Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (48) összesen

Téma: NFL - Átigazolások/Szabadügynökök

Senior Member nagelb avatara
    Közben a Colts egy újabb okos move-t csinált. Reggie Wayne helyére elhozták a HOU által kivágott Andre Johnson-t, akivel Luck-nak újra van egy nagyon tapasztalt és rutinos, ráadásul mélységi célpontja.

Senior Member varin avatara
    Meg is néztem én azt a Colts bajnoki címet 15x-ös oddsért néhány ezressel

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg is néztem én azt a Colts bajnoki címet 15x-ös oddsért néhány ezressel
    A védelem még azért mindig nem az igazi, de egy AFC döntő már most kinéz ennek a társaságnak.

Egyre biztosabbnak tűnik, hogy DeMarco Murray is a PHI-be igazol! Állítólag jelentős különbség van a PHI és a DAL szerződési ajánlata között, ami a garantált pénzt illeti, így nem meglepő a választás + Murray nagyon megorrolt a DAL vezetőségére, így az hogy egy ősi riválishoz távozik méltó bosszú lehet számára.

Így viszont nagyon érdekes, hogy mi lesz Ryan Matthews sorsa, akit tegnap igazolt a PHI a SD-tól, és állítólag még nem írta alá a szerződését... Mivel ez a Murray move nagy csapás az ő szerepkörére nézve nem lepne meg ha továbbállna.

Nem mellesleg elég kegyetlen, amit az utóbbi pár hétben a PHI leművelt a piacon...

UPDATE: Meg is van Murray szerződése a PHI-vel, 5 évre 41 millió, amiből 21 garantált. Ezzel Ryan Matthews újra szabadon igazolható.
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2015.03.12 20:06

Member
    Az Eagles egyszer már elhúzta a mézesmadzagot a Dream Teammel, és akkor is úgy gondolták az építkezést, hogy legyen minden poszton klasszisunk, csak QB-n ne, az felesleges... ha most is az van, hogy Bradfordot gondolják megoldásnak, akkor visszaülhetünk a székeinkbe. Folesban sokkal inkább megvan a potenciál, és igazából azt nem értem, ha már tradeltek, akkor miért nem szereztek olyan irányítót, aki jobban beleillik Kelly szisztémájába.

UPDATE: időközben mégis megtartják Matthews-t, ami meglehetősen érdekes, valaki itt rosszul fog járni.
    Utoljára módosítva: NitroHUN által: 2015.03.12 22:04

Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Eagles egyszer már elhúzta a mézesmadzagot a Dream Teammel, és akkor is úgy gondolták az építkezést, hogy legyen minden poszton klasszisunk, csak QB-n ne, az felesleges... ha most is az van, hogy Bradfordot gondolják megoldásnak, akkor visszaülhetünk a székeinkbe. Folesban sokkal inkább megvan a potenciál, és igazából azt nem értem, ha már tradeltek, akkor miért nem szereztek olyan irányítót, aki jobban beleillik Kelly szisztémájába.
    Ennek a Bradford trade-nek csak úgy van értelme, ha tényleg igaz, hogy egy eddig meg nem nevezett csapat top10-es draftpick-et ajánlott érte PHI-nek, és akkor a PHI a drafton feltrade-el Mariota-ért. Egyébként nagyon hamar kuka lehet a szezonjuk...

Member
    Máshonnan másoltam be mondandóm első részét, nem feltétlenül az itt leírtakra reflektál:

A gyengébb vonal, ami a Philly offensive line-ját illeti, 1. volt az NFL-ben a mögöttünk hagyott szezonban futás blokkolásban.
    A Dallasé a 2., egy más típusú, de nagyon jó offense fal fogja segíteni Murrayt.
    Ha egy közepesnél jobb futót szerez a Cowboys, talán nem esik nagyon vissza a futó játékuk, de kétlem, hogy a 2014es szintet meg tudják közelíteni. Ráadásul Murray futásaival Romo előtt is sokkal nagyobb távlatok nyíltak meg, meg is látszott a szezonján, ellentétben a korábbiakkal.
    Összességében jelen helyzetben elég nagy vágás a Cowboys számára Murray elvesztése.
    Sok NFL szakértő azon a véleményen van, hogy a Murray, Matthews páros Sproles-szal kiegészülve elég komoly távlatokat nyithat meg az up tempo offense előtt.
    Szeptembertől minden kiderül.

Member
    Én Bradfordot nem láttam sokat játszani, sokak szerint jóval több van benne, mint Foles-ban, ha nem lesz sérült, ez a nagy rizikó faktor nála. Foles viszont az előző szezonhoz képest nagyon visszaesett, nem volt annyira magabiztos, éles, és az ő játékát visszavetette, hogy nem volt nagyon megbízható hosszú célpontja, mint korábban DeSean Jackson. Shearmen nyilatkozta, hogy DeSean Jackson hiányában sokkal sematikusabbá vált az Eagles támadójátéka.

Nyilván kellett Bradford megszerzése ahhoz, hogy lehessen hozni Murrayt is. Egyre kevesebb esélyt látok rá, hogy a drafton feltrédelik Bradfordot egy top pickért, az 5. cetli sem biztos, hogy elég Mariotáért. Benne is legalább akkora rizikó faktor van, mint Bradfordban. Láttunk mág szuper tehetségesnek tűnő újonc irányítókat besülni.

Ha az Eagles tovább tudja foltozni a védelmét, ami eddig egész jól sikerült. Elsődleges prioritás egy jó safety, majd egy OLB + egy CB leginkább.

Az Offensbe kell egy viszonylag top WR, meg egy stabil guard és akkor elég jó esélyekkel futnak neki a sasok a 2015-ös szezonnak. Meglepne, ha a rájátszásba jutás lenne a fő cél.

Senior Member varin avatara
    Én viszonylag sokat figyeltem Bradfordot, nagyon csípem, nagyon tehetséges. Nem örülök, hogy az Eagles-be ment, mert a Packers mellett a Giantshez húz a szívem, de ez van

Member
    Mondjuk ki, az Eaglesnek kell találnia egy hatalmas balekot, hogy ebből megszerezzék Mariotát... ja, várjunk csak, a Jaguars és a Raiders is top4-es pick, nem szóltam.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •