Oldal: 16 / 57 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (562) összesen
Like Tree84Likes

Téma: NFL - Tippek / kibeszélő

Senior Member varin avatara
    1: a velemenyed legkozelebb kulturalt stilusban is leirhatod
    2: ha nem tetszik a jatek valamelyik szabalya, mindig orulunk az epito kritikanak, de jatszani szerencsere nem kotelezo
    3: olyan bonuszkerdesek vannak, amelyek eseteben nem vagy csak kis mertekben relevans a csutortoki merkozes eredmenye

Aki barmilyen hasznot tud huzni abbol, hogy a 13 merkozes egyiken tudja, hany jatekos dobott interceptiont, nyugodtan hasznalja ki. Nem gondolom, hogy ez barmilyen segitseget jelent barkinek...

Senior Member
    Kérlek, világosíts fel, miért nem volt kulturált stílus az előző hszem.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki barmilyen hasznot tud huzni abbol, hogy a 13 merkozes egyiken tudja, hany jatekos dobott interceptiont, nyugodtan hasznalja ki. Nem gondolom, hogy ez barmilyen segitseget jelent barkinek...
    Ez pedig olyan mértékben nonszensz, hogyha nem látod mi a gond ezzel az egésszel, akkor nincs is miről beszélnünk.

A stílusod és ezen pont miatt én nem kívánok részt venni, have fun többiek.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérlek, világosíts fel, miért nem volt kulturált stílus az előző hszem.

Ez pedig olyan mértékben nonszensz, hogyha nem látod mi a gond ezzel az egésszel, akkor nincs is miről beszélnünk.

A stílusod és ezen pont miatt én nem kívánok részt venni, have fun többiek.

Lacikiralynak szólt a comment, te írásoddal semmi gond nem volt, elnézést a félreértésért.

Azt pedig továbbra is tartom, hogy egy 13 meccses forduló esetén olyannyira elhanyagolható azok előnye, akik a TNF után tippeltek a bónuszkérdésre, amely miatt nem érte volna meg korlátozni az ő tippelési lehetőségüket.

De mivel ketten is jeleztétek problémátokat ezzel kapcsolatban, a jövőben ilyen jellegű bónuszkérdés nem lesz.
    Utoljára módosítva: varin által: 2017.10.08 23:44

Aztakurva, szerencsétlen Giants. 0-5-ös szezonkezdet, Odell Beckham súlyos sérülést szenvedett, nem maradt elkapójuk... Kemény!

Member
    Pontosan!
    Végre egy ember, aki érti miről beszélek!

Member
    1. Semmi sértőt nem írtam.
    2. A szabályoknak nem tetszeniük kell a játékosoknak, hanem egyértelműnek lennie.
    3. Mázli hogy a TNF után ilyen tippeket adtak le (pl. bobby10-nek sok köze lehet a játékhoz!) vakarhattad volna a fejed 15/16/17-es tippeknél, hogy kinek jár az 5 pont
    @proxyi: ne hagyd abba, sanszos hogy telibe vágod a bónuszt!!

Idézet zoekkent eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szia varin!
    gyors kérdésem lenne hátha még benézel és tudsz válaszolni meccs kezdésig: a bónusz kérdésre megint lehet tippelni később is?
    mert akkor kivárnék vele, hátha beesik ma is 1-2

.

legutóbb ' bjani55 (Miami) ' , de még az őt követő ' borisz18 (Cleveland) ' is a TNF előtt tippelt, így a teljes fordulóra vonatkozó győztes válasz tényleg időben érkezett!

csak ezért szóltam, mert látom hogy folyamatosan igyekszel a szabályok korrekt megfogalmazására és ez még biztosan olyan, amit nem árt tisztázni
    Hello!

Bocsi, ezt a kérdést nem vettem észre

Mostantól csak olyan kérdések lesznek, amelyek nem érintik majd a TNF-et, így a bónuszkérdések tippelési határideje szinte mindig vasárnap 19:00 lesz.
    zoekkent likes this.

Íme az állás öt hetet követően, ha valamit elszámoltam, szokás szerint szóljatok

Az 5. héten 18 játékos dobott interceptiont, több olyan meccs is volt, ahol hárman is. Ezt egyedül Gregthebest bikázta telibe, gratulálunk neki, jár a +5 pont.

Egyébként igen sikeres hét volt, sokan 100%-os tippsort adtak le és bőven pluszos volt a hét összességében.

Nem elfelejteni:
    - Nem kötelező minden mérkőzésre tippelni és az oddsokat ne módosítsátok!
    - A nyereményekre csak azok a játékosok jogosultak, akik legalább 12 tippet leadtak a szezonban!
    - Adott héten nem tippelhetsz csak a bónuszkérdésre!

- A játék díjazása:

1. hely: Szabadon választott NFL-póló
    2. hely: Szabadon választott NFL-sapka

Sok sikert mindenkinek!

nfl tippjáték állás.jpg

Messiás bjani55 avatara
    Szia varin! Azt szeretném kérdezni,hogy az Indianapolis Colts hosszabbításban nyert és én reájuk adtam a tippemet ilyenkor nyerő vagy nem nyerő?! Üdv,Jani!

Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia varin! Azt szeretném kérdezni,hogy az Indianapolis Colts hosszabbításban nyert és én reájuk adtam a tippemet ilyenkor nyerő vagy nem nyerő?! Üdv,Jani!
    Nyert a Colts-tipped, elméletileg nem számoltam el a pontjaidat

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •