Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (84) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Női kézilabda Európa-bajnokság 2016

Senior Member Molni82 avatara
    Idézet hahota eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi logikusnak hangzik az érvelésed. Ha támadásban gyengék vagyunk, a góljaink száma kevesebb mint 29,5 1.80-on szintén jónak tűnik nem?
    Igen jónak. Én is gondolkodom azon a fogadáson.

Az egyik iroda kijött speciális fogadások játékosokra tipusu fogadásokkal. Remélem nem csak ők lesznek az egyedülik. Így elsőre elég jónak tűnnek a határok amit belőttek. Bár az egyiken megakadt a szemem.
    Guldén (Svédország) 5.5 alatt 1.95@
    Valahol olvastam, h nincs jó formában. Ha erről találok még valami infót akkor megteszem.

Senior Member Noemail avatara
    Én azt gondolom, hogy azért annyira nincs rossz formában, mint ahogy írják. Nem nyerhet meg minden meccset egyedül. Azonban az U5,5 nem tűnhet rossznak, mivel a spanyolok eleve egy brusztolós csapat, ráadásul nyilván rá duplán figyelni fognak, VISZONT (!) valszeg ő fogja dobni a heteseket is.

Senior Member Tomihmv avatara
    Szerintem ez egy lutri fogadás. Gulldén ugye a legjobb svéd játékos, sokszor tüzel, heteseket is ő dobja (vagy esetleg Hagman), így bőven lesz annyi próbálkozása, hogy üljön az over, főleg úgy, hogy hazai pályán vannak a skandinávok és sokat vár tőlük a közönség. Azonban a torna előtt sérüléssel bajlódott, ami elvileg nem komoly, és játszik ma, viszont, ha kiújul a problémája, akkor benne van a pakliban, hogy például csak pár percet tölt a pályán, ami az undernek kedvez. Összességében ez perpillanat egy teljesen jól belőtt line, amit én elengednék.
    Noemail likes this.

Ha már mindenképpen játékos speckót akarunk tenni, nekem a svéd-spanyolnál ez tetszik:
    Legtöbb gólt szerző játékos Hagman vs Barbosa Hagman
    1,8

Középhosszú távú fogadás, Németország a középdöntőben esik ki
    1,66
    Andersson04 likes this.

Tegnap szépen ültek a player speckók, Molni82 és a saját tippem is jött.
    Mára több érdekeset láttam, azonban amiben igazán hiszek, az a Montenegró - Dánia meccsen
    Stine Jörgensen 5,5 alatt
    1,72

Nyilván ez sem easy, de én azt gondolom, hogy a "henteslányok" eleve egy underes meccsbe próbálnak belemenni, hisz akkor lehet a legtöbb esélyük, ráadásul a J2 komoly hiányzói miatt (Burgaard és Line Jörgensen) a B2-re jobban tudnak figyelni a montik.
    Molni82 likes this.

A csehek ellen biztosan nem játszik Szucsánszki Zita, ahogy az várható volt.

Senior Member mr.blonde avatara
    És nálunk ki fog gólt lőni? Unin Görbicz 5,5 Kovács 4,5, Bódi 2,5 határt kapott.

A tegnapi Holland vereséget még most is "emésztgetem". Nem esett jól
    A mai magyar under tippben azért bízok.
    A magyar gólkirálynő tippen filozgatok. Görbe 1.35@ semmi érték nincs benne. Kovács A. 5@ illetve Klivinyi 7@ inkább lesz nálunk gólkirály. Oké,h Görbe végig fog játszani de például hetest is tud más dobni, pl. Schatzl egy jó alternatíva.

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •