Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (40) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Női kézilabda-világbajnokság 2017

Senior Member mr.blonde avatara

Női kézilabda-világbajnokság 2017

Sziasztok!

Hétvégén kezdődik a női kézi-vb, a tervek szerint a tornával és a magyar csapattal kiemelten is foglalkozunk. Itt a fórumban is csinálunk egy kibeszélőt. Ebbe a topikba jöhet minden, ami érdekes lehet. Tippek, hírek, ötletek.

Itt a vb hivatalos oldala, a csapatokkal és a csoportbeosztásokkal.
    Home | 23rd IHF Women's Handball World Championship 2017

Jó szurkolást és sok nyertes tippet mindenkinek!
    boby10 and Andersson04 like this.

Írtunk egy beharangozót, benne néhány tanáccsal és tippötlettel!

https://www.hatharom.com/2017/11/29/...vb-gyozelmevel

Senior Member Molni82 avatara
    Nem értem a tippmixprót......
    Kezdődik a vb és most sem ajánl fel hosszú távú fogadásokat.
    Illetve miért nem lehet a tuti meccsekre több fogadást kínálni.
    Hogy akarnak így a külföldi irodákkal szemben versenyképesek lenni??? Persze csak költői a kérdés...
    Mint minden állami cég, hozzáértő személy nem sok dolgozhat ott sem .....

Azért hajra

Senior Member Tomihmv avatara
    Németország-Kamerun

A németektől bármi kitelik, viszont szerintem a védekezésük rendben lesz a torna alatt, főleg, hogy hazai pályán lesznek. Az utolsó két felkészülési meccsükön Szlovákiát 22, Izlandot 19 gólon tartották, Kamerun pedig papíron sehol sincs ezekhez a válogatottakhoz képest, hiszen a leggyengébbnek taksálják a bukmékerek is a gárdát a tornán.
    Két normális iroda már hozott ki szorzókat a meccsel kapcsolatban, egyik helyen 14,5, másik helyen 15,5 gólra lőtték be az afrikaiak góljainak számát. Szerintem mindkettő megérhet egy misét ezek alapján, de én az utóbbira megyek rá egy kisebb téttel, lévén, hogy nyitómeccsről beszélünk.

Viktorija Zilinskaite lemondta a vb-szereplést terhessége miatt, trefilov nagyon örül neki

https://www.vg.no/sport/haandball/no...en/a/24197195/
    Andersson04 likes this.

Knedlikova a cseheknél nincs, bár tartaléknak ott van a keretben.

GK: Kudláčková Petra (DHC Slavia Praha), Müllnerová Dominika (DHK Baník Most), Satrapová Lucie (HK Kristianstad, SWE)
    PV: Adámková Petra (TPSG Frisch Auf Goppingen, GER), Šetelíková Alena (DHC Slavia Praha)
    RW: Fryčáková Tereza (DHK Zora Olomouc), Zachová Dominika (DHK Baník Most)
    LW: Malá Veronika (Issy Paris Hand, FRA), Salčáková Kristýna (ATM Achneheim Truchtersheim, FRA)
    RB: Galušková Veronika (DHK Slavia Praha), Hrbková Michaela (TSPG Frisch Goppingen), Ryšánková Helena (Cercle Dijon Bourgogne, FRA)
    LB: Jeřábková Markéta (DHK Baník Most), Kordovská Kamila (HSG Blomberg-Lippe, GER)
    CB: Kolářová Michaela (HC Zlín), Luzumová Iveta (Thüringer HC, GER), Marčíková Šárka (SPR Pogoň Szczetin, POL), Maňáková-Růčková Petra (DHK Baník Most)

Senior Member
    Holnapra Kína-Holland over 57.5; Svédek 1.9; Németek 2.00; Paraguay-Spanyolra nem találtam, de 50 körüli határnál under, ezeket rakom fun betekkel. Mondjuk csak gamblerkedek, a nagy tornákat, meg néha blt kivéve nem nézek kézit, de az ilyen nagyobb eventeken a tvs meccsek nagy részét lenyomom.

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Németország-Kamerun

A németektől bármi kitelik, viszont szerintem a védekezésük rendben lesz a torna alatt, főleg, hogy hazai pályán lesznek. Az utolsó két felkészülési meccsükön Szlovákiát 22, Izlandot 19 gólon tartották, Kamerun pedig papíron sehol sincs ezekhez a válogatottakhoz képest, hiszen a leggyengébbnek taksálják a bukmékerek is a gárdát a tornán.
    Két normális iroda már hozott ki szorzókat a meccsel kapcsolatban, egyik helyen 14,5, másik helyen 15,5 gólra lőtték be az afrikaiak góljainak számát. Szerintem mindkettő megérhet egy misét ezek alapján, de én az utóbbira megyek rá egy kisebb téttel, lévén, hogy nyitómeccsről beszélünk.
    15-ig jutott Kamerun.

Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnapra Kína-Holland over 57.5; Svédek 1.9; Németek 2.00; Paraguay-Spanyolra nem találtam, de 50 körüli határnál under, ezeket rakom fun betekkel. Mondjuk csak gamblerkedek, a nagy tornákat, meg néha blt kivéve nem nézek kézit, de az ilyen nagyobb eventeken a tvs meccsek nagy részét lenyomom.
    A Paraguay-Spanyolország meccsen szerintem a dél-amerikaiak góljainak számára érdemes fogadni, még pedig kevésre.
    Osztrákoknál 16,5 alá 1.65, a zöld-fehérnél és az év napjainál 15,5 a határ 1.85 és 1.86-os oddson.
    Szerintem érdemes lehet 16,5 alá behúzni, mert Paraguay nem üti meg ezt a szinten, a spanyoloké az egyik legdefenzívebb kézilabda nemzet a nőknél, a felek legutóbbi, 4 évvel ezelőtti meccsén, pedig csak 9 gólig jutott Paraguay. Egy kisebb téttel megnézem ezt.

A magyar-svéd mérkőzésről bővebben itt:
    https://www.hatharom.com/2017/12/03/...tippek-a-vb-re

A holland és a német meccset nem bántom a szombati eredményeknek köszönhetően.

Szerbek ütközete megint jó lehet overre, lazán veszik ezt az ütközetet is szerintem, Kamerun pedig tudott 1 napot pihenni előtte és nincs vesztenivalójuk.

Norvégokra kínált team total is tetszik 33,5 fölé a zöld-fehérnél és az év napjainál 1.80 körüliért nem rossz, arra is dobok egy kicsit.
    himynameismark likes this.

Egyébként a tegnapi kombink sikeresen bejött:

https://www.hatharom.com/2017/12/02/...tippek-a-vb-re

A mai pedig itt található:

https://www.hatharom.com/2017/12/03/...tippek-a-vb-re

GL!
    mr.blonde, varin and Noemail like this.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz