Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (44) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Női kézilabda Európa-bajnokság 2018

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Norvégia - Németország
    Brattset góljainak a száma O2.5@1.90 Unibet

Papíron könnyű meccse lesz a norvégoknak, a beállós poszton pedig elég jó esélyük lesz a németek ellen. Az uninál Lökének (3,5) több gólt adtak, mint Brattsetnek, de nem vagyok benne biztos, hogy Löke 35 évesen főszereplője lesz ennek a tornának. Rotálni fogják ezt a posztot, szerintem 6-8 gól jöhet beállóból, azt pedig igazságosan el lehet osztani. Ez a három gól szerintem közel kettes oddson megér egy próbát a győri lányra.
    6 beállós gól, Brattset 1-et lőtt.

durva ez a német győzelem :O
    boby10 likes this.

Senior Member
    Köszi csajok a mai 2.félidőt!

uni3.jpg

Senior Member
    A hétfői meccsekről elsőre holland-spanyol under 52.5 1.97@ tetszik. Engem nem győztek meg a hollandok annyira, szerintem a spanyolok sokkal jobban fogják tudni őket limitálni támadásban, mint mi. Mi is simán 25 gól körül tarthattuk volna őket, ha ennyire nem esik szét a védekezésünk a 2.félidőben és a spanyolok védekezését nem hasonlítanám a mi szedett-vedett falunkhoz. A horvátokat ma az első félidőben 5 gólon tartották. Mondjuk a hollandok védekezése se győzött meg, de a spanyolokra nem jellemző, hogy 30 körül dobálnak, szeretik lassítani a játékot. 20-25 közé várom mindkét csapatot.

Senior Member
    Nem láttam ugyan a norvég-német meccset, de nem tudom elképzelni róluk, hogy még egyszer 30 körül kapjanak egy cseh szintű csapattól. Annak ellenére, hogy a csehek is overes csapat én ezt a határt nem tudom otthagyni, annyira magas. A nyitóforduló előtt hihetetlen lett volna ilyen határt látni egy norvég-cseh meccsen, de az eddigi gólözön hatására a bukik felfelé tolták a számokat. Nem lesz ez mindig így, szóval ki kell azt használni úgy gondolom, mehet a kontra.
    Norvégia-Csehország under 55.5 2@.

Senior Member
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi csajok a mai 2.félidőt!
    Hát izzadtam, mint qrva a templomban, pedig én 53,5 alá raktam. Félidőben tök nyugodt voltam 11-11, a másodikban úgyse lesz 32 gól. Amikor jött a gólra gól eszetlen játék, elkeztem izzadni. Percen belül 2 gól. Csak a hollandokon múlott. Féltem, nehogy az utolsó támadásnál egy izgága csere játékoshoz kerüljön a labda. Szép keretek közé szorítottam magam: 3 fogadást kötöttem erre a meccsre. -1,5 holland, +5,5 magyar, 53,5 alatt. Izgalmas volt, az szent.

A holland - spanyolra +4,5 a spanyolokra, nem gondolnék 5 gólos holland győzelmet.
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2018.12.02 10:26

Sziasztok!

Elérhető a 2. forduló a tippjátékban!

Jó tippelést mindenkinek!

https://www.hatharom.com/kupajatek/n...ilabda-eb-2018

Senior Member
    A holland meccs lemaradt!

Ott van az is már!

Senior Member
    Horvát +7.5, német +5.5, spanyol+5.5 biztonsági kombi ad egy 2-szeres szorzót a mai meccsekre. Mi nem hinném, hogy nyolcat közé tudnánk tenni, de szerintem még ötöt sem, a másik két meccsen pedig szoros eredményt várok, ahol a győztes kiléte sem egyértelmű.

Senior Member
    A német-románon és a holland-spanyolon is jó szorzót kapunk a döntetlenre. Nem volt még X a tornán, pedig párszor igen közel jártunk hozzá, előbb-utóbb beesik egy és 10@ oddson value-nak tűnik mindkettő.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •