Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (53) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Nba 18/19

Senior Member
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha eloszezon ha nem, a Gsw meccsere a 230as line szerintem nagyon sok, plane ugy, hogy a bukik kb 10 pontot vizionalnak a ket csapat koze. A Phoenixtol 100 korul a realis, a Warriors meg nem hinnem, hogy 130 fole menne. Sajnos nagyon keves pre-match info van, sokan pihennek, a cserek- cserei jatszanak, de meg igy is nagyon underre all ez nalam. 120-100 korulre saccolnam.
    Az uninal 231re adnak 1.83at, szerintem teljesen korrekt.
    Legutobb a Sacto ellen nem játszott Green tèrdsèrülès miatt, Steph pedig szemèlyes okokra hivatkozva.
    Utobbi tegnap a Warriors szurkoloi fesztiválján volt, kb. a fèlpályárol dobott kosarat háttal, pf.
    A Sacto ellen 122 pontig jutottak, mèg mindig ott volt Durant ès a Splash Brothers másik tagja Klay.

Senior Member
    A jo oreg Steph, remelem meg sokaig fogjuk latni jatszani nem hinnem, hogy tul sokat fognak egyutt jatszani a nagyagyuk, gondolom Cook es a tobbi masodhegedus is nyomni fogja. De ha tevednek, akkor meg 90 pontig fog jutni a Suns, es mar 140 kene Durrantektol.
    Persze biztos nem vagyok semmiben, de ahogy szoktak mondani, inkabb az ellenkezojet tartom kevesbbe valoszinunek

Senior Member
    A jo oreg Steph, remelem meg sokaig fogjuk latni jatszani nem hinnem, hogy tul sokat fognak egyutt jatszani a nagyagyuk, gondolom Cook es a tobbi masodhegedus is nyomni fogja. De ha tevednek, akkor meg 90 pontig fog jutni a Suns, es mar 140 kene Durrantektol.
    Persze biztos nem vagyok semmiben, de ahogy szoktak mondani, inkabb az ellenkezojet tartom kevesbbe valoszinunek
    Èn má nagyon várom a kezdèst, tavaly sokat plusszoltam az Nba-vel.
    Főleg a január, február, március nagyon jo.
    Ott már egyèrtelmű, letisztázott viszonyok vannak, kik mennek a play off helyekèrt, s kik a tankversenyben.

Senior Member
    Hogy a lenyeggel kezdjem, a tipp jott, de egy jo nagy adag szerencse is kellett hozza a vegen (kihagyott buntetok es triplak, plusz mar a nagyobb kulonbseg miatt a Sunsnak nem kellett rohanni, fejtek az orat), 240 felett is volt a line meccs kozben. A Gsw defense nagyon gyenge volt, a Suns viszont extrat nyujtott, 42.4%kal triplaztak es a pattanozast is nyertek 39-36ra.

Senior Member
    Szerencsere lassan vege az eloszezonnak es vege ennek a maszatolasnak. De addig is talan erdemes probalkozni, eddig eleg jol ment, eloszezon ide vagy oda.
    Az LA-Gsw igazi csemege lesz ma ejjel. Elozetesen meg nem tudni ki fog jatszani es ki pihenni, legutobb peldaul James nem jatszott. De van egy olyan sanda gyanum, hogy mivel Vegasban lesz a meccs es ott ugyebar a penzrol szolnak a dolgok igy nem gondolnam, hogy a nevadaiak azert adnak ki egy zsak penzt, hogy a vizhordokat nezegessek, nekik show kell. Igy inkabb egy jo sok pontos talalkozot vizionalok magam elott.
    Habar a mostani LA szamomra roppant homaly (igazabol nem ertem mit keres Stephenson egy olyan csapatban ahol James is ott van, de ez egy a sok kozul), egyelore nem az osszehangolt vedekezesukrol hiresek es Lebron sem szokta nagyon szaggatni az istrangot. Bar a Gsw hendis gyozelmere sem mernek nagy osszeget tenni a Suns ellen latott benazasbol kiindulva.

Osszessegeben inkabb az LA gyengebb vedelmeben es a Gsw tamadoerejeben latok erteket, igy habar magas a hatar, szerintem meglehet.

Tipp: Gsw 119 pont felett, 1.92, 4/10 (unibet)
    Utoljára módosítva: Roleey által: 2018.10.10 19:02

Senior Member
    Szerencsere lassan vege az eloszezonnak es vege ennek a maszatolasnak. De addig is talan erdemes probalkozni, eddig eleg jol ment, eloszezon ide vagy oda.
    Az LA-Gsw igazi csemege lesz ma ejjel. Elozetesen meg nem tudni ki fog jatszani es ki pihenni, legutobb peldaul James nem jatszott. De van egy olyan sanda gyanum, hogy mivel Vegasban lesz a meccs es ott ugyebar a penzrol szolnak a dolgok igy nem gondolnam, hogy a nevadaiak azert adnak ki egy zsak penzt, hogy a vizhordokat nezegessek, nekik show kell. Igy inkabb egy jo sok pontos talalkozot vizionalok magam elott.
    Habar a mostani LA szamomra roppant homaly (igazabol nem ertem mit keres Stephenson egy olyan csapatban ahol James is ott van, de ez egy a sok kozul), egyelore nem az osszehangolt vedekezesukrol hiresek es Lebron sem szokta nagyon szaggatni az istrangot. Bar a Gsw hendis gyozelmere sem mernek nagy osszeget tenni a Suns ellen latott benazasbol kiindulva.

Osszessegeben inkabb az LA gyengebb vedelmeben es a Gsw tamadoerejeben latok erteket, igy habar magas a hatar, szerintem meglehet.

Tipp: Gsw 119 pont felett, 1.92, 4/10 (unibet)
    Pont Stephenson szívta James vèrèt rendesen a tavaszi play off meccseken. Aztán meg leigazolták.

Senior Member
    7 pont hibadzott a tipphez, ami akar soknak is mondhato, de ha azt nezem, hogy 56%kal dobtak a buntetot es anno a gimiben nekunk is 10bol 5ot kellett bedobni tesioran az otoshoz, akkor viszont rohadt gaz

Senior Member
    7 pont hibadzott a tipphez, ami akar soknak is mondhato, de ha azt nezem, hogy 56%kal dobtak a buntetot es anno a gimiben nekunk is 10bol 5ot kellett bedobni tesioran az otoshoz, akkor viszont rohadt gaz
    Nálunk 10/6-ot kellett bedobni. Sportsuliba jártam anno.
    Dobtunk trojkát is, volt akinek el sem ment a gyűrűig..

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálunk 10/6-ot kellett bedobni. Sportsuliba jártam anno.
    Dobtunk trojkát is, volt akinek el sem ment a gyűrűig..
    A Cooper-teszten hány pontot értél el?

:-)

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Cooper-teszten hány pontot értél el?

:-)
    Ki az a Cooper, ide jár?
    Indián regènyekből ismerek csak olyat.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz