Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Vízilabda tippek 2017/2018

Senior Member

Vízilabda tippek 2017/2018

Olyan szép tippsor van a bajnokság 2. fordulójára. A szakértőknek nincsenek valami tippjei, a 2 rangadón kívül is?
    Laikusként a Vasas, Miskolc és Honvéd vendéggyőzelme olyan tutinak tűnik.

18:00 Szolnok - OSC
    1,40
    8,00
    3,40

10.05. 18:30 KSI - Debrecen
    4,70
    8,50
    1,25

10.05. 19:00 Szentes - Vasas
    3,00
    7,20
    1,52

10.05. 19:00 Pécs - Szeged
    3,40
    8,00
    1,40

10.05. 19:00 Tatabánya - Miskolc
    2,75
    6,80
    1,60

10.05. 19:30 Eger - FTC
    1,60
    6,80
    2,75

10.05. 19:30 Kaposvár - Honvéd
    3,05
    7,20
    1,50

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan szép tippsor van a bajnokság 2. fordulójára. A szakértőknek nincsenek valami tippjei, a 2 rangadón kívül is?
    Laikusként a Vasas, Miskolc és Honvéd vendéggyőzelme olyan tutinak tűnik.

18:00 Szolnok - OSC
    1,40
    8,00
    3,40

10.05. 18:30 KSI - Debrecen
    4,70
    8,50
    1,25

10.05. 19:00 Szentes - Vasas
    3,00
    7,20
    1,52

10.05. 19:00 Pécs - Szeged
    3,40
    8,00
    1,40

10.05. 19:00 Tatabánya - Miskolc
    2,75
    6,80
    1,60

10.05. 19:30 Eger - FTC
    1,60
    6,80
    2,75

10.05. 19:30 Kaposvár - Honvéd
    3,05
    7,20
    1,50
    Ezen együttesek közül csak a Miskolc volt meggyőző az első körben, ugyanakkor kétségeim vannak afelől, hogy elbírják-e idén azt a terhet a borsodiak, hogy az ilyen meccseket kíméletlenül be kell húzniuk, a Tatabányának pedig van egy jó kapusa. A Vasasban bármikor benne van a meglepi, még a nagyon gyenge Szentes ellen is, a Honvéddal viszont nem kellene, hogy gond legyen, bár az első körben hazai medencében sem sikerült nyernie a gárdának.
    Ugyanakkor mindhárom meccsen a vendégsiker lenne a papírforma, meglepődnek, ha nem jönnének le, de én max. a Honvédot játszanám komolyabb téttel, a másik kettőt pedig valami lightos kombira tenném rá.
    hatvanharom.hu likes this.

Ma egy mérkőzést rendeznek az OB I-ben, nevezetesen az UVSE-BVSC meccset. A találkozó egyértelmű favoritjai a vendégek, azonban tavaly hatalmas meglepetésre az UVSE oda-vissza nyerni tudott.

Természetesen idén is a sárga-kékek a meccs esélyesei, pláne úgy, hogy az Euroligában nagyon megy a Vasutasoknak és a bajnokságban a hozható meccseket megnyerték, míg az UVSE öt vereség mellett egyszer játszott döntetlent az OB I-ben. Mindezek után az "év minden napja" 1.25-szörös szorzót kínál a vendégsikerre háromesélyben (a Tippmixpro és egy másik angol iroda csak 1.16-szorost), ami szerintem egy remek kiegészítő esemény lehet egy kombinációs szelvényre, pláne úgy, hogy ezúttal még nagyobb a differencia a felek között és a Vasutasok szeretnének visszavágni a tavalyi vereségekért.

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma egy mérkőzést rendeznek az OB I-ben, nevezetesen az UVSE-BVSC meccset. A találkozó egyértelmű favoritjai a vendégek, azonban tavaly hatalmas meglepetésre az UVSE oda-vissza nyerni tudott.

Természetesen idén is a sárga-kékek a meccs esélyesei, pláne úgy, hogy az Euroligában nagyon megy a Vasutasoknak és a bajnokságban a hozható meccseket megnyerték, míg az UVSE öt vereség mellett egyszer játszott döntetlent az OB I-ben. Mindezek után az "év minden napja" 1.25-szörös szorzót kínál a vendégsikerre háromesélyben (a Tippmixpro és egy másik angol iroda csak 1.16-szorost), ami szerintem egy remek kiegészítő esemény lehet egy kombinációs szelvényre, pláne úgy, hogy ezúttal még nagyobb a differencia a felek között és a Vasutasok szeretnének visszavágni a tavalyi vereségekért.
    A BVSC végül simán, 7-4-re nyert az UVSE otthonában.
    Sztrelok likes this.

Senior Member
    Lesz ma egy Brescia-Olyimpiakosz meccs a Final Sixen, ahol a csalódott csapatok találkoznak. Nem hiszem, hogy a szoros védekezésen lesz a hangsúly.
    Az olaszok késő este még játszottak, délután pedig újra vízbe kell ugraniuk, alig 20 óra elteltével. Ehhez képest 15.5 a goal line igen alacsony. Ilyen esetekben már a bronzmeccseken is gólparádé szokott lenni, nemhogy egy 5. helyért vívandó kvázi tét nélküli meccsen. Gondolom, hogy hová kívánják ezt a mai meccset a játékosok. Nem beszélve arról, hogy görögökről és olaszokról beszélünk, akik nem a fegyelmezettség mintaképei ilyen esetekben. Nemrég a BL-ben játszottak egy meccset, ami a görögöknek szintén tét nélküli volt és 23 gól esett.
    Mindezeket összegezve ez az over 15.5@ tipp számomra igen kecsegtetőnek tűnik 1.8@körül.
    Tomihmv likes this.

Lesz ma egy Brescia-Olyimpiakosz meccs a Final Sixen, ahol a csalódott csapatok találkoznak. Nem hiszem, hogy a szoros védekezésen lesz a hangsúly.
    Az olaszok késő este még játszottak, délután pedig újra vízbe kell ugraniuk, alig 20 óra elteltével. Ehhez képest 15.5 a goal line igen alacsony. Ilyen esetekben már a bronzmeccseken is gólparádé szokott lenni, nemhogy egy 5. helyért vívandó kvázi tét nélküli meccsen. Gondolom, hogy hová kívánják ezt a mai meccset a játékosok. Nem beszélve arról, hogy görögökről és olaszokról beszélünk, akik nem a fegyelmezettség mintaképei ilyen esetekben. Nemrég a BL-ben játszottak egy meccset, ami a görögöknek szintén tét nélküli volt és 23 gól esett.
    Mindezeket összegezve ez az over 15.5@ tipp számomra igen kecsegtetőnek tűnik 1.8@körül.
    Jó meglátás, tetszik a tipp! Mixen 15,5 a határ, ami szerintem is játszható, viszont az "évmindennapja" már emelt 16,5-re.
    Tavaly egyébként 16 gól (Eger-Barceloneta 6-10) született, előtte csak 15 (Eger-Szolnok 8-7) az ötödik helyért vívott mérkőzéseken.

Senior Member
    Húú ez mennyire rossz...A görögök még a gólszerzésben is motiválatlanok.

Senior Member
    A magyar, francia, olasz, ausztrál csapatok eddigi egymás elleni eredményei alapján és hogy mennyire fontos lenne az olaszoknak a csoportelsőség, nem értem, hogy miért 6.5 az általános hendikep a mai olasz-ausztrálra. Aki megnyeri a csoportot az elkerüli a szerb-horvát ágat és egy meccsel kevesebbet kell játszania a jóval gyengébb másik ágon. Gyakorlatilag a döntő első számú várományosa lesz a mi csoportunk győztese. Ennek fényében ma az olaszok szerintem mindent meg fognak tenni, hogy közé tegyék a 11 gólt, míg az ausztráloknak ez egy tét nélküli meccs. 8.5 körül kellene lennie szerintem a határnak. Egyetlen veszély, ha esetleg nem látnak reális esélyt a 11 gólra a 4. negyed elején, akkor elengedik és leszarják, hogy 6 vagy 9 gól lesz közte.

Senior Member sportinsider avatara
    A magyar, francia, olasz, ausztrál csapatok eddigi egymás elleni eredményei alapján és hogy mennyire fontos lenne az olaszoknak a csoportelsőség, nem értem, hogy miért 6.5 az általános hendikep a mai olasz-ausztrálra. Aki megnyeri a csoportot az elkerüli a szerb-horvát ágat és egy meccsel kevesebbet kell játszania a jóval gyengébb másik ágon. Gyakorlatilag a döntő első számú várományosa lesz a mi csoportunk győztese. Ennek fényében ma az olaszok szerintem mindent meg fognak tenni, hogy közé tegyék a 11 gólt, míg az ausztráloknak ez egy tét nélküli meccs. 8.5 körül kellene lennie szerintem a határnak. Egyetlen veszély, ha esetleg nem látnak reális esélyt a 11 gólra a 4. negyed elején, akkor elengedik és leszarják, hogy 6 vagy 9 gól lesz közte.
    Értem amit mondani akarsz, de az Ausztrálok csak sportemberek, azért csak kell egy kicsit hinniük abban, hogy győzhetnek és akkor ők jutnának ugye tovább :-) szóval tétnélküli meccsről beszélni kicsit erős szerintem.

Senior Member
    Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem amit mondani akarsz, de az Ausztrálok csak sportemberek, azért csak kell egy kicsit hinniük abban, hogy győzhetnek és akkor ők jutnának ugye tovább :-) szóval tétnélküli meccsről beszélni kicsit erős szerintem.
    Nyilván nem tét nélküli nekik, de akkora a különbség a csapatok között, hogy nyerni reális esélyük nincs, innentől kezdve pedig jobban járnak, ha tartalékolnak, mert ők is továbbjutottak már.
    sportinsider likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •