Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen

Téma: Nfl 2015/2016

Senior Member nagelb avatara
    A bukik ezen a héten mindent visszanyernek, amit az előzőn elbuktak. Nagyon kemény eredmények vannak... Bár olyat ember nem képes belekalkulálni egy tippbe, hogy Cutler vagy épp Romo lesérül...

Senior Member varin avatara
    Romo: 8-10 hét
    Cutler: 2-3 hét
    Brees: nem lehet tudni, mennyi, de legalább 3-4 hét
    Lacy: valószínűleg játszhat a jövő héten
    Stafford: kérdéses

Kijött a hendikep a Chicago@Seattle meccsre az irodáknál. A Seahawks -14.5 pontos favorit, amely bár elsőre durvának tűnhet, azért nem árt megnézni, mire volt eddig képes Jimmy Clausen az NFL-ben.

17 meccsen lépett pályára, ebből 16-szor kikapott a csapata. Mindössze egyszer tudott 200 yard felett dobni, 5 TD mellett 11 interceptiont dobott, passzainak alig több, mint fele volt pontos.
    Azon a 17 meccsen, amikor játszott, csapatai összesen 238-516 arányban szenvedtek vereséget, vagyis átlagosan 14-30,35-re. Ennek függvényében talán már nem is olyan sok a 14.5-ös hc.

És miközben ilyen retardáltak dobálhatnak az NFL-ben, Isten gyermeke, Timothy nem kell sehova

Nagyon durva, hogy mennyi meghatározó játékos esett már ki két hét alatt.... és nem kevés időre. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára... Így nem is kell sokáig aggódni, lesz Tebownak is csapata hamarosan...

Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon durva, hogy mennyi meghatározó játékos esett már ki két hét alatt.... és nem kevés időre. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára... Így nem is kell sokáig aggódni, lesz Tebownak is csapata hamarosan...
    Szerencsére az én fantasy csapatom még áll a lábán

Senior Member
    14 fős ligában hátul kerültem draftnál, BPA alapon Bryantet kellett húznom, bár nagyon gondolkodtam Julio Jones-on. Aztán behúztam mellé még asszem második körben szintén BPA AJ Greent.
    Nem csak, hogy utóbbi nem lát annyi labdát és Eifert veszi át tőle a TD-ket, de most még talán meg is sérült ő is. A RB-imről szót sem kell ejteni, emrt ugye az első két kör miatt elitet nem tudtam vinni.

GG, well done, well played me.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerencsére az én fantasy csapatom még áll a lábán
    El nem tudom képzelni, hogy draftoltál, ha az eddigi események nem érintették a csapatod...

Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El nem tudom képzelni, hogy draftoltál, ha az eddigi események nem érintették a csapatod...
    Ez a kezdőm:

Rodgers, Gore, Lynch, Cobb, Fitzgerald, Gronk, Roddy White/Moncrief, Texans D/ST, Vinatieri

Mondjuk a Colts buzizása nem jött jól, de a sérülések eddig nemigen érintettek

Jared Allen draftjogokért cserébe a Carolina Panthersbe távozott.

Megvan az első áldozat: a gyengélkedő Dolphins kivágta Philbint.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •