Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (49) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Vízilabda tippek 2012/2013

Senior Member Tomihmv avatara
    Magyarország-Olaszország
    Tipp: Magyarország DNB (döntetlen esetén a tét visszajár)
    Iroda: Unibet @ 1.78

Szerintem jobbak vagyunk és ma elkaphatjuk az olaszokat!

Ezek már holnapi tippek, gyorsba már megraktam, később indoklom őket, mivel most nincs időm. Szerintem esnek majd az oddsok, illetve a határok.

Szerbia-Magyarország
    Tipp: Szerbia
    Iroda: Tippmix @ 1.55

Új-Zéland-Görögország
    Tipp: Új-Zéland +15,5
    Iroda: Bet365 @ 1.85

Most kerültem gépe elé, ahogy ígértem jöjjenek az indoklások:

Szerbia-Magyarország: Én 1.50-1.60 közé vártam, de ahogy kijöttek neten az oddsok (Bet365 1.32...) egyből elszaladtam a totózóba, mert tudtam, hogy ennél (1.55) nem kapok jobb szorzót (igaz már ott is csak 1.45). Szerbek kerete: Mitrovics, Mandics, Gocsics, Udovicsics, Csuk, Pijetlovics, Nikics, Alekszics, Raden, Filipovics, Prlainovics, Mitrovics, Pijetovics. 13 világsztárról beszélünk, akik a világ bármely ország válogatottjábán megállnák a helyüket. Régóta együtt játszanak, összeszokottak, stb. Míg mi fiatalok vagyunk, teljesen új scapat épül, van 4-5 olyan játékos, akitől sokat várhatunk, de a másik oldalon bárki képes bravúros megoldásokra. Mi még alakulunk, ők már kész vannak, ráadásul ez presztízsmérkőzés is lesz, szóval itt nem számít majd az, hogy a szerbeknék vannak azért pénz és egyéb problémák. Világliga döntőben 12-7 lett a szerbeknek, ha ez az eredmény nem altatja el a déli szomszédjainkat, akkor úgy gondolom, hogy nem sok keresni valónk lesz. De, ha holnap tovább esik a szerbek oddsa, akkor egy magyar +3,5 és +4,5-ös hendikep minimális téten jó lehet. A tétet azért vettem a szokásosnál kevesebbre, mert nem szeretek a hazám ellen rakni, de most az eszemre hallgattam és nem a szívmre, holnap 3 óra magassában kiderül, hogy jól döntöttem-e.

Új-Zéland-Görögország: Nordicbet 13,5; Unibet 14,5; Bet365 15,5-ös határral hozta ki a mérkőzést, utóbbinak nem tudtam ellen állni. Tény a görögök sokkal jobbak, mint az Új-zélandiak, de pont a görög az egyik olyan csapat, hogy, ha elmegy jó pár góllal, akkor beleszarik a meccsbe és csak arra törekszik, hogy a megszerzett előnyt megtartsa. Na már most a hellének az első körben megverték meglepetésre Montenegrót, míg az óceániak kikaptak a házigazdától 15 góllal. Mivel tuti biztos, hogy nyernek holnap a görögök, így csak és kizárólag a különbség lehet a kérdés. Véleményem szerint ez azért nem lesz 16 vagy több gól, mert, ahogy említettem a hellének leszarják a végét, ráadásul az utolsó játéknapon játszanak a spanyolokkal, amely meccsen végig koncentrálni kell, mivel, ha holnap nyerne mondjuk Montenegró és az uccsó meccsen a spanyolok, akkor körbeverés lehet, amiből nem biztos, hogy a görögök jönnének ki jól. Ezért a vélhetően a görögök kapitánya a biztos előny tudatában a B-sornak is lehetőséget ad, amely azért nem túl acélos, ráadásul nincs is igazán játékba. Főleg azért mert Montenegró ellen 4-en végig tolták a meccset, hárman még a medencébe sem ugrottak be (13 fős egy csapat a vb-n). Arról nem is beszélve, hogy 16 gólos különbséghez 4 góllal kellene megnyerni legalább a negyedeket, ami nagyon sok tekintve, hogy kb. maximum 8 támadása van negyedenként egy csapatnak. Szóval a 15,5-ös pluszos hendit én játszhatónak tartom.

Magyarok kiütötték az olaszokat, míg a négyes kombi is lejött. Ismét egy jó nap.

Senior Member
    Az olasz-német meccsre van jelenleg egy "ingyenolló" 5 gólos olasz győzelemre.
    (Nem teljesen ingyen van, csak 98.35%-a jön vissza a befektetett összegnek tutira, viszont így 58.6@ jön ki a maradék 1.65%-ra...)

Bwin: Italy -4.5 1.85@
    Ladbrokes: Germany +5.5 2.1@

Member steve94@citromail.hu avatara
    Nem nagyon vagyok otthon a vízilabdában, de találtam egy meccset amire szerintem túl magas az odds. A Ladbrokes 2.10-ért kínálja jelenleg az USA vs Kanada holnapi vízilabda meccsén az USA sikert -2.5-ös hendikeppel, miközben 2 hónapja 19 ill. 24 góllal is verték Kanadát, így nem értem miért ilyen alacsony a hendikep határ és miért ekkora az odds. Miközben ezt írom Bet365-n megjelent 1.85-ös oddsal 4.5-ös hendikep határral így, ez a tegnapihoz hasonló, majdnem ingyenolló lehetőség, itt is 1.65% megy el, de a 3 és 4 gólos győzelem is jó.

A két hónapja lezajlott meccseken a világligáért selejteztek, és se Kanada se Brazília nem akart kijutni Oroszországba, így nem is küldtek normális csapatokat. Ezért fordult elő, hogy ennyivel nyerték az amcsik a meccseket. A 2,5-ös hendit ha elkaptad, akkor jól jártál, 3-mal jobb az USA jelenleg.

Két szelvénnyel indulok harcba ma, igaz ezeket tegnap raktam meg, de csak most sikerült gép elé keverednem:

Magyarország-Ausztrália
    Tipp: Magyarország
    USA-Kanada
    Tipp: USA
    Iroda: Tippmix @ 1.55

USA-ra 1.30-at adott az SZRT, amit sokalltam, míg az 1.19-es magyar oddsot bevallom őszintén én reálisnak tartottam. Ezek a szorzók már megváltoztak, a magyaroké feljebb, míg USA-é lejjebb ment. Amerika bőven jobb, mint Kanada, illetve hazánk fiai is jobbak, mint a Kenguruk. A csoportok második helyéért megy a csata, szóval nem babra megy a játék...

Magyarország-Ausztrália
    Tipp: Magyarország
    Németország-Románia
    Tipp: Németország
    Iroda: Unibet @ 1.93

A magyarokat itt már 1.38-ért tettem, míg a németeket 1.40-ért. A németek eddig sokkal meggyőzőbb teljesítményt nyújtottak, mint a románok, plusz tavaly az Olimpiai kvalifikáción a germánok nyertek. Írtam már róluk, feljövőben van a német póló, egyre tehetségesebbek, ügyesebbek. Úgy gondolom, hogy nyernek ma és beérnek a 2. helyre.

Még érdemes elgondolkozni a spanyol-görög meccsen. Ha nyernek a görögök, vagy X lesz, vagy 1 góllal kikapnak, akkor a hellének mennek tovább az 1. helyen, míg egy sokgólos meccsen, ha kettővel alulmaradnak a kék-fehérek -és legalább 8-6 lesz-, akkor is ők lesznek a csoportelsők. 7-5-nél, már számít, hogy ki mennyivel verte meg Új-Zélandot, ahol eddig a görögök a legjobbak, de ma Montenegró még bekavarhat. Egyébként sok helyen 1.45-ös szorzót adnak a spanyolokra, ami szerintem nem éri meg, inkább, ha valaki talál +2,5-ös hendit a görögökre az nálam játszható kategória, mert hiába házigazdák a hispánok, szerintem három gól nincs a csapatok közt, sőt könnyen benne van, hogy nyernek a hellének.

Mekkora SZÉGYEN! Magyarország-Ausztrália 9-9!!! Persze most jöhetnek az okosok azzal, hogy, így is meglett a 2. hely stb és nem számít ez az eredmény, de egy mindenkori magyar válogatottnak több góllal kellene legyőznie Ausztrália legjobbjait... Arról nem is beszélve, hogy az utolsó percben két darab emberelőnyünk is volt...
    A magyar klubfoci után a vízilabda is óriási hanyatlásnak indult, még, ha elvileg fiatalítás is zajlik le a Benedek-csapatnál...

Magyarország-Nagy-Britannia
    Tipp: Magyarország -6,5
    Iroda: Bet365 @ 1.75

Szerintem ennyivel simán jobbak vagyunk a briteknél, tippmixen 8,5-ös határ van, vagyis, aki gondolj az ollózhat is.

USA-Brazília
    Tipp: USA -11,5
    Iroda: Bet365 @ 1.85

Itt még nagyobb a tudásbeli különbség, ugye mi 14-gyel vertük meg a brazilokat, és úgy gondolom, hogy USA kb. egy szinten van velünk, így gond nélkül kellene legalább 12 góllal nyernie.

Senior Member Noemail avatara
    A magyar tipp az szép volt! Én csak azt tettem! Köszi

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •