Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (103) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Női kézilabda Európa-bajnokság 2014 - hírek, infók, tippek, stb.

Senior Member Noemail avatara
    Norvégia - Dánia -0,5 Norvégia
    PS Odds: 1,751
    5/10

Senior Member Tomihmv avatara
    Svédország - Németország
    How many goals will Anne Müller (GER) score? (Bets void if player does not play)
    Kevesebb mint 5,5
    1.80 @ BWIN
    10/10

Hatalmas baki ez a BWIN-től, ugyanis a németeknél két Müller van, Anne és Susann, előbbi védekező játékos, utóbbi támadó, vb-gólkirály a Győrben játszik. Szerintem Susannra gondoltak, csak elírták a keresztnevét a játékosnak, dehát azért vagyunk, hogy ezt kihasználjuk. Oddsmódosítás biztosan várható, vélhetően ezt a fogadási opciót felfüggesztik, remélem utólag nem törlik az eseményt, ha mégis, akkor sry, de ez "must bet".

Anne Müller statisztikája az Eb alatt:
    8 MÜLLER Anne - - - -/- 1 - 2 30:29 vs. Hollandia - még csak lövése sem volt
    8 MÜLLER Anne 1 1 100 -/- 1 - 2 38:31 vs. Horvátország - itt meg asszem lerohanásból talált be

GL!
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2014.12.12 10:12
    Cesc18 likes this.

Senior Member Tomihmv avatara
    Törölve...

Senior Member Zozinho19 avatara
    Sziasztok!
    A véleményetek érdekelne a horvát-holland összecsapásról, ugyanis szerintem a hollandok az esélyesei a meccsnek, miután a horvátoknak nem maradt esélyük a továbbjutásra. A tulipánosok meg nem akarnak a jó ritmusból kiesni! 3-as szorzón azt gondolom, hogy van benne érték!

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A véleményetek érdekelne a horvát-holland összecsapásról, ugyanis szerintem a hollandok az esélyesei a meccsnek, miután a horvátoknak nem maradt esélyük a továbbjutásra. A tulipánosok meg nem akarnak a jó ritmusból kiesni! 3-as szorzón azt gondolom, hogy van benne érték!
    azért ez kérdéses, egyrészt a horvátok hazai pályán minimum egy meccset azért nyernének, + sztem jobbak annál, mint amit eddig mutattak. a hollandoknak meg tök8 mi lesz a vége, hiszen nem viszik tovább a pontokat. nem lennék meglepve, ha a legjobbak csak néhány percet kapnának ma és azok lennének a pályán, akik kiegészítő embernek számítanak. én itt bármit el tudok képzelni.

Senior Member mr.blonde avatara
    Svédország - Németország
    Svéd -1 @1.79 Pinnacle
    3/10

FT:39-32

A vb-gólkirály Müller kiválása nagy veszteség a németeknek, akik támadásban így megint bajban lehetnek, akárcsak a hollandok ellen. Az itt megszerzett pontokat a csapatok tovább viszik, ezért a jobb passzban lévő svédekre teszek egy próbát.
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2014.12.13 12:29

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hollandoknak teljesen érdektelen a meccs, pihentetni fogják a kulcsjátékosokat, míg a horvátoknak presztízskérdés, hogy nyerjenek egyet. Én a horvátokra tennék, de abban a szorzóban meg nem sok érték van...

Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hollandoknak teljesen érdektelen a meccs, pihentetni fogják a kulcsjátékosokat, míg a horvátoknak presztízskérdés, hogy nyerjenek egyet. Én a horvátokra tennék, de abban a szorzóban meg nem sok érték van...
    Én is így gondolom.

Senior Member
    ...és a szerbek leadták...
    9@-es nyitóodds 4.2@-ig esett, de nem gondoltam volna, hogy egy EB-n megteszik.

Szégyen és gyalázat, amit ez a szerb csapat művelt...

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •