Oldal: 56 / 56 ElsőElső ... 646545556
Eredmény: 551 - 560 (560) összesen
Like Tree84Likes

Téma: NFL - Tippek / kibeszélő

Senior Member
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Szerintem a Minnesota Vikings is jo lehet hendivel a Giants ellen.
    Ez a hétvége tippje
    GL

Senior Member
    En harom tippel vagok neki a mai Nfl napnak, kivancsian varom, hogy mi fog kisulni belole.

Dal Cowboys- Car Panthers, Ah -3.0 Car Panthers, odds: 1.95

SF 49ers- Min Vikings, 49ers 19.5 pont alatt, odds: 1.83

Valamint egy kettes kombi:

Houston Texans +14 es KC Chiefs +7.5, odds: 1.93

Senior Member
    A ket single es a kettes kombi is jott szepen
    boby10 and Admin like this.

Member
    Hajnali két meccsre van ötleted?

Senior Member
    Van, de igazabol ugyanaz amirol cikket is irtak, ugyhogy nem akartam ez miatt beirni ide. Picit ovatosabb hendit valasztottam, -3.5 LA Rams, 1.8ert. A masik meccsre inkabb nem vallalkoznek

Senior Member
    Nem sajat tipp, de eleg sok forrast olvasgatok. Most kulonosebb indoklas nelkul. Giants- Saints meccsrol van szo. Alapvetoen overes meccsnek nez ki, de a bukik az egekbe lottek a hatart (sok mas meccsnel is nagyon jol dolgoztak sajnos a bukik).
    Drew Brees passzolt yardjait 350 fole varjak boven, az iroda altal belott hatar 305.5, igy nalam ez massziv over. Odds: 1.8, 5/10 GL

Senior Member LuckyLuck avatara
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem sajat tipp, de eleg sok forrast olvasgatok. Most kulonosebb indoklas nelkul. Giants- Saints meccsrol van szo. Alapvetoen overes meccsnek nez ki, de a bukik az egekbe lottek a hatart (sok mas meccsnel is nagyon jol dolgoztak sajnos a bukik).
    Drew Brees passzolt yardjait 350 fole varjak boven, az iroda altal belott hatar 305.5, igy nalam ez massziv over. Odds: 1.8, 5/10 GL
    Én is 300 yard fölé várom Breest, de inkább a sikeres passzaira húztam az overt (25.5).

Senior Member varin avatara
    Na, akkor hálaadás. Őszintén remélem, hogy holnap nem sok ember dolgozik majd

Ki mivel próbálkozik estére?

És ne feledjük el, hogy az Unibeten van egy jó kis nyereménynövelő mindhárom meccsre. 20%-os oddsnövekedés, single fogadásoknál, éjfélig.

Érdemes már csak emiatt is regisztrálni!

Délután lesz egy parádés cikk, amiben a Covers segítségével szedtünk össze néhány Super Bowl-érdekességet. Az alábbi tippet ott is megemlítjük majd, de a Super Bowlra való felkészülés jegyében azért hosszabban is kiveséztem most. Hétfő hajnalban jön az SB, tessék szépen csapatni a tippeket, gondolatokat, elképzeléseket.

Los Angeles Rams-New England Patriots - Player receiving - A játékos összes fogadott labdája - CJ Anderson 0.5 felett @1.80 (Unibet- de a bet365-ös @1.72 is játszható)

Több tippen is gondolkoztam, végül egy olyat szállítok, amelyen akár az utolsó percig is lehet izgulni, de szerintem már az első félidőben zöldül.

Cserefutóról van ugyan szó, de CJ Anderson az elmúlt hetekben rászolgált a bizalomra. A több csapatnál is elfelejtett Anderson új erőre kapott és a rájátszás során alapemberré nőtte ki magát. A 16. héttől kezdve főszerepet kapott a csapatban, az alapszakasz utolsó két hetén 43 cipelése volt és 300 yardja, ami mondhatjuk, hogy nem nagy cucc, hiszen ekkor már Gurley pihent, de aztán a rájátszásra is főszerepet kapott, a Cowboys ellen 23-szor futott, míg a Saints ellen 16-szor, míg Gurley összesen kapott 10 labdacipelést. Ebből le is szűrhetjük, hogy körülbelül 55-45% arányban lehetnek a pályán a srácok, valószínűleg Gurley kezd majd, de kizárt, hogy ne kapjon Anderson nagy szerepet.

Itt most ugye Anderson elkapására fogadunk, ami egy futó esetében kicsit esetleges, de a Ramsnél azért szívesen használják elkapásra az RB-ket, Gurley-nek például a 16 meccsen 86 targete volt, amelyből 62 passzt elkapott - ebből következtethetünk, hogy Andersont is keresi majd Goff. CJ-nek egyébként a négy eddigi Rams-meccsén nyolc targete és öt elkapása volt, Goff minden meccsen legalább egyszer dobott felé labdát.

A Patriots viszonylag sok passzt enged a futóknak, a Kansas ellen Mahomes nyolc passzt is küldött Damien Williams felé, aki ötöt elkapott, míg Rivers Melvin Gordonnak passzolt egyszer sikeresen egy héttel korábban.

Ami egyébként Anderson statjait illeti, négyszer játszott a Pats ellen, 10 targetből 8 elkapása és 74 yardja volt, míg ha a karrierátlagot nézzük, 68 meccséből 154 targete és 108 elkapása volt.

Ha Anderson hozza a pályán tölti ezt a remélt 45-50%-ot, akkor nem kéne gond legyen a tippel. Van azonban olyan formában az alacsony RB, hogy akár dominálja is a Rams futójátékát Gurley-vel szemben, így pedig ha esetleg az általam jósoltnál is többet lesz a pályán, a tipp még könnyebben zöldülhet.

Oldal: 56 / 56 ElsőElső ... 646545556

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •