Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (48) összesen

Téma: NFL - Átigazolások/Szabadügynökök

Member
    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ki, az Eaglesnek kell találnia egy hatalmas balekot, hogy ebből megszerezzék Mariotát... ja, várjunk csak, a Jaguars és a Raiders is top4-es pick, nem szóltam.

Azért ekkora balekok még ők sincsenek.
    Bár az egy elég komoly kérdeés, hogy Bradford és Mariota közül kiben van nagyobb potenciál rövid távon. Mondjuk abban leginkább, amelyikőjük az Eagles O-line mögött játszik majd.

Member
    Idézet Schmitt Pál és a borz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Azért ekkora balekok még ők sincsenek.
    Bár az egy elég komoly kérdeés, hogy Bradford és Mariota közül kiben van nagyobb potenciál rövid távon. Mondjuk abban leginkább, amelyikőjük az Eagles O-line mögött játszik majd.
    A 31 másik csapatnál nyilván rövidtávon Bradford a kevésbé kockázatos pick, de az Eagles-Chip Kelly-Mariota egy olyan obvious win-win-win szitu, hogy Bradford mellé kemény pickeket vagy plusz játékosokat kell rakni, máskülönben majd valaki ledraftolja "leszarom ha nálunk nem válik be, de ők ne kapják már meg ilyen könnyen" elvvel.

Member
    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 31 másik csapatnál nyilván rövidtávon Bradford a kevésbé kockázatos pick, de az Eagles-Chip Kelly-Mariota egy olyan obvious win-win-win szitu, hogy Bradford mellé kemény pickeket vagy plusz játékosokat kell rakni, máskülönben majd valaki ledraftolja "leszarom ha nálunk nem válik be, de ők ne kapják már meg ilyen könnyen" elvvel.
    Jogos!

Bár Mariotát ebből a pozícióból megszerezni csak egyéb jelentős áldozatok árán lehet, mint simán odaadni a pickért Bradfordot és van annyi lyuk még mindig a csapatban, ami betömésre vár, ezt fentebb leírtam. Azok nélkül nehezen lesz igazán ütőképes csapat az Eagles.

Láttam egy elemző videót tegnap az Eagles draft lehetőségeiről, ott azt firtatták a szakik, hogy olyan CB-et, safetyt és WR-ert, akik ennek a csapatnak erősítésére szolgálhatnak, még akár 4-5. körben is elcsíphet Kelly.

Azért nagy kérdés az is, hogy pl. Murrayt mennyire motiválta Bradford személye stb, stb. Majd szép lassan érkeznek a válaszok is.

Ha fogadni kellene, én inkább arra tennék, h Mariotát elengedi az Eagles az általad leírtak ellenére is. De Chip Kellynél bármi előfordulhat.

Senior Member varin avatara
    Néhány szó az oddsmozgásokról a főszereplőkkel kapcsolaban.
    Az Eagles szorzója 21-23 között ingadozott a Super Bowlt követően, majd egy héttel ezelőtt felugrott 26-ra. Úgy látszik, a sok csere növelte Chip Kellyék esélyeit, most 19.00.
    A leendő bajnok, vagyis az Indianapolis Colts szorzója február 2-án 21.00 volt, majd fokozatosan csökkent. Két napja még 15.00 volt, de a Bet365 felhívott engem és szóltam nekik, hogy én a Coltsot favorizálom. Levitték 13.00-ra a hír hallatán. Az AFC-sikerük 7.00 jeleneg.
    Cowboyséknál Murray távozása csak 2 egységet emelt a szorzón február óta, 17-ről 19.00-ra emelkedett.
    A Rams szorzóját nem különösebben hatotta meg a Bradford-Foles trade, pár a legtöbb helyen nőtt az oddsuk, jelenleg 67.00-ért érhető el az Unibeten, míg korábban 51.00 volt.
    A két favorit esetében csak pici mozgás történt. A Patriots 6.00-ról 7.50-re nőtt, a Seahawks 6.00-ról 5.50-re csökkent.

Darren McFadden érkezett Dallasba. Akár még be is válhat.

DeAngelo Williams ---> Steelers

Mike Wallace ---> Vikes

Senior Member nagelb avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Darren McFadden érkezett Dallasba. Akár még be is válhat.
    Nagyon kíváncsi leszek mire lesz képes egy kiváló O-line mögött, de még a csapaton belül is kételkednek benne, ezért nem is fizették túl + tudatták vele, hogy nincs biztos helye az 53-as keretben.

Úgy tűnik, hogy Bush pótolja Gore-t Friscóban.

Senior Member nagelb avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tűnik, hogy Bush pótolja Gore-t Friscóban.
    Én azt gondolom, hogy inkább Carlos Hyde-ban keresik Gore utódját. Bush sosem volt egy olyan all-down RB, mint Gore, viszont elkapásban sokkal jobb, szval őt egy 3rd down pass catching RB-nek tudom itt is elképzelni.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •