Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (44) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Női kézilabda Európa-bajnokság 2018

Senior Member Molni82 avatara
    Én a mai nyitó meccsre a Franciák 1-5 góllal nyert pakoltam. Bárhogy elemzem, nem lehet más eredmény.

Senior Member
    Vékony francia győzelem + hollandok győzelme -1.5-ről. Kettes körüli huncutság.

Senior Member boby10 avatara
    A Franciák szépet betliztek.

Junior Member
    Itt az első picit váratlan meglepi .Én is bíztam a franciákban,hogy nyernek .Egy előnye van a vereségnek szerintem,hogy most megégtek picit és a továbbiakban jobban fognak játszani,főleg hogy otthon vannak és mutatniuk is kell valamit a hazai közönségnek .
    Mai Dán-Svédre van esetleg valakinek valami jó tippje ?

Junior Member
    A franciák végső sikerére a tegnapi 3.2as odds egyből felment 6.5re. Az egyik cikkben többen is a franciákat mondtátok mint végső győztes... lehet most kéne rájuk tenni kihasználni ezt, hogy már ilyen magas az odds... vagy a tegnapi vereségük után már nem is őket tartjátok a legesélyesebbnek?!?

Junior Member StarIBenny1 avatara
    Mit gondoltok a mai Szerb sikerről? Mehet?

Senior Member
    Az első forduló gólfesztiválja felnyomta a total goals piacok határait az A-B csoport meccseire. A svéd-szerben gólözön várható, de nagyon magas a határ és az orosz-monti meccsen is jól van belőve, így ezeket kihagyom. A francia-szlovén meccsen is kérdéses, hogy a franciák a vereség után mennyire akarnak erőt fitogtatni, de szerintem visszanyúlnak a jól bevált védekezésükhöz, úgyhogy az under felé hajlanék. A baj csak az, hogy annak ellenére, hogy a franciáknak döcögött a támadójátékuk, a szlovének képesek voltak 36 gólt kapni, szóval lehet, hogy ha nem is annyira szórják őket meg, de az alacsony határ még így is veszélyben lehet. Így egyelőre itt is kivárok, hátha feljebb tolják egy picit a fogadók a határt.
    Amiben viszont szerintem nagy érték van az a dán-lengyel under 52.5 1.91@. Mindkét csapat az ellenfele miatt került inkább gólspirálba az első fordulóban, mintsem saját alapjátékuk miatt, így itt szerintem ki lehet használni a relatív magasabb határt. 1 hónapja játszottak egy 44 gólos felkészülési meccset egymással. Kirohangálhatták magukat az első fordulóban, úgyhogy vissza lehet térni már egy meccsel a lábakban a komótosabb tempóhoz. A lengyelek tipikusan az a csapat, amelyik overes csapatok ellen sok gólos, míg underes csapatok ellen kevés gólos meccset játszanak, általában nem az ő játékuk a meghatározó és itt a dán védekezés lesz a domináns szerintem.
    Cesc18 likes this.

Senior Member
    Számomra nem az a kérdés, hogy akarnak-e erőt fitogtatni, hanem az, hogy egyáltalán tudnak/ tudnának-e? Nézve a franciák támadójátékát és Krumbholz cserélgetéseit, elgondolkoztat egy szlovén +6,5 1,7-ért, vagy +8,5 1,4-ért. Hét gólos francia győzelemért olyan mértékű formajavulás kellene kulcsjátékosoktól (Nze Minko, Zaadi, Pineau)amit kétségesnek tartok ennyi idő alatt. Az oroszok viszont kellemes meglepetést okoztak. Van bennük potenciál a Top 3-ba kerüléshez. Erőteljes és minőségi fiatalítást kezdett Trefilov. A franciák ellen bárkit behozott a padról hozzá tudott tenni, a gyors indításokat is símán levédekezték, tehát nem lassúak, persze ez csak egy meccs volt.

Senior Member mr.blonde avatara
    Norvégia - Németország
    Brattset góljainak a száma O2.5@1.90 Unibet

Papíron könnyű meccse lesz a norvégoknak, a beállós poszton pedig elég jó esélyük lesz a németek ellen. Az uninál Lökének (3,5) több gólt adtak, mint Brattsetnek, de nem vagyok benne biztos, hogy Löke 35 évesen főszereplője lesz ennek a tornának. Rotálni fogják ezt a posztot, szerintem 6-8 gól jöhet beállóból, azt pedig igazságosan el lehet osztani. Ez a három gól szerintem közel kettes oddson megér egy próbát a győri lányra.
    Noemail likes this.

Junior Member
    Könnyű meccs ide vagy oda sajna egy góllal kikaptak a norvégok
    Szépen jönnek a meglepik az elején .

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •