Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (41) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Nfl 2016

Member

Nfl 2016

Friss hír, hogy JJ Watt több hetet kihagyhat a szezon elején. Ennek kapcsán gyorsan az oddsokhoz szaladtam, innen lehet tudni azért, hogy közeledik a szezon Nekem nagyon mozgatja a fantáziámat a JAX csoportgyőzelem 4.2-ért, vélemények?

Senior Member varin avatara
    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Friss hír, hogy JJ Watt több hetet kihagyhat a szezon elején. Ennek kapcsán gyorsan az oddsokhoz szaladtam, innen lehet tudni azért, hogy közeledik a szezon Nekem nagyon mozgatja a fantáziámat a JAX csoportgyőzelem 4.2-ért, vélemények?
    Én inkább az első héten nyeretném a Chicagót ellenük. Nem rossz csapat a Bears, elkaphatják a Texanst. A csoportgyőzelem lutri, tényleg mind a négy csapat nyerheti, még ez a botrányosan gyenge Colts is

Member
    Amúgy igen, utána találtam fogadást arra, hogy a Jax playoffba jut 3-szoros pénzért, az jobb szerintem, nekem ők a titkos favoritjaim, mondjuk én mindig beleszerelmesedek a tetszetősen építkező klubokba

Apropó újoncok:

A Cowboys újonca, "Zeke" Elliott először azzal került be a hírekbe, hogy övé a legkelendőbb mez az NFL Shopban, 24 órára rá pedig a (?ex-)barátnője posztolt kék-zöld foltos képekek magáról...

Member
    Előszezon 2. hét tippek:

MIN +3,5 @ SEA - 1.9, 7 egység
    Mike Zimmer az egyik legnyerőbb előszezonedző, 9-1, az első meccsükön is látszott, hogy konkrétan nyerni akar.

BAL +2,5 @ IND - 2.07, 5 egység
    A Ravens is tipikus előszezoncsapat, Ryan Mallett sokkal jobb irányító, mint a Coltsnál Scott Tolzien

DEN -4 vs. SF - 1.89, 4 egység
    A Denvernél ugye még eléggé nyílt az irányítóharc, szerintem már ennyi elég

Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előszezon 2. hét tippek:

MIN +3,5 @ SEA - 1.9, 7 egység
    Mike Zimmer az egyik legnyerőbb előszezonedző, 9-1, az első meccsükön is látszott, hogy konkrétan nyerni akar.

BAL +2,5 @ IND - 2.07, 5 egység
    A Ravens is tipikus előszezoncsapat, Ryan Mallett sokkal jobb irányító, mint a Coltsnál Scott Tolzien

DEN -4 vs. SF - 1.89, 4 egység
    A Denvernél ugye még eléggé nyílt az irányítóharc, szerintem már ennyi elég
    Teljes mértékben egyetértek a tippekkel, hozzácsapva még egy Cincinnatit. Dalton és McCarron vs. Orlovsky és Rudock. Főleg a Minnyvel értek egyébként egyet.

Többiek?

Na, az országos tuti Denver hc úgy bukott, ahogy nem szégyellte. Pedig 6.5-ig kúszott a hendi, olyan elképesztően public pick volt (azért ez a preseasonben nem túl gyakori).
    Ahogy nézem a boardot, Mark Sanchez 2 lost fumble, 10/17, 120 yard. Lassan a fórumról is toborozhatnának valakit, hogy legyen a Broncos QB-je, mert így gondok lesznek náluk.

Ez a Colts-Eagles erdekes meccs lesz... Van ra hatarozott elkepzelesem velemenyek, ervenyesul a szokasos trend?

Member
    Az a baj, hogy első szezonos edző esetén nagyon kérdőjeles, hogy milyen mentalitású. Wentz sérült, Bradford valószínűleg kezd a szezonban, így max. fél negyed, azt sem tudom, ki fog irányítani a meccs nagy részében

Senior Member Cesc18 avatara
    Úgy néz ki Romo 6-10 hétre kidőlt, b365-ön néztem, ott levették az oddsokat a Dallas nyitómeccséről. Kellen Moore kezdhet talán, nem hiszem, hogy az újonc Prescottot bedobják a mélyvízbe, bár eddig az előszezonban nem tolta rosszul. De ez így is úgyis szívás a Dallasnak, persze nem mintha ne lennének hozzászokva...
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2016.08.28 12:14

Közben a Broncosnál kinevezték Trevor Siemiant kezdő QB-nek.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •