Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (41) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Nfl 2016

Senior Member LuckyLuck avatara
    Hát nem volt kérdés az over...

Azt nem gondoltam volna, hogy a Saints védelme idén is ugyanolyan kritikán aluli teljesítményt nyújt majd, mint tavaly. A Falconsra viszont kíváncsi leszek, tavaly is hasonlóan kezdtek csak utána elfogytak.

Csak én érzem úgy, hogy nagy verést kap a Miami?

Senior Member varin avatara
    Idézet LuckyLuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak én érzem úgy, hogy nagy verést kap a Miami?
    Szerintem igen ) Én speciel sok pontot várok, de NitroHUN barátommal egyeztetve mindketten a Dolphins hc mellett voksoltunk, ő még SU is esélyesnek tartja a Delfineket. Szoros lesz szerintem...

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem igen ) Én speciel sok pontot várok, de NitroHUN barátommal egyeztetve mindketten a Dolphins hc mellett voksoltunk, ő még SU is esélyesnek tartja a Delfineket. Szoros lesz szerintem...
    De nem a Miamin fog múlni. Ha szerencsétlenkedik a CIN akkor ülhet a +hc, szerintem. Amúgy érdekes, hogy +7.5 a hendi, de a csapat pontnál 10-zel várnak kevesebbet a Miamitól.

Siralmas ez a Miami, az igazán nagy kiütést csak azért kerülték el, mert Daltonéknak elfogyott a tudomány a red zone-ban. De még így is 2+ TD lett a különbség

Member
    Ahogy a nagy bölcsek mondják, jól tettem, hogy a Dolphins line mellett döntöttem, mert a spread is bukott volna, így spóroltam egy kis pénzt

De ettől függetlenül a Bengals nem győz meg a szezon során, Tyler Eifert nagyon hiányzik Daltonnak (lásd a fenti megjegyzést, a red zoneban jól jönne)

Senior Member varin avatara
    Monday Night Football: Giants @Vikings.
    Létezik, hogy 4-0-val kezd ez a Minny? Elképesztő, amit tolnak idén..

Member
    Sok közöm nincs az NFL-hez, de ahogy látom, alig esélyesebb péntek hajnalban az Arizona, mint a San Francisco. Hiányos NFL-tudásom és a ti beharangozóitokból kb. annyit tudok, hogy ez egy nagyon fontos csoportrangadó és az Arizonát a liga egyik legjobb, a 49erst a liga egyik leggyengébb csapatának tartjátok. Akkor mégis miért a magas odds a vendégekre?

Köszönöm előre is a választ!

Member
    Nagyon nem mindegy, hogy Carson Palmer, vagy Drew Stanton fog kezdeni a mérkőzésen. Mivel 4 nap alatt nem valószínű, hogy Palmer az agyrázkódás-protokollon átmegy, ezért inkább a csereirányítóra szabták a határokat.

... bár nem én vagyok a legalkalmasabb ennek a kérdésnek a megválaszolására, miután bajnoknak tippeltem a pintyeket

Senior Member
    PLusz ez egy csoportmeccs, és NFL-ben csoporton belül teljesen mások a meccsek lefolyása, mint alapvetőleg, jobban ismerik egymást, jobban tudnak tervezni egymás ellen gameplant, így hiába tűnik gyengébbnek a Frisco, meglepheti a Zonát, na meg any given sunday.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •