Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 91011
Eredmény: 101 - 103 (103) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Női kézilabda Európa-bajnokság 2014 - hírek, infók, tippek, stb.

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Svédország - Montenegró 1X
    PS 1,68
    4/10

Norvégia - Spanyolország Norvégia
    PS 1,5
    7/10
    Szépen leesett mindkettő

Senior Member Molni82 avatara
    Kezi Eb 2014
    Az elmult 2 het összegezve ahogy én láttam.
    Elég szép plusszal sikerült teljesiteni a kezi ebét, ami bár lehetetett volna sokkal szebb de igy is elégedett vagyok. Persze nagyon nehéz megtalalni a rést a fogadóirodák pajzsán de keziben fellelhető pár.
    Under/over fogadások a tona vége felé, az under fogadásaim végig jöttek. Mintha nem kalkulálnák bele a fáradsàgot vagy nem is tudom....pl Sved-Mon u54,5
    Élő fogadásoknál ha a meccs első 10 perceben keves gol születik, erdemes sok golra tenni. Forditva ha sok gol esik akkor undert játszani.pl. Hun-Fra u 59,5 Legtöbbször ha belekezdenek a csapatok percenként több találat is esik törvényszerű, h utánna visszaeses tapasztalhato. Megfogadni az élő undert és már nyertunk is.
    Ha a gyengébb csapat 2-3 gólos vezetest szerez, érdemes az esélyesebb csapatra tenni, akkár hendikeppel is. Pl. Ném-Szlovak. A szlovákok mentek 2 gollal a meccs elején a Német win pedig felment 1,44. Egyből megfogadtam mert tuti volt, h a szlovakok elkeszulnek az erejukkel.
    Vagy a Mon-Sved elődöntö mikor a svedek mentek 4-5 gollal, akkor fogadtam Mon+4 hendivel jott is szepen.
    Talaltam irodat ahol lehet a 2. Félidokre is fogadni. Itt arra gondoltam, h a jobb csapatok a 2. felidoben fognak tarolni a minősegi cseresoruknak koszonhetoen. Pl. Pol-Nor 2. Fél -2.5 NOR ez is varhato volt
    * Persze elkövettem egy hatalmas hibát ami a nyereségem nagyon nagy részet elvitte. Pedig aranyszabálykent is el kene ezt fogadni. Tét nélküli meccsre ne fogadj ! Nor-Hun -100000ft kb..... Tudtam, h a norvégoknak nem kell a pont mégis megfogadtam őket. Persze ha tét meccs lett volna, nem gondolhatja senki komolyan, h ezt a norveg csapatot megverhettuk volna.
    A másik nagy hibám, h Kiss Èva kapus all starba kerüleset nem vedtem le..... *
    Természetesen nem én találtam fel a spanyol viaszt. Csak ez volt az első kézi versenyem ahol Live fogadasokkal is végigkovettem a tornat. Ès ezeket a réseket fedeztem fel, ami gondolom nem ujdonság a profi fogadoknak.
    Ki hogy làtta az Eb-t fogadas szempontbol? Jah es ne feledjuk hamarosan ferfi vb :-)

Senior Member Tomihmv avatara
    Személy szerint nekem a Protippben nem igazán ment a kézi Eb, viszont itt a fórumon annál inkább, köszönhetően a játékosokra történő fogadásoknak, így összességében nem panaszkodhatom. A torna vége felé már nem nagyon voltam aktív a fórumon, köszönhetően a rengeteg év végi teendőnek, de ígérem a januári férfi vb alatt ez máshogy lesz.
    Az élő fogadás részével egyet kell értenem Molni82-vel, nagyot lehetett kaszálni, nekem különösen a norvég-lengyel és a spanyol-norvég meccsel sikerült sokat nyernem.
    Azt külön kiemelném, hogy jó volt látni azt, hogy a fórum elindítása olyan embereket is megmozgatott, akik korábban nem igazán posztoltak az oldalra, ráadásul elég jó százalékban éreztek rá a dolgokra.
    Folyt. köv. januárban.

Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 91011

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •