Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (49) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Vízilabda tippek 2012/2013

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A magyar tipp az szép volt! Én csak azt tettem! Köszi
    Örülök, hogy nyertél!
    Noemail likes this.

USA 1. féliődben elment 9 góllal, másodikban csak kettővel bírt nyerni. Ja és már a 27. percre kialakult a végeredmény, nők...

Mára magyar-kazahra dobtam 17,5+ gólra, tippmixen 4,5 a hendi, míg máshol 5,5 és lassan már 6,5. Talán ezen is érdemes lehet elgondolkodni. A többi meccs igazából nem hozott lázba, még a szerbeket nyeretném hendivel, de mivel Montenegró ellen játszanak Kedden, így kihagyom. Olaszokra egy over jó lehet, de, ha Kína becsődöl, akkor leves, így csak ezt az egyet játszottam.

A magyar over egy pillanatig sem forgott veszélyben, sőt a hendi is simán lejött.

Mára egy kombival támadok: oroszok+ausztrálok (1.76 @ Unibet, itt a legmagasabb mindkét meccsre a szorzó). Ausztrálok bombaformában játszanak, így nem lehet gond a görögök legyőzése, míg az oroszok bőven jobbak, mint a kanadaiak. Ma még két meccset rendeznek, amivel szintén szemezek: USA-Spanyolország és Magyarország-Hollandia. USA és Magyarország nálam is a két favorit, mint a bukiknál, de valamiért most az 1.55-ös szorzókban nem látok értéket. Az amerikaiak 3 góllal verték a spanyolokat az Olimpiai döntőben Londonban, míg most a spanyolok hazai pályán lesznek, igaz eddig közepesre értékelném a teljesítményüket. A jenki lányok viszont jól teljesítenek, de egy 1.70-es szorzó jobban tetszene. A magyarok eddig bombaformában vannak, igaz az olaszokon kívül komoly csapattal nem játszottunk. Már, ha az olaszokat komolyan lehet venni, mert ezen a vb-n semmit sem mutattak. Szerintem továbbjutunk de itt is egy kicsivel nagyobb szorzóért már raknám a Merész-lányokat. Úgy érzem, hogy az egyik meccs a kettő közül lehet, hogy hosszabbításba torkollik majd.

Senior Member
    Magyar-Görög Mo. -0.5 1.9
    Ennyire jók a Görögök? Pár éve még ez ajándék lett volna (akkor is jók voltak de köztünk és köztük volt 2-3 gól minimum)
    Márm. ez kérdés nem igazán követem megéri ez?

Senior Member
    Ezt a csalást amit toltak a bírók a női meccsen, ez a vicc kategória volt.
    Utoljára módosítva: himynameismark által: 2013.07.30 00:43

Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyar-Görög Mo. -0.5 1.9
    Ennyire jók a Görögök? Pár éve még ez ajándék lett volna (akkor is jók voltak de köztünk és köztük volt 2-3 gól minimum)
    Márm. ez kérdés nem igazán követem megéri ez?
    2x kikaptunk a görögöktől a nyáron. 1x görögben, míg most az vb előtt MO-n a Vodafone Kupán. A fórt nagyon jól játsszák, megverték Montenegrót és a házi gazda spanyolokat. Mi meg kikaptunk a szerbektől, szenvedtünk az ausztrálokkal szemben, illetve a kazahok ellen is álmosan kezdtünk. Ettől függetlenül azt mondom, hogy érdemes lehet megrakni a magyarokat, mert ez az 1.90 csábító szorzó, de az előjelek nagyon nem nekünk kedveznek. Egy olyan 4-5-6\10-es tipp maximum a magyar siker. Talán DNB-ben érdemesebb lehet megrakni igaz úgy csak 1.65 körül fizet, de legalább X esetén a tét visszajár.

Senior Member
    Kösz
    Hagyom inkább

Junior Member szumos avatara
    Valljuk meg emberek, egy dolog szinte biztosan nincs benne a mérkőzésben az előzmények és az eddigi játék alapján: a nagy arányú magyar győzelem. Rossz kimondani, de a legjobb tipp szerintem erre a meccsre egy Görögország+1.5, 1.50-1.60 körül.
    Nagyon szorítok a srácoknak, de ha minden marad a megszokott kerékvágásban, akkor 1 gólnál jobban nem valószínű, hogy kikapnak a görögök!

U.i.: csak így tovább Tomihmv!

Idézet szumos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valljuk meg emberek, egy dolog szinte biztosan nincs benne a mérkőzésben az előzmények és az eddigi játék alapján: a nagy arányú magyar győzelem. Rossz kimondani, de a legjobb tipp szerintem erre a meccsre egy Görögország+1.5, 1.50-1.60 körül.
    Nagyon szorítok a srácoknak, de ha minden marad a megszokott kerékvágásban, akkor 1 gólnál jobban nem valószínű, hogy kikapnak a görögök!

U.i.: csak így tovább Tomihmv!
    Köszi a biztatást!
    A görög hendi valóban jó tipp lehet, hiszen Varga, Hosi, Szívós is ezt emelte ki, hogy, ha nyernek a magyarok, akkor vélhetően egyetlen gólocskával nyernek... Lehet, hogy ők már tudnak valamit?

Member
    Akkor én meg megpróbálkozok egy döntetlennel,hátha...

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •