Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (70) összesen
Like Tree22Likes

Téma: MLB 2015 - tippek, ötletek

Senior Member nagelb avatara
    Jó kis nap volt ez gratula! SD valóban nem lesz olyan rossz idén, mindenképpen léptek előre, de hosszútávon a Frisco-t és a LAD-ot nem hinném hogy meg tudják fogni a csoportban. A többi series-ben viszont érdemes figyelni őket.

Nekem az Over nem ült sajnos, 1 run kellett volna a push-hoz és bár volt 18 hit a meccsen, azt már későn vettem észre, hogy befelé fog fújni a szél a meccsen, ami sosem kedvez az overnek...

Junior Member
    Véleményem a baseball tippekről a következő: sztem tippelhetetlen. Ott ahol 162 mérkőzést játszanak,s 40-60 % az utoÍsó és az első győzelmi mutatója,mindegy mi lesz az eredmény,a végére úgyis kialakul a sorrend.A másik,hogy évek óta az előzetesen bajnokjelölltnek induló csapatok a középmezőnybe végeztek,s a 20-40 közötti oddson induló csapatok nyertek.Most a Washington a favorit,szinte tuti ,hogy nem fog nyerni.
    A stratégiám a következő lehet: a három egymásután játszott meccseken,hasonló tudásu csapatoknál,nem lesz söprés/valamelyik nyeri az első kettőt,utána veretni,akár hendikeppel is,ami @3,0 odds felett lesz!/
    Akkor ez előbbieknek megfelelően ma jöjjön az első meccs!!!
    Annyira adja magát,hogy szinte fáj.A fogadóirodák által leggengébbnek tartott Coloradó két győzelemmel kezdett idegenben a Milw. ellen.Itt ma hazai győzelmet várok,hendikeppel,abban van érték. @2,4 /bet365/.Várom a véleményeket.

Senior Member nagelb avatara
    Idézet stefisk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Véleményem a baseball tippekről a következő: sztem tippelhetetlen. Ott ahol 162 mérkőzést játszanak,s 40-60 % az utoÍsó és az első győzelmi mutatója,mindegy mi lesz az eredmény,a végére úgyis kialakul a sorrend.A másik,hogy évek óta az előzetesen bajnokjelölltnek induló csapatok a középmezőnybe végeztek,s a 20-40 közötti oddson induló csapatok nyertek.Most a Washington a favorit,szinte tuti ,hogy nem fog nyerni.
    A stratégiám a következő lehet: a három egymásután játszott meccseken,hasonló tudásu csapatoknál,nem lesz söprés/valamelyik nyeri az első kettőt,utána veretni,akár hendikeppel is,ami @3,0 odds felett lesz!/
    Annyira adja magát,hogy szinte fáj.A fogadóirodák által leggengébbnek tartott Coloradó két győzelemmel kezdett idegenben a Milw. ellen.Itt ma hazai győzelmet várok,hendikeppel,abban van érték. @2,4 /bet365/.Várom a véleményeket.
    Alkalmazható simán ez a módszer, amit írsz, a jó szituációkat kell megtalálni. A mai pl. lehet egy ilyen.

Azzal viszont nem értek egyet hogy tippelhetetlen, a szezon első 2-3 hetében természetesen óriási lutri. Én a tavaszi edzőtáborokból és meccsekből sem indulok ki. Április végére, május elejére viszont kialakul minden csapatnál egy ritmus, ami alapján nagyon jól lehet fogadóként profitot termelni, és nem is kell minden nap figyelni az eseményeket. Az MLB, pontosan a 162 meccses alapszakasz miatt az a sportág, ahol legjobban kijön a situational betting előnye, mert adott esetben a 4-5 nappal korábban játszott meccseknek és eredményeknek sincs relevanciája. Szóval ha az embernek van már egy kis tapasztalata, akár nagyon rövid idő alatt tud 2-3 olyan szituációt találni egy nap, ami profitábilis.
    Cesc18 and Javi Moreno like this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet stefisk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok híve a tétemeléses stratégiáknak, de én ezt inkább úgy játszanám, hogy az adott szériában kiválasztanám azt a csapatot, akit úgy gondolok, hogy nem fognak kisöpörni. Tétemeléssel tennék rá végig a 3 vagy 4 meccs alatt. Ha rögtön az első meccset hozzák, akkor onnantól a többire már nem kell tenni. Csak hát ehhez persze nagyon vágni kell a dolgokat és előre gondolkozni, megnézni a második, harmadik meccsen kik kezdenek a dombon stb. Meg a legfontosabb egy ilyen stratégiánál a jó bankroll menedzsment.

Senior Member varin avatara
    Íme a Covers adatai alapján a jó és a rossz áprilisi pitcherek, minimum tíz kezdés alapján, minimum 66, illetve maximum 33%-os statok alapján. Ha valahol elírtam volna a csapatot, az pusztán a véletlen és a fáradtság műve :P

Clay Buchholz (Boston) - 10-5 (6-3 otthon)
    Madison Bumgarner (Giants) - 11-5 (6-1 idegenben)
    Gio Gonzalez (Washington) - 13-4 (8-1 otthon)
    Zack Greinke (Dodgers) - 11-2 (6-1 otthon)
    Jeremy Guthrie (Royals) - 10-4 (5-1 otthon)
    Jason Hammel (Cubs) - 13-5 (5-1 otthon)
    Tim Hudson (Giants) - 10-3 (8-0 otthon)
    Tim Lincecum (Giants) - 10-5 (5-2 otthon)
    Kyle Lohse (Milwaukee) - 12-4 (6-2 otthon)
    Lance Lynn (Cards) - 12-3 (8-2 idegenben)
    Wade Miley (Arizona) - 9-4 (5-2 idegenben)
    Juan Nicasio (Dodgers) - 10-5 (6-2 otthon)
    Ivan Nova (Yankees) - 8-4 (5-1 otthon)
    Jake Peavy (Giants) - 10-5 (6-3 otthon)
    James Shields (Padres) - 11-5 (8-3 idegenben)
    Jordan Zimmermann (Washington) - 10-5 (6-3 otthon)

----------------------------------

Eric Bedard (Dodgers) - 3-9 (1-4 otthon) - ő nem fog dobni áprilisban, sérülés miatt
    Trevor Cahill (Atlanta) - 4-9 (2-7 idegenben)
    Matt Cain (Giants) - 4-10 (2-8 idegenben)
    Cole Hamels (Phillies) - 4-8 (1-5 otthon)
    Edwin Jackson (Cubs) - 4-12 (2-6 otthon)
    Edinson Volquez (Pirates) - 5-11 (1-6 idegenben)
    Cesc18 and nagelb like this.

19:05 - Detroit Tigers-Minnesota Twins
    Most hits: Detroit Tigers, 1.76 @Bet365

Ricky Nolasco kezd a Twinsnél, Anibal Sanchez a Tigersnél. Nolascónak nem sikerült túl jól a tavalyi éve, idegenben pedig még gyengébben dobott. 6.27-es ERA-t és 3-6-os mérleget hozott össze, inningenként 1.40 hitet nyelt be. Ezzel szemben Anibal Sanchez hazai statisztikája már egy fokkal jobb, 3.53-as ERA mellett inningeként mindössze 0.73 hit. Ami az ütők teljesítményét illeti, már a Spring Trainingben is jobban szerepeltek a Detroit ütői, az első meccsükön pedig 10-5-re nyerték a hitek számát. Az előszezonban hasonlóan szerepelt mindkét pitcher, de azért egy hangyányival többször ütötték meg Nolascót. Ha a két nappal ezelőtti lineupok statisztikáit nézzük az aktuális dobók ellen, a Twins játékosai 13/72-vel (.181) ütik Sanchezt, a Tigers játékosai pedig 17/55-tel (.309) Nolascót - Kinsler például 5/12, V-Mart pedig 5/7-tel.
    Cesc18 likes this.

Fehér Zoknik+Atyák!

Ki mit nyom mára?

Senior Member Cesc18 avatara
    Éreztem, hogy veretni kell a jenkiket, CC elég hosszú kihagyás után tért vissza, ütöttek is róla 5 pontot (egyik nem az ő hibája volt). Norris miatt viszont nem mertem tenni ellenük, nem tudtam mire lesz képes a fiatal dobó.

Mára:
    Tigers o8.5 hits
    Cardinals
    Royals
    Padres

Hát, az előző csúnya 1/3...

Mára:
    Mecc 5 inning
    Jays RL
    Cards RL (csesszék már meg, velük csak szívtam idén)
    Yanks-O's over 8

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •