Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (84) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Női kézilabda Európa-bajnokság 2016

Senior Member varin avatara
    Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi francia-spanyol meccs nem volt semmi.
    Külön köszönet az utolsó másodpercért
    Kellett a francia win

Tipp: szerintem a Svédek el fogják kapni a franciákat. Most még a franciák az esélyesek oddsok alapján. Jelenleg 2.7@ a svédekre. De egy jó hendit is lehet rájuk találni.
    Laikusként kérdezem: mi erre a szabály? 59:57 körül fújhatta le a spori a lépést (? vagy belemenést, nem is emlékszem már). Ilyenkor automatikusan megáll az óra? A vétkes csapat játékosa miért nem rúgta el a francba a labdát vagy felejti el visszaadni vagy csinál bármilyen turpisságot? Ha nem állt meg az óra, akkor ezzel biztosan lepörög, míg ha megállt, akkor is lett volna idő kapust bevinni. Gondolom, kapott volna érte egy 2 percet vagy piros lapot (vagy automatikusan hetest???), de megérte volna.

Homályosítsatok fel

Senior Member Molni82 avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Laikusként kérdezem: mi erre a szabály? 59:57 körül fújhatta le a spori a lépést (? vagy belemenést, nem is emlékszem már). Ilyenkor automatikusan megáll az óra? A vétkes csapat játékosa miért nem rúgta el a francba a labdát vagy felejti el visszaadni vagy csinál bármilyen turpisságot? Ha nem állt meg az óra, akkor ezzel biztosan lepörög, míg ha megállt, akkor is lett volna idő kapust bevinni. Gondolom, kapott volna érte egy 2 percet vagy piros lapot (vagy automatikusan hetest???), de megérte volna.

Homályosítsatok fel

Lépés volt 59:55-nél. Odadobta automatikusan a beállóban lévő Gonzalesnek. Na igen, neki kellett volna eldobni vagy valami. De olyan gyorsan történt,h szerintem reflexszerűen csak otthagyta a labdát. Ideje sem volt gondolkodni.
    Szándékos akadályoztatásért 2 percet szoktak adni egyébként.

Senior Member
    A tegnapi francia-spanyol meccs nem volt semmi.
    Külön köszönet az utolsó másodpercért
    Kellett a francia win
    Nekem annyira nem, mert x-en voltam...
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2016.12.11 22:21

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Homályosítsatok fel
    Láttam már olyat ilyen helyzetben asszem egy horvát férfi meccsen, hogy valaki kirúgta kézből a lelátóra a labdát, mire megállították az órát lepergett a meccs...
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2016.12.11 22:21

Senior Member Andersson04 avatara
    Nőknél az ilyen nem meglepő
    Mondjuk 1 ponttal sem mentek volna semmire se a spanyolok.
    Utoljára módosítva: Andersson04 által: 2016.12.11 15:36

Sajnos szinte ki lehet jelenteni, h a leggyengébb támadósorunk nekünk van. Rossz látni ezt a tanácstalanságot ami a pályán van. Kijöttek a magyar gól határral 21.5. Nem tudom elképzelni, h a norvégok ellen indulnánk be. Az T.Krisztina sérülése is közbe szólt.
    Szóval az under 21.5 1.84@ komoly érték van szerintem.

Senior Member Andersson04 avatara
    Sajnos szinte ki lehet jelenteni, h a leggyengébb támadósorunk nekünk van. Rossz látni ezt a tanácstalanságot ami a pályán van. Kijöttek a magyar gól határral 21.5. Nem tudom elképzelni, h a norvégok ellen indulnánk be. Az T.Krisztina sérülése is közbe szólt.
    Szóval az under 21.5 1.84@ komoly érték van szerintem.
    Amúgy nem lehet hogy ez inkább egy amolyan overes gálameccs lesz, norvégok második sora, cserekapus játszik és egy kötetlen gólfesztivál?

Nem hinném, de persze cáfoljanak rám
    A skandináv mentalitás nem fog leengedni. De a fő gond az átlővéseinkel vannak. Egyszerűen szánalmas. Csak tuszkolják, maszatolják a labdát. Klivinyi meg Kovács lő csak gyenge helyzet kihasználtsággal.
    Szerintem brutál szenvedest fogunk látni, sajnos.

Senior Member
    Utolsó fordulóban, ha a hollandok és a svédek behúzzák a meccsüket (amire azért van esély), akkor a szerb-francia teljesen tét nélküli lesz. Nem hinném, hogy a franciák megszakadnának ebben a helyzetben ennyi meccsel a lábakban és nyilván pihentetnének is kulcsembereket...
    Ha csinálunk egy 3-as kombit a holland, svéd, szerb winre, akkor könnyen ott találhatjuk magunkat egy tét nélküli meccsen, B csapattal felálló favorit ellen 28@-as szorzóval a tarsolyunkban, amiből talán kiszállhatunk egy kis apróval, mondjuk 4 gólos szerb vezetésnél.
    A Szerbia+6.5 1.7@ is értékes jelenleg szerintem, mert az még alapból is lejöhet, ha komoly meccs is lesz. A franciák senkit nem szórtak meg a lengyeleken kívül, kevés gólos meccseket játszanak.
    Bár magam részéről jobban preferálom a 28@ szorzót, mint az 1.7@-t.
    Sima szerb winre felesleges tenni 11@ oddsért, mert ha lesz tétje a meccsnek, akkor biztos, hogy nem kapnak ki a franciák.

Senior Member Tomihmv avatara
    Kíváncsi leszek, hogy az utolsó napra lesznek-e player specialok, mivel szerintem ma ezekkel lehetne főleg kaszálni. Nem hiszem, hogy például Nora Mörk sokat a pályán lesz, így rá egy under jó lehet - nyilván line függő persze -, de mivel pár percet biztos játszik, így legalább nem lenne push a fogadás.
    varin likes this.

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •