Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree10Likes

Téma: NBA Playoff 2017

Junior Member
    Nekem a két tegnapi meccs elég tippelhetetlen volt, nem is erőltettem semmit.

Wizards-Hawks elmegy 7 meccsig szerintem biztosan, a Bullsnak harangoztak..

Junior Member
    Atlanta Hawks - Washington Wizards

A legkevésbé érdekes párharc szerintem ebben a rájátszásban, nincs túl nagy színvonal, helyette igazi szenvedős brusztolós találkozókat játszanak a felek. Eddig mindig a hazai csapat győzött, nem hiszem hogy ma este véget érne a párharc, szerintem lesz még itt 7. meccs is.
    Amire megérheti odafigyelni egy magasabb odds, Breadly Beal 2.5nél több hárompontost értékesít. Eddig átlagosan 10 hármassal próbálkozik Beal ami elég félelmetes szám főleg annak tükrében hogy mindössze 2.6-ot értékesít átlagosan meccsenként. Azonban ha ma is hasonló mennyiségű dobást vállal el ilyen szorzóért megérheti bepróbálni kisebb téttel.
    A másik gondolat is Beal-el kapcsolatos, itt mindössze 25.5 pont felett kell szereznie, igaz hogy az eddigi átlaga felett van (24.8) az utolsó 2 meccsen szerzett 29.5 pontos átlaga azonban azt mondatja velem hogy ma sikerül megugrania ezt a számot.

Junior Member
    A másik két meccsen tartom magam ahhoz hogy a Bulls és a Clippers számára is véget ér az idei rájátszás, a chichagoi alakulatnak Rondo hiánya pecsételte meg a sorsát míg a Clippersben én valahogy idén nem éreztem az átütő erőt ami nem is feltétlenül Griffin kiválása okoz(hat).

Ezekre konkrét tippem sincs, talán a Utah meccsen a Jordan vs Gobert opciókkal lehet érdemes eljátszani, hazai pályán a francia torony mindenképpen jobb számokat fog szerintem produkálni mint Jordan.

Junior Member
    Jó régen volt már a 17-es PlayOff, így a topik neve sem a legaktuálisabb, ettől függetlenül viszont a topikot magát lehet aktualizálni, érdemi NBA-vel foglalkozó figurát úgysem nagyon látok az oldalon.

Elöljáróban fontosnak tartom megjegyezni hogy a legtöbb esetben a gondolataimat osztom meg az adott meccsel kapcsolatban, főleg fogadási oldalról megközelítve, alapvetően azonban nem fogadok, ha mégis megteszem azt külön jelzem.
    Az adott ajánlások a szerző véleményét tükrözik, fixnek semmi esetre sem vehető ajánlások csupán.

Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers

Alapvetően a hazai pályán kifejezetten erős Dallasnak áll a zászló (odahaza 9-2-es mérleggel állnak), és a csapat jelenlegi legnagyobb potenciállal rendelkező, előző meccset kihagyó Luka Doncic is valószínűleg pályára tud lépni. A Portland az utóbbi meccseken kifejezetten gyengén teljesít, a védelmük átjáróház ugyanakkor egy kis adok-kapokra tökéletes partnerei lehetnek bárkinek.
    Mindenképpen sok pontos meccset várok, Dallas győzelemmel egybekötve.

Phoenix Suns - Sacramento Kings

A Suns kénytelen lesz nélkülözni a legnagyobb erősségét, Bookert, a védelmük pedig a második a ligában, apró szépséghiba hogy csak abban az esetben ha hátulról kezdjük a listát. A Kings idén eddig kellemes csalódás, ennek a meccsnek is a favoritjai.
    Nagy arányú Kings siker van a levegőben.
    roboys and judit1968 like this.

Junior Member
    hatharom.com/blog/nba-gondolatok

Itt folytatjuk a dolgokat, kibővítve, más stílusban és formában.
    roboys and Cesc18 like this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •