Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (70) összesen
Like Tree22Likes

Téma: MLB 2015 - tippek, ötletek

Senior Member varin avatara

MLB 2015 - tippek, ötletek

Sziasztok! Gondoltam, nyitok egy topicot ennek a ligának is, nehogy már hátrányban legyünk a három nagytesóval szemben
    Ide jöhetnek az idei szezon MLB-szezon tippjei. Jó kis sportág ez, nagyon szeretjük, ugye?

Az első ötletem egy jó kis Dodgers-Padres (Greinke vs. Ross). Egyik pitchernek sincs magas ERA-ja a másik csapat ellen, de amíg Greinke 4-0, addig Ross 0-5. Underes meccs várható, de 6.5-ös határral nem akarok underre fogadni. Nyerni fog a Dodgers, 1.66-ért!
    Cesc18 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Yeah!

Én a Cardinals győzelmével szemezek, 2.02-ért elég tetszetős. Tudja valaki, hogy miért az STL az underdog?

Nekem is az a másik tippem
    Hát, Arrieta a Cardinals ellen zseniálisan dobott eddig karrierje során. 29.1 inning, 0.92-es ERA, 0.955 WHIP... Ez sem lesz egy overes meccs

Senior Member nagelb avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Yeah!

Én a Cardinals győzelmével szemezek, 2.02-ért elég tetszetős. Tudja valaki, hogy miért az STL az underdog?
    Nagyon jól fogadható sportág ez! Én is jelentkezem majd tippekkel egy kis idő múlva.

Itt most szerintem az indokolhatja max. a STL odds-át, hogy Lynn az utolsó 6 meccsén 5,04-es ERA-t csinált a Wrigley Field-en. Arrieta meg tavaly elképesztően játszott a STL ellen + úgy néz ki, hogy a felkészülése is jó volt a szezonra. Plusz ott van az a faktor, hogy a nyitányon a STL 0-ra verte a Cubs-t. Ilyenkor az a csapat akit 0-ra vernek még egy fokkal jobban motivált a kövi meccsen, és erőviszonyoktól függetlenül ez sokszor elég is egy győzelemre... (Ezt amúgy érdemes figyelni a szezon egész ideje alatt, nagyon szép tippeket lehet fogni)
    varin and Cesc18 like this.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is az a másik tippem
    Hát, Arrieta a Cardinals ellen zseniálisan dobott eddig karrierje során. 29.1 inning, 0.92-es ERA, 0.955 WHIP... Ez sem lesz egy overes meccs
    Ja, lehet még 6,5-ös line-nal is bepróbálom az undert. Elég sok stat szól mellette.

Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jól fogadható sportág ez! Én is jelentkezem majd tippekkel egy kis idő múlva.

Itt most szerintem az indokolhatja max. a STL odds-át, hogy Lynn az utolsó 6 meccsén 5,04-es ERA-t csinált a Wrigley Field-en. Arrieta meg tavaly elképesztően játszott a STL ellen + úgy néz ki, hogy a felkészülése is jó volt a szezonra. Plusz ott van az a faktor, hogy a nyitányon a STL 0-ra verte a Cubs-t. Ilyenkor az a csapat akit 0-ra vernek még egy fokkal jobban motivált a kövi meccsen, és erőviszonyoktól függetlenül ez sokszor elég is egy győzelemre... (Ezt amúgy érdemes figyelni a szezon egész ideje alatt, nagyon szép tippeket lehet fogni)
    Hajrá-hajrá, várunk sok szeretettel!

A Cardinals meccsét elhalasztották.

Nálam ami játszik ma:
    -Dodgers @ 1.66
    -Rockies @ 2.20
    -SF-ARI 8,5 over @ 1.83

Senior Member nagelb avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Cardinals meccsét elhalasztották.

Nálam ami játszik ma:
    -Dodgers @ 1.66
    -Rockies @ 2.20
    -SF-ARI 8,5 over @ 1.83
    GL! Megkockáztatom egyébként, hogy a Rockies lesz a legoveresebb csapat idén. A dobósor az párját ritkítóan gyenge sztem, az ütősor viszont továbbra is nagyon erős. MIL szintén elég jó ütősorral bír, szóval ezt a mai 8 run-os határt lehet meg is kínálom egy overrel.

Rockies szépen hozta, Frisco meccsén is ült az over, a Dodgers viszont elfogyott a végére. Azért a San Diego nem erősített rosszul, érkezett Kemp, J. Upton és Kimbrel, utóbbi kapásból 3 SO-val villant, igaz, 7-3-as vezetésnél túl nagy nyomás azért nem volt rajta.

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •