Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 53 (53) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Nba 18/19

Senior Member
    Sajnos logibetre már nem tudom feltölteni, mert elértem a max limitemet, de maradt még egy tippem a ma éjszakai meccsekre, sajna későn került fel a kínálatba, mert akkor más helyett ment volna ez.

Middleton triplái 2.5 over, pinnacle, 1.884 (Bucks- Orlando)

A Bucks már az újhullámos, triplákkal tűzdelt játékot játssza, meccsenként 45 körül dobna rá kintről. Az említett úriember szép számmal szórja őket, tegnap éjjel is ugyanezt tippeltem vele kapcsolatban, nagyon hamar jött is, ha jól emlékszem már az első félidőben. Nem egy nagy minta, de eddig 4.4es átlaggal dobja őket, brutál 58%os hatékonysággal. A Magic ellen jó eséllyel kellenek majd, mert könnyen lehet ebből egy pontháború.

5/10, GL

Senior Member
    Van egy erdekes otletem Kevin Durantre, unibet kell hozza. A tippem, hogy max ketto darab triplat fog bedobni. A legultolso meccsen extrat nyujtott, ez teny, de osszessegeben nem volt realis tole az 5/9es mutato. Alapvetoen Kerr felfogasa nem engedi a tripla tulsulyos taktikat, egy Curry es Thomson ellenere sem, ironikus. Osszesegeben 36%kal dobja eddig a triplakat, de 5-6nal tobbet nem nagyon szokott radobni es ebben az esetben meg nagy extra kell, hogy 2nel tobb essen be. Igy amondo vagyok, hogy kb 60-65%kal palyazunk a nyertes tippre, nalam ez 5/10, GL.
    golszerzo likes this.

Senior Member
    Durant under 2.5 tripla pipa, 2/6os mutatot hozott a meccsen.
    Badzso likes this.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •