Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (53) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Nba 18/19

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki az a Cooper, ide jár?
    Indián regènyekből ismerek csak olyat.

Karl May írta az indián és egyéb kalandregényeit az események egyik főhőseként, James Fenimore Cooper elbeszélte a történeteit.
    Visszatérve az eredeti kérdésre, legalább egy %-os arányt írj, ha a pontszámodat már nem mered!

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Karl May írta az indián és egyéb kalandregényeit az események egyik főhőseként, James Fenimore Cooper elbeszélte a történeteit.
    Visszatérve az eredeti kérdésre, legalább egy %-os arányt írj, ha a pontszámodat már nem mered!
    Nem èrtem eleve a kèrdèsed, mivel a Lee Coopert nem pontszámra vagy %-os dologra mèrik.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem èrtem eleve a kèrdèsed, mivel a Lee Coopert nem pontszámra vagy %-os dologra mèrik.
    Hanem mire?

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hanem mire?
    Guglin kikeresed.

Senior Member
    Szerencsere az eloszezon utolso napja jon, ami azt jelenti, hogy hamarosan kezdodik a bajnoksag.
    Leginkabb a Wizards- Goangzhou Long Lions meccs ragadta meg a fantaziam. Washingtonban lesz a meccs, ahol a kinai csapatot fogadjak. Az elkepzelesem tok egyszeru, az amerikai csapat tagjai az egyik legrebellisebb, szethuzobb es legnagyobb kepernyovel rendelkezo csapatot alkotjak az egesz NBAben. A kinai csapat mas kavehaz, de azert nem ugyetlenek. Tavaly jatszottak egymas ellen, akkor 30 volt kozbe, nyilvan nem lehet osszehasonlitani a mostani meccsel, de most is ezt tartanam a realisnak, az emlitett okok miatt.

Tipp: +40 Long Lions, 1.9 (bet), 4/10

Senior Member
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerencsere az eloszezon utolso napja jon, ami azt jelenti, hogy hamarosan kezdodik a bajnoksag.
    Leginkabb a Wizards- Goangzhou Long Lions meccs ragadta meg a fantaziam. Washingtonban lesz a meccs, ahol a kinai csapatot fogadjak. Az elkepzelesem tok egyszeru, az amerikai csapat tagjai az egyik legrebellisebb, szethuzobb es legnagyobb kepernyovel rendelkezo csapatot alkotjak az egesz NBAben. A kinai csapat mas kavehaz, de azert nem ugyetlenek. Tavaly jatszottak egymas ellen, akkor 30 volt kozbe, nyilvan nem lehet osszehasonlitani a mostani meccsel, de most is ezt tartanam a realisnak, az emlitett okok miatt.

Tipp: +40 Long Lions, 1.9 (bet), 4/10
    Szia!
    John Wall körè nem igazán lehet csapatot èpiteni.
    Amekkora áldás akkor átok is!
    Viszont ahogy olvasgattam, hallgattam botkeszteket, többen is titkos esèlyesnek vizionálják a Varázslókat.
    Botkeszt.

Senior Member
    Hat en nem tudom. Egyeni kvalitasokban Top4 a focsoporton belul, de mint csapat, 80 meccset nem lehet lenyomni csapategyseg nelkul... a PO sztem biztos de inkabb 6-8, aztan egy Boston, Phila, Raptors ellen en nem sok eselyt adok, plane hazai palya elonye nelkul, de meg a Pacers ellen sem.
    Pedig oda Keletre nagyon-nagyon kellenenek a jo Csapatok, hogy picit ellensulyozzak a nyugatot.

Senior Member
    Hat en nem tudom. Egyeni kvalitasokban Top4 a focsoporton belul, de mint csapat, 80 meccset nem lehet lenyomni csapategyseg nelkul... a PO sztem biztos de inkabb 6-8, aztan egy Boston, Phila, Raptors ellen en nem sok eselyt adok, plane hazai palya elonye nelkul, de meg a Pacers ellen sem.
    Pedig oda Keletre nagyon-nagyon kellenenek a jo Csapatok, hogy picit ellensulyozzak a nyugatot.
    Èn olyat olvastam, hogy a nyár arrol szólt, hogy szètbontsák a magot, ami okozta a feszültsègeket. Àllitolag már a mèdiában is kikezdtèk egymást a játèkosok.
    A lengyel Marcin Gortatt ment is cserèvel a Clippersbe, ő volt a legnagyobb elègedetlenkedő.
    De hát a legnagyobb rákfene ott egyèrtelműen Wall.
    Ő ès Bradley Beal kiváloan bontanak vèdelmet, de borzaszto ladbaigènyesek.
    Gortat a fő elègedetlenkedő elment, most majd Dwight Howard ès Austin Rivers lesznek azok, akik Wall ès Beal mellett alig fognak levegőt kapni(Rivers is elèg ladbaigènyes)

Senior Member
    29 lett kozte, ugyhogy egy pontot tevedtem de a 40 pontba boven belefertunk, igy ez a tipp zoldult. Egy erdekesseg azert mindenkeppen volt, a kinai csapat 8%kal hatekonyabban triplazott (46%) mint ahogy a duplakat (38%) dobtak.

Senior Member
    29 lett kozte, ugyhogy egy pontot tevedtem de a 40 pontba boven belefertunk, igy ez a tipp zoldult. Egy erdekesseg azert mindenkeppen volt, a kinai csapat 8%kal hatekonyabban triplazott (46%) mint ahogy a duplakat (38%) dobtak.
    Grat!
    Múltkor játszott valamelyik csapat Jao Ming volt csapatával.
    Nem ez volt az?

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •