Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (41) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Nfl 2016

Junior Member
    Ennyit Sanchezről.

Senior Member varin avatara
    "Wow, kezdenek kijönni a részletek Bridgewater sérüléséről, és nagyon úgy tűnik, hogy ha nem avatkoztak volna be ilyen gyorsan és szakszerűen a Vikings edzői, akkor Teddy akár a lábát is elveszthette volna. Ugyanis olyan ficama volt, amikor a lábszárcsontja leugrott a sípcsontjáról."

Hinnye, bazzeg.... De jól hangzik

Nem mernék az opening matchre tippelni, de ha mondanom kéne valamit, akkor Broncos +3.5 és under.
    Vélemények?

Senior Member Tomihmv avatara
    A Packers lesz a bajnok, betlizik a Patriots? - Tippek, jóslatok!

A GB-t várjátok bajnoknak, míg a Jaguarst a szezon meglepetéscsapatának. A vendégekre 1.40-1.50 között lehet fogadni. Van-e érték a vendégekben vagy inkább a hendikeppel megtámogatott hazai sikerben láttok fantáziát?

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Packers lesz a bajnok, betlizik a Patriots? - Tippek, jóslatok!

A GB-t várjátok bajnoknak, míg a Jaguarst a szezon meglepetéscsapatának. A vendégekre 1.40-1.50 között lehet fogadni. Van-e érték a vendégekben vagy inkább a hendikeppel megtámogatott hazai sikerben láttok fantáziát?
    Nagy talány, hogy ez a Jaguars mire is lesz képes idén, plusz a Packers az ilyen kötelező győzelmeket sokszor nehezen hozza. Nekem -4.5-öm van a meccsre azt hiszem, így inkább a Sajtfejűek sikerét várom, de fasza kis meccs lesz, érdemes lesz megnézni.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy talány, hogy ez a Jaguars mire is lesz képes idén, plusz a Packers az ilyen kötelező győzelmeket sokszor nehezen hozza. Nekem -4.5-öm van a meccsre azt hiszem, így inkább a Sajtfejűek sikerét várom, de fasza kis meccs lesz, érdemes lesz megnézni.
    Hendit nem mertem vállalni, kétesélyben pedig az általad írtak alapján kevésnek éreztem a GB szorzóját, így kihagytam a meccset.
    Köszi, az elemzést!
    varin likes this.

Ha bárkinek bármilyen kérdése van az NFL-meccsek kapcsán, bármikor nyugodtan kérdezzen itt

Erre a Ramsre szavak sincsenek... A Clevelandnél pedig kidőlt RG III.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre a Ramsre szavak sincsenek... A Clevelandnél pedig kidőlt RG III.
    Erről a Ramsről már akartam kérdezni. Belenéztem néha a Sport TV által leadott Rams edzőtáborában készített felvételekre, és full amatőröknek tűntek, de ugye nem értek az NFL-hez, így fogadni sem mertem ellenük, pláne úgy, hogy a San Franciscóról semmit nem tudok, ráadásul az LA volt a favorit. Ugyanakkor pontot sem szereztek hajnalban, így adódik a kérdésem: ezek tényleg ennyire amatőrök vagy mi volt a probléma?
    Noemail likes this.

Senior Member nagelb avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről a Ramsről már akartam kérdezni. Belenéztem néha a Sport TV által leadott Rams edzőtáborában készített felvételekre, és full amatőröknek tűntek, de ugye nem értek az NFL-hez, így fogadni sem mertem ellenük, pláne úgy, hogy a San Franciscóról semmit nem tudok, ráadásul az LA volt a favorit. Ugyanakkor pontot sem szereztek hajnalban, így adódik a kérdésem: ezek tényleg ennyire amatőrök vagy mi volt a probléma?
    Tény, hogy ritkán fordul elő, hogy egy csapatot lenulláznak, ettől függetlenül egyáltalán nem amatőrök. Az edzőtáborban kb. 2-2,5-szer annyi játékos van egy csapatnál, mint amennyi aztán a végső, 53-as keretbe bekerül. Az edzések és a preseason meccsek tempója pedig össze sem hasonlítható egy alapszakasz meccsel. Ezeken a kulcsjátékosok szinte pályára sem lépnek, vagy csak nagyon keveset játszanak.

Ijesztőnek tűnhet részükről ez a szar kezdés, de a Rams egy jó középcsapat lesz idén, és a hétfőn mutatott gyalázatnál sokkal többre képesek.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •