Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (103) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Női kézilabda Európa-bajnokság 2014 - hírek, infók, tippek, stb.

Senior Member Tomihmv avatara

Női kézilabda Európa-bajnokság 2014 - hírek, infók, tippek, stb.

Ide jöhet minden, ami a 2014-es női kézilabda Európa-bajnoksággal kapcsolatos.

A bet365 végre kihozta az a fogadási eseményt, hogy "Legtöbb gólt szerző a csapatban", amely fogadási események közül kettő nyerte el tetszésemet.

Norvégia - Nora Mörk
    Odds: 1.80
    Tét: 3/10

A jelenlegi legjobb formában lévő norvég játékos, 35 gólt lőtt a BL-ben, Sulland sérülés miatt nem lesz, s manapság már a hetesek is Mörk végzi el. Löke és Riegelhuth szoríthatja meg, de ha Löke nem kap bejátszásokat, míg Riegelhuthnak nem játsszák le szélre a labdát, akkor ők nem fognak annyi gólt szerezni, mint Nora. Mörk az utóbbi hetekben hét gól alá nem adta klubjában, s a legutolsó felkészülési tornán is ő lőtte a legtöbb gólt, nem csak a norvégoknál, hanem a mezőnyben - dán, francia, szerb, norvég -. Ezek után szerintem könnyedén Mörk szerezheti a legtöbb találatot a skandinávoknál.

Magyarország - Tomori Zsuzsanna
    Odds: 1.90
    Tét: 4/10

Ki szerezzen gólt Görbicz Anita távollétében, ha nem Tomori Zsuzsanna? Egyértelműen a Fradi játékosától várhatjuk a gólokat, aki minden bizonnyal szinte minden meccset végig játszik majd, köszönhetően annak, hogy fizikai álllóképessége ott van a szeren, illetve klubcsapatában nem igazán fáradt el az idény során, mivel a zöld-fehérek nem jutottak be a BL-be. A felkészülsi találkozókon is ő domniált, ezek után nem lennék meglepve, ha a tornán is folytatódna a tendencia.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2014.12.23 15:10

Senior Member Molni82 avatara
    Helló
    Tomori gólokban én is látok bőven fantáziát.
    Pl a mai meccsre Tomori Zs. 4.5 over 1.8 odds ajándéknak érzem
    Másik: nézegettem a Magyar orosz gólarányt
    Hát ezt most vagy nagyon elnézték a bukik vagy valamit én nem tudok
    54.5 under 2.07
    Tomorit leszámítva nem tudnék mást megnevezni aki megszórhatja magát, de az egész meccsen kevés gólt várok.
    Szóval miért gondolhatják ugy a bukik, h sok gól lesz?
    Szerintetek?

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bet365 végre kihozta az a fogadási eseményt, hogy "Legtöbb gólt szerző a csapatban", amely fogadási események közül kettő nyerte el tetszésemet.

Norvégia - Nora Mörk

A jelenlegi legjobb formában lévő norvég játékos, 35 gólt lőtt a BL-ben, Sulland sérülés miatt nem lesz, s manapság már a hetesek is Mörk végzi el. Löke és Riegelhuth szoríthatja meg, de ha Löke nem kap bejátszásokat, míg Riegelhuthnak nem játsszák le szélre a labdát, akkor ők nem fognak annyi gólt szerezni, mint Nora. Mörk az utóbbi hetekben hét gól alá nem adta klubjában, s a legutolsó felkészülési tornán is ő lőtte a legtöbb gólt, nem csak a norvégoknál, hanem a mezőnyben - dán, francia, szerb, norvég -. Ezek után szerintem könnyedén Mörk szerezheti a legtöbb találatot a skandinávoknál.

Ki szerezzen gólt Görbicz Anita távollétében, ha nem Tomori Zsuzsanna? Egyértelműen a Fradi játékosától várhatjuk a gólokat, aki minden bizonnyal szinte minden meccset végig játszik majd, köszönhetően annak, hogy fizikai álllóképessége ott van a szeren, illetve klubcsapatában nem igazán fáradt el az idény során, mivel a zöld-fehérek nem jutottak be a BL-be. A felkészülsi találkozókon is ő domniált, ezek után nem lennék meglepve, ha a tornán is folytatódna a tendencia.

Nekem a Mörk tipp jobban tetszik, de ettől függetlenül a Tomori winnek is jönnie kellene. Mörkön már én is agyalok egy ideje, mert más fogadóirodák már több napja kidobták.

Tettem meglepetésre Nadgornaját a németektől fél egységgel, mert azért ez bőven nem erős tipp, de 10x oddson látok benne értéket.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló
    Tomori gólokban én is látok bőven fantáziát.
    Pl a mai meccsre Tomori Zs. 4.5 over 1.8 odds ajándéknak érzem
    Másik: nézegettem a Magyar orosz gólarányt
    Hát ezt most vagy nagyon elnézték a bukik vagy valamit én nem tudok
    54.5 under 2.07
    Tomorit leszámítva nem tudnék mást megnevezni aki megszórhatja magát, de az egész meccsen kevés gólt várok.
    Szóval miért gondolhatják ugy a bukik, h sok gól lesz?
    Szerintetek?
    Nem néztek el semmit. Én is ilyen oddson kínálnám, hisz nem lehet tudni, hogy melyik arcát mutatja a magyar csapat. Ha belemegy a rohanásba, amiben az oroszok is partnerek, akkor a 60 gól sem kizárt, ahogy azt a hollandok ellen tették a keletiek. Illetve ha a magyarok nagyon összekapják magukat és brutális védelmet húznak fel, akár csak az oroszok, akkor 50 körüli gólra lehet számítani. Nálam ez totálisan no bet. Ezen a mérkőzésen szerintem érték a hendikepes orosz winben van. Azt meg rád bízom, hogy milyen határral teszed.

Senior Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Norvégia - Nora Mörk

Unibeten 2,55 -ért fogadható Tomori. Nagy value bet!

Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a Mörk tipp jobban tetszik, de ettől függetlenül a Tomori winnek is jönnie kellene. Mörkön már én is agyalok egy ideje, mert más fogadóirodák már több napja kidobták.

Tettem meglepetésre Nadgornaját a németektől fél egységgel, mert azért ez bőven nem erős tipp, de 10x oddson látok benne értéket.
    Az nem rossz annyiért.

Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Unibeten 2,55 -ért fogadható Tomori. Nagy value bet!
    Oda nem lehet befizetni, plusz nagyon alacsony a limit.

Senior Member
    Nem kell skrillezni mindig,nyugodtan használható a bankkártya

Spanyolország - Lengyelország
    Hány gólt szerez Karolina Kudlacz (POL)? Több mint 3,5
    BWIN @ 2.00
    3/10
    7 gólt szerzett Kudlacz

Spanyolország - Lengyelország
    Hány gólt szerez Alina Wojtas (POL)? Több mint 3,5
    Betsafe @ 1.61
    3/10
    5 gólt szerzett Wojtas

A lengyelek három játékostól várhatják a gólokat: Byzdrától, Kudlacztól és Wojtastól. Byzda sérült, Kudlacz 41 gólt dobott eddig a BL-ben, míg Wojtas 24-et, szerintem simán dobhatnak ma mindketten négyet. Az edzőmeccsen Kudlacz, igaz, hogy csak egyet lőtt a spanyoloknak, de nem játszott sokat, mint amennyit ma fog, ekkora szorzóért bőven látok benne értéket. Wojtas a tutibb kategóriába tartozik, az edzőmeccsen is hetet dobott, a katapult ma is termel majd.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2014.12.07 20:45

Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •