Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (44) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Női kézilabda Európa-bajnokság 2018

Senior Member
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A német-románon és a holland-spanyolon is jó szorzót kapunk a döntetlenre. Nem volt még X a tornán, pedig párszor igen közel jártunk hozzá, előbb-utóbb beesik egy és 10@ oddson value-nak tűnik mindkettő.
    Visszanéztem az utolsó 4 Eb-t és volt olyan ahol nem volt döntetlen az egész tornán,és kétszer is csak egy döntetlen volt a csoportmeccseken.

Senior Member
    Holnapra francia győzelem + szerb +5,5 1,8 körül. Jó kis meccs volt az orosz - 'negró, de a franciák nem adnak egy félidő előnyt a délieknek. Jaukovics nem lő majd kilencet az első félidőben, a franciáktől jönnek majd a megállító faultok, amit az oroszok elmúlasztottak. A dánokból nem nézek ki +6-ot főleg, hogy a szerbek is 4 pontot szeretnének vinni magukkal.

Senior Member
    A lebonyolítási rendszer anomáliái és a francia zavargások miatti halasztások okán ma 2 olyan meccs lesz, ahol az egyik csapat tegnap, míg a másik 4 napja játszott. Ez óriási előny ebben a sorozatterhelésben. Az orosz-dán meccsen csalóka lehet, hogy a dánoknak még van némi esélye a továbbjutásra, eddigi eredményeik ellenére, így rápihenten nem fogják ma fél vállról venni. Az eddig jól teljesítő csapatoknak is lehet rosszabb meccse ebben a darálásban (Lásd. románok, franciák tegnap), épp ideális alkalom ez az oroszoknak erre a tegnap esti meccs után, ugyanis nekik egy mai botlás nem lenne még végzetes. A másik meccsen sajnos nem az underdog van pihent állapotban, hanem a szerbek játszottak tegnap, de ezzel a hatalmas előnnyel bátrabban játszható, az amúgy is erősebbnek tűnő montenegrói csapat győzelme.
    Nem írok külön tippeket csak úgy láttam, hogy ezt a piac még nem kezdte el beárazni az oddsokba, így értékes tippeket lehet taláni jelenleg. Nálam egy Dánia+6.5 1.28@ jelenleg 10/10-es tipp, úgy hogy a dánok még senkitől nem kaptak ki héttel, az oroszok pedig senkit nem vertek négynél többel, de én jóval szorosabb meccset várok és a dán győzelmet sem tartom kizártnak. A másik meccs a derby jellege miatt neccesebb egy kicsit, de ha a szerbek ólomlábakon kezdenek és a montik közé raknak párat, akkor nehéz lesz visszajönniük, pláne, hogy nekik még a franciák vannak hátra, akiknek sorsdöntő lesz az a meccs. Szóval a szerbeknek jó kezdés ellenére, ma nagyon ott kellene lenniük fejben, mert picit önhibájukon is kívül gyorsan elszállhat nekik ez az EB és ismerve őket szeretnek széthullani ilyen helyzetekben és hitüket veszteni, pláne még ha van kit hibáztatni is ezért (lebonyolítás). 4 csoportgyőztes csapat került ebbe a helyzetbe, hogy 4 nap alatt 3 meccset kell játszaniuk, míg a többiek napokat pihenhetnek. A holland kapitány fel is emelte ez ellen a hangját, ők és a románok holnap és holnapután dupláznak. Érdemes erre is figyelni a végjátékban.

Junior Member
    Az Orosz válogatott már a csoportkör során, amikor biztos +4 pontos továbbjutó volt, kikapott a ponto(ka)t csak tőlük szerző Szlovén válogatott-tól...
    A most véget ért Svédek elleni meccsen pont annyival kapott ki, hogy ha valami csoda folytán bármilyen különbséggel kikapnak a Franciák, akkor nem ez utóbbiakat, hanem az egyébként sokkal gyengébb Svédeket viszik magukkal a 4 közé...

Svédország N 39-30 Vége Oroszország N
    Forma
    1. Oroszország N 5 4 0 1 141:131 8
    2. Franciaország N 4 2 1 1 98:90 5
    3. Svédország N 5 2 1 2 139:132 5
    4. Montenegro N 5 2 0 3 124:128 4
    5. Dánia N 5 2 0 3 123:143 4
    6. Szerbia N 4 1 0 3 103:104 2

Amennyiben két (vagy több) csapat ugyanannyi ponttal végez, a következő szabály rangsorol:
    1. Gólkülönbség
    2. Lőtt gólok száma

Nem furcsa?
    21.00-kor kezdődik a Szerb-Francia

Member
    Nem, hiszen oroszok
    Mondjuk erre sajnos nem gondoltam, nem is szamoltam ennek utana, csak siman meg a danok elleni meccs elott pakoltam svedeket jo magas oddszon, 4.7 volt akkor.
    morgeza likes this.

Banned
    Neagu keresztszalag, ahogy tegnap sejteni lehetett.
    Megint gyilkolt a Gerflor.
    Meg a frankó lebonyolitás.
    Oroszok a holnapi elődöntőben szerintem húzhatók hendivel.
    Ahogy nèztem elèg kicsi az alapodds.

Member
    esetleg igy eto vegso bl-re mehet, 1.8 expekten
    delerium likes this.

Banned
    Idézet theodoro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    esetleg igy eto vegso bl-re mehet, 1.8 expekten
    Hát ezzel az egèsz szezonra kidőlt ès valóban megcsappant a Csm Bl esèlyei is.
    Az látszott a tegnapi meccsen is, hogy Neagu nèlkül teljes tanácstalanság volt náluk.
    A beállo Pinteát amugy meg akarja szerezni a Győr.
    Már akit ők meg akarnak meg is szerzik.

Senior Member mr.blonde avatara
    Oroszország - Románia

Pintea gólok száma 3.5 felett@1.68
    Busechi gólok száma 5.5 felett@1.80 Unibet

Mivel Neagu kiesett, ezért a legjobb góllövőjét vesztettek el a románok, átlövőjük 44 gólt szerzett hat mérkőzés alatt. Neagu nélkül Pintea és Busechire a szokottnál is több szerep hárul majd. Mindketten elég gólerősek voltak idáig, a beállós 28, az átlövő 40 gólnál tart.

Pintea feljövőben van, a magyarok ellen 7, a spanyolok ellen 6 gólig jutott. Ehhez képest a négy gól vállalható tipp. A veszély ott lehet, Neagura mindig muszáj kilépni, így a beállós könnyebben megjátszható, mivel most ő nincs, ezért nagyon jó százalékban kell belődőznie a helyzeteit.

Busechi hat gólja is meglehet, bár ő azért már fáradni látszik. Viszont Neagu nélkül ő az első számú nehéztüzér, 10-12 labdát biztos el fog durrantani.

Túl sok pénzt nem éri meg kockáztatni ezeken a piacokon szerintem, de egy kis aprót mnegérhet mind2.

Senior Member
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oroszország - Románia

Pintea gólok száma 3.5 felett@1.68
    Busechi gólok száma 5.5 felett@1.80 Unibet

Mivel Neagu kiesett, ezért a legjobb góllövőjét vesztettek el a románok, átlövőjük 44 gólt szerzett hat mérkőzés alatt. Neagu nélkül Pintea és Busechire a szokottnál is több szerep hárul majd. Mindketten elég gólerősek voltak idáig, a beállós 28, az átlövő 40 gólnál tart.

Pintea feljövőben van, a magyarok ellen 7, a spanyolok ellen 6 gólig jutott. Ehhez képest a négy gól vállalható tipp. A veszély ott lehet, Neagura mindig muszáj kilépni, így a beállós könnyebben megjátszható, mivel most ő nincs, ezért nagyon jó százalékban kell belődőznie a helyzeteit.

Busechi hat gólja is meglehet, bár ő azért már fáradni látszik. Viszont Neagu nélkül ő az első számú nehéztüzér, 10-12 labdát biztos el fog durrantani.

Túl sok pénzt nem éri meg kockáztatni ezeken a piacokon szerintem, de egy kis aprót mnegérhet mind2.
    Kontráztam mind a kettőt. Az oroszok ellen még egy beálló sem élt meg és a fáradt románok Neagu nélkül nem nagyon tudják kívülről átlőni ezt a falat, így egyedül Pintea semlegesítését kell megoldaniuk, ahogy írtad nem fognak kilépni, mert nincs veszélyes lövőjük. Pintea labdái nagy részét Neagutól kapta. Busechi alig bírt lépni ellenünk, így nála csak a hetesek száma a kérdéses szerintem, mert kintről nem hinném, hogy meg tudja szórni magát, csak ott vitte ezt a határt, ahol sok hetest dobott be. GL.
    mr.blonde likes this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •