Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (53) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Nba 18/19

Senior Member

Nba 18/19

Ide johet minden az NBA-rol

Senior Member
    Eloszezon meg minden, de hat mindenki tudja mennyire addiktiv ez a mufaj... ovatos tettel megtamogatnam a Denvert most a Lakers ellen. A hazai palya, meg LeBron miatt overdog csak az LA, de James max beall korbeintegetni, par percet fog jatszani, ha egyaltalan jatszik. Ha ot kivonjuk az egyenletbol, maris nem ekkora eselyese a talalkozonak a hazai csapat.
    Tippem: Denver nyer, odds: 2.7, tet: 2/10

Junior Member
    Szép volt! Köszi!

Senior Member
    Szèp volt, tettem is!

Senior Member
    Meg csak izgulni sem kellett erte tulsagosan

Member
    Én is veled tartottam, szép tipp volt!

Senior Member
    A tegnapi Lakers veretestol kedvet kapva, mennek is tovabb. Most a Phila meccset valasztottam az Orlando ellen.
    A Phily egy meccset jatszott es nyert a Melbourne ellen. Egesz jok voltak az amcsik, Embiid, Fultz es Simmons remekeltek, de a masodik sor se volt rossz, bar a triplazas eleg ganera sikerult, de persze egy auszi csapat veresetol nem kell 220at ugrani.
    Az Orlando baromi gyenge csapat, az idei cel kb 30-33 nyert meccs lehet max, aztan talan egy jobb picket ki tudnak huzni. Bar szerintem 30 alatt is maradhatnak siman...
    A bukiknal 6 pontos hendi a hatar, ami szerintem meg az eloszezon kellos kozepen is vallalhato, plane, hogy papiron van 30 pont a ket csapat kozott. Ha Embiidek picit is komolyan veszik a meccset elvileg ez a tipp zoldulni fog, de mivel eloszezon ovatosan a tetekkel.
    Tippem: AH -6 Phila, 1.84 (uni), 4/10 GL

Nalam megy egy kis apropenz a -13asra is, 3.45ert.

Senior Member
    Ez push lett, kosarba nem egy gyakori dolog... pont 6 lett kozte... figyelembe veve, hogy a 2. negyedtol konstans ket szamjegyu volt a kulonbseg, eleg idegesito...

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez push lett, kosarba nem egy gyakori dolog... pont 6 lett kozte... figyelembe veve, hogy a 2. negyedtol konstans ket szamjegyu volt a kulonbseg, eleg idegesito...
    Ez a relatív tét nélküli meccseken gyakran megesik. A kialakított előny garantálja a győzelmet, így bulimeccsnek veszi a vezető csapat a meccs végét.
    Éjjel a Boston a Cleveland ellen meccsel, szerintem 8 pont meglesz a hazaiak javára. (1,80)

Senior Member
    Ha eloszezon ha nem, a Gsw meccsere a 230as line szerintem nagyon sok, plane ugy, hogy a bukik kb 10 pontot vizionalnak a ket csapat koze. A Phoenixtol 100 korul a realis, a Warriors meg nem hinnem, hogy 130 fole menne. Sajnos nagyon keves pre-match info van, sokan pihennek, a cserek- cserei jatszanak, de meg igy is nagyon underre all ez nalam. 120-100 korulre saccolnam.
    Az uninal 231re adnak 1.83at, szerintem teljesen korrekt.
    Zozinho19 likes this.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •