország, Szlovénia
    C-CSOPORT (Montbéliard): Magyarország, Spanyolország, Hollandia, Horvátország
    D-CSOPORT (Brest): Norvégia, Románia, Németország, Csehország
    KÖZÉPDÖNTŐ
    I. CSOPORT (Nantes):
    az A- és B-csoport első három helyezettje kvalifikál
    II. CSOPORT (Nancy): a C- és D-csoport első három helyezettje kvalifikálA középdöntő mérkőzésnapjai a CD-ágon: december 7., 9., 11., 12.
    Elődöntők, az 5. helyért: december 14.
    Döntő, a 3. helyért: december 16.

Junior Member
    A norvég végső győzelmet akár lehet azonnal pakolni nagy összeggel, egyetlen kérdőjel van, hogy Kurtovic kiesése mennyire viseli meg őket. Szerintem leginkább semennyire, iszonyú erős, kompakt csapat.

Ami a magyarokat illeti... Hát sajnos annak is örülni kell, ha a csoportból továbbmegyünk, ez valószínűleg a horvátok elleni meccsen fog múlni, ott lehet keresnivalónk, a hollandok és a spanyolok ellen kevesek leszünk. Ne legyen igazam.

Még egy dolog: A holland-magyarra -2,5-ös holland hendit 1,8-ért méri a 365. Az nekem erős valuenak tűnik
    Utoljára módosítva: gmilan88 által: 2018.11.27 12:01
    gabor1951 likes this.

Senior Member
    Én óvatosan bánnék azzal norvég végső győztessel,egyrészt főleg nem Kurtovic hanem Mörk hiánya lesz fájó,másrészt a vb-n a franciák verték őket a döntőben.Most pedig a hazai pálya is segíti a gallokat,én inkább rájuk tennék.
    A hollandokkal meg két szoros meccset játszottunk a selejtezőben 1-1 gól ide ill. oda,úgyhogy szerintem az sem tűnik akkora nagy valuenak.Itt inkább a gólszám tűnik érdekesnek,51.5 a határ,ezt szerintem nem fogják megdobni,a két selejtezős meccs 45 ill. 37 gólt hozott és legutóbb a GL meccseken is a kemény védekezés és a játék lassítása jellemezte a magyarokat ami megint csak az undert vetíti előre.

Member
    A hétvégi meccseken legalább a védekezés valamennyire működött, 19-21-23 kapott gól és mindhárom meccs under 44.5.

Hát a gólszegény trend sajnos a női kézi versenyekre egyre inkább jellemző. Ezzel együtt egyre nézhetetlenebb is, legalábbis számomra

Durva, hogy az első kanyar legmagasabb O/U határa 53.5...

Member
    Hàààt...Amíg minden tàmadàsunk másfél perces, addig valóban.

Member
    Francia-Orosz 48,5+ és H nálunk már játszik papiron.2,70-ert jöhet.

Senior Member
    Végső győztesként tekintek a franciákra. Ahhoz, hogy valaki azt a masszív és pontos védekezést feltörje, extrát kell nyújtania, azt pedig nem látom egyik csapatban se. Ha lenne olyan opció, hogy a francia válogatott minden meccsén 25 gól alatt kap, be merném vállalni egy kis apróval. Egyetértek azzal a véleménnyel, hogy az under fog dominálni a találkozók java részén. A mieinken egyértelműen, köszönhetően az impotens támadójátékunknak. A norvégok csoport meccsein figyelgetni kell a hendiket, overeket itt számítok némi erődemonstrációra részükről.

Senior Member
    Over-under témában az első forduló előtti meglátásaim: (Nem annyira szeretem ezt az overes-underes magyartalan kifejezéseket, de egyszerűbb leírni őket, mint mindig körülírni a védekezést előtérbe helyező, játékot lassító és a támadásaikat gyorsan befejező, rohanós stílust képviselő csapatokat.)

Francia-orosz meccsen egyik keményen underes, másik keményen overes csapat. Itt én inkább az alacsony line (47.5) miatt az overre tennék, mert a nyitó meccsen talán a franciákat is elkapja egy kicsit a hév hazai közönség előtt és az oroszokat azért nem könnyű 20 gól körül tartani, de a franciák képesek rá, ezért ez no bet.

Magyar-holland-ra sikerült még under 52.5-t elkapnom, most 51.5 a határ. Szerintem támadásban nagy gondjaink lesznek, csak kevés gólos meccseken lehet némi esélyünk, ezért lassítani fogjuk a játékot. A védekezésünk nem volt katasztrófa a felkészülési tornán, de élesben azért más lesz. 20-22 gólnál mi nem hiszem, hogy többet lövünk és ebbe a határba beleférhet a hollandoktól 27-29 gól is. A két selejtezőn jól helytálltunk ellenük, hátha megmaradt ez a pozitív érzés a lányokban.

Szerb-lengyel over 51.5. Mindkettő overes csapat alapból bár a lengyeleknek volt egy-két kevés gólos meccse a felkészülés alatt, de mind kemény védekezéssel rendelkező csapatok ellen (spanyol, francia, dán). A szerbek viszont nem fukarkodnak a gólokkal se elől, se hátul. Itt én bevállaltam 2.9@-ért az over 54.5-t is.

Spanyol-horvát under 49.5. Ez is nagyot esett, most már csak 47.5 a határ. A spanyolok kemény védekezéssel rendelkeznek és a horvátokban nincs meg a potenciál ezt áttörni, 20 körül tarthatják őket simán. 2.85@-ért nekem ment az under 45.5 is.

Dán-svéd over 48.5. Szintén egy underes és egy overes csapat csatája. Fura ezt leírni a rohanós kézilabda meghonosítóiról, de ma már nem a dánok ennek a stílusnak a fő képviselői. Kemény védekezéssel kevés gólos meccsek jellemzőek rájuk, viszont szerintem egy ilyen skandináv presztízsrangadón, ahol mindkét szurkolótábor keményen rázza majd a csörgős játékaikat, belelovalhatják magukat egy kis rohangálásba. Ehhez a határhoz elég egy 25-24-es meccs is, nem kell 30 gólokat dobálni. A határ mondjuk jól van belőve, akörül lesznek szerintem, találunk jobb értéket is a kínálatból.

Montenegro-Szlovénia over 51.5. Habár ismertek a hentes védekezésükről, szerintem nem ezen a meccsen kell majd elővenniük ezt Radicevicéknek. Ha könnyen lövik a gólokat elől, akkor hajlamosak hátul lazábban venni, így gyakran beleszaladnak 50 feletti gólos meccsekbe. Az elején pláne nem pörögnek annyira a tornáknak és a szlovének szeretnek rohangálni, ezért itt sok gólos meccset várok. Ment az over 53.5 is 2.6@-ért.

A fentiek alapján összeraktam egy tuti biztonsági kombit is.

Croatia Women under 26.5 1.15@
    Poland Women over 20.5 1.16@
    Sweden women over 19.5 1.15@
    Hungary Women under 28.5 1.18@

1.81@

Long thermben az uniról Kovacsics a legjobb gólszerzőnk és hogy a csoportban ragadunk 7@-ért ment. Szerintem a horvátokkal fogunk ki-ki meccset játszani a továbbjutásért, ami sikerülni is fog remélhetőleg, de ez az odds túl magas és simán profittal lehet majd belőle kiszállni a horvát meccs előtt.
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2018.12.01 20:21
    Molni82 and zola05 like this.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •