Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree4Likes

Téma: 2018-as IIHF divízió I-es jégkorong-világbajnokság

Senior Member mr.blonde avatara

2018-as IIHF divízió I-es jégkorong-világbajnokság

Sziasztok!

Vasárnap indul a hazai rendezésű 1-es divíziós hoki-vb. A csapatokat két hatfős csoportba sorolták, az első két helyen végző válogatottak felkerülnek az A-csoportba. A mieink az olaszokkal, a szlovénekkel, a kazahokkal, a britekkel és a lengyelekkel játszanak majd.

Ebbe a topikba jöhet minden, ami a tornával, a csapatokkal és természetesen a magyar válogatottal kapcsolatos.

A vb hivatalos honlapja:
    Home

A Tippmixpro végső győztesre kínált szorzói:
    https://www.tippmixpro.hu/sportagak?id=1523351232576
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2018.04.19 17:29
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Ha jól làttam vasàrnap dèlutàn kezdünk a kazahokkal, oddsokat mèg nem làttam. (16óra)
    Jól sikerült a felkèszülèsünk,hisz Ausztriàt oda vissza megvertük.
    Itthon túlóràban, Bècsben 3-1-re nyertünk.
    Szlovèniàban szintèn túlóràban nyertünk, otthon a nagyon jól korcsolyàzo, őszinte hokit jàtszo Japànt nagyon nehezen tudtuk megtörni, itt is túlóra volt.
    Legutobb pedig Ukrajna 4-0-ról egyenlitett ki ellenünk, ott büntetőkkel nyertünk.
    De lènyegèben jó felkèszülèsi meccsek vannak a hàtunk mögött.
    A kazahok 3 meccset vivtak, 2-szer az olaszokkal(ők is a csoportban vannak) egyszer nyertek, egyszer kikaptak 4-2-re,legutobb pedig az osztràkokat vertèk 5-0-ra idegenben.
    A múltbeli eredmènyek a magyar-kazahon egyèrtelmű kazah dominanciàt mutatnak, a keretük is jóval erősebb, csakis otthon jàtszo spilereik vannak, főkènt Barisz Asztana jàtèkosok, akik hètről hètre a vilàg egyik legerősebb bajnoksàgàban, a Khl-ben edződnek.

Senior Member
    Milyen az az őszinte hoki, amit a japánok játszanak?

Junior Member
    3.50 a Kazah siker??????

Már megyek és dobom is rá a pénzem.

A kazahok 14 KHLsel jönnek, honosították a kapuba Karllsson svédországból + pár oroszt is, de azt hiszem őket régebben. Ezeknívül Nomad Astan és más Kazah csapatokból ááló spílerek vannak, de a Nomadoknál pl van pár volt KHL spíler.

Szerintem nincsenek velünk vagy a szlovénekkel egy szinten, őket 2.20as oddsért mondanám inkább, max 2.40

#róka

Senior Member
    Oddsot èn mèg nem làttam, de szerintem is sokkal esèlyesebbek.
    Többi csapat ellen szerintem van sanszunk, nekünk nem őket kell megvernünk ugy gondolom.

Junior Member
    Nem ellenünk, hanem hogy megnyerik a VB-t. Szerintem profibbak, jobbak. Biztos nem hullajtanak majd el pontokat 3-0ról vagy engedek laza gólokat, mint pl mi vagy a szlovének. Az Olasz csapat is kemény lesz nekünk. Nyertünk a felkészülési meccseken, de hátul nincs minden rendben az biztos, sok gólt kaptunk és sokszor a meccs végefelé egymás után. Remélem meg lesz a 2. hely de nehéz lesz.
    Hajrá srácok!

Senior Member Tomihmv avatara
    Nem rossz ötlet, de mivel az 1. és a 2. hely között nincs különbség, mivel mindketten feljutnak, így én nem fogadnék arra, hogy ki nyeri meg a csoportot.

Szvsz. a magyar válogatott a 3-5. helyen végez 1.90 @ TippmixPro fogadási opcióban nagyobb érték van, mivel kiesni biztosan nem fogunk, a feljutás pedig szerintem nem jön össze. Olyan érzésem van, mint a legutóbbi itthoni rendezésű, 2013-as torna előtt.

Junior Member
    Sajnos nekem is, 4. Helyet mondanék, de ne legyen igazam.
    A kazahok szerintem nem szaroznak és 1. Lesznek. 3.50ert már megdobtam a szlovéneket sokan favoritnak tartják, de tele vannak Alps játékosokkal, jó van egy Kopitar, de akkor is.
    Szerintem nagyon magas az odds, az új betűs iroda 3.00 ad érte

Zed
    Zed nem elérhető
    Senior Member
    Kopitar nem jön a VB-re! Ettől függetlenül a papír alapú tm-en 1,90-et adnak az 1-2. helyért és a 3-5. helyért is a magyar csapatnak. Inkább a másodikat tenném, de meg lehet a 2. hegy is! Elől jók vagyunk, szerintem a kapus poszt is ok, a védelmet érzem picit gyengébbnek. Hajrá Magyarok!

Senior Member
    Megvan a holnapi magyar-kazahra az odds:3,00/4,25/2,05.
    Ezek az oddsok 3 esèlyben.
    Èn itt x2-re vagy meccsgyőztes kazahban gondolkdnèk.
    mr.blonde likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •