Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (88) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Nfl 2014/2015

Senior Member sportinsider avatara

Nfl 2014/2015

Alábbi tipphez mit szóltok?

Pittsburgh Steelers (-4.5) vs New York Jets for Game 1.952 (5/10)

Kb egy -9, -10 es linet vártam, a csapatok formája alapján.

Senior Member varin avatara
    Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alábbi tipphez mit szóltok?

Pittsburgh Steelers (-4.5) vs New York Jets for Game 1.952 (5/10)

Kb egy -9, -10 es linet vártam, a csapatok formája alapján.
    Felfoghatatlan... Nálam az év tippje a hendikep, de a biztonság kedvéért le fogom vinni -2.5-re és 1.54-ért teszem. Egyáltalán nem értem a hendikepet, hiszen a Jets szétesett, darabokban van, a Steelers pedig küzd a rájátszásért, W3-ban van (ráadásul nem gyenge ellenfelekkel szemben), Big Ben pedig olyan formában van, amit szavakkal nem is lehet leírni. Nagyon public bet az USA-ban, ez mindig ellene szól egy tippnek, de én nem látom a gyenge pontját.
    Érdekesség, hogy -5.5-tel tették ki, majd pár órára rá leugrott -4-re és most stabilan -4.5.

Senior Member nagelb avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felfoghatatlan... Nálam az év tippje a hendikep, de a biztonság kedvéért le fogom vinni -2.5-re és 1.54-ért teszem. Egyáltalán nem értem a hendikepet, hiszen a Jets szétesett, darabokban van, a Steelers pedig küzd a rájátszásért, W3-ban van (ráadásul nem gyenge ellenfelekkel szemben), Big Ben pedig olyan formában van, amit szavakkal nem is lehet leírni. Nagyon public bet az USA-ban, ez mindig ellene szól egy tippnek, de én nem látom a gyenge pontját.
    Érdekesség, hogy -5.5-tel tették ki, majd pár órára rá leugrott -4-re és most stabilan -4.5.
    A line valóban elég érdekes, hogy csak -4,5, de ha megnézzük, hogy fordított felállásban (ha a PIT játszana otthon) ez egy -10,5 körüli kemény double digit hc lenne, akkor azért látszik, hogy nincs ez annyira rosszul belőve. Ráadásul ezek a 4-5,5-es hc-k az egyik legundorítóbbak ebben a sportágban. már most lehet tudni, hogy a PIT védelméből Troy Polamalu és Ryan Shazier kihagyja a meccset, és ez az egység azért komoly gondokkal küzd, persze ezeket most nagyon jól palástolta az offense egészen kiváló formája az elmúlt két hétben.

Az early money sem véletlenül tolta le kapásból 1,5 ponttal lejjebb a line-t. A Pro-k már hetek óta komoly pénzekkel vannak rajta a Jets-en... (én sem értem miért) - ami annak ellenére tolja lefelé a line-t, hogy a public viszont a PIT-et veszi... - de az eredmények nem jönnek. Viszont tudjuk, hogy minden sorozat megszakad egyszer és ha ez a Jets erős védőfala megfelelő nyomás alá tudja helyezni Big Ben-t, akkor azért lehetnek meleg percei a PIT-nek.

Azt sem szabad elfelejteni, hogy a múlt héten több komoly public bet is lejött, így az irodák és a bukik buktak keményen, de nem kell félteni őket, mert megtalálják a módját, hogy ezt visszavegyék... Ez a meccs pl. egy kiváló alkalom lehet rá, senki nem gondolna rá komolyan, hogy a gyenge Jets itt bármire képes lehet, aztán ilyenkor szoktak jönni a legnagyobb pofára esések.

Nem rossz ötlet letolni a hc-t -2,5-re, bár én 1,54-ért már értéket nem látok benne. Na nembaj, részemről még kivárás van, de mindenképp érdemes figyelemmel követni a line mozgását!
    sportinsider likes this.

Polamalu hiánya természetesen fájó, ő még 33 évesen is komoly faktor, de nagyobb baj lenne, ha mondjuk az O-ból hiányozna kulcsember. Úgy tűnik, az évek alatt a Steelersnél átálltak a "tartsuk 10 ponton az ellenfelet" játékról a "szerezzünk több pontot az ellenfélnél" játékra, ez pedig jól megy. Persze bekapni a Houston-Colts-Ravens triótól 80 pontot nem túl baráti, de amíg 40-esével gyártják a pontokat, addig nincs gond. Egy győzelem idén, az a hullagyenge Raiders ellen, 1-7 az ATS, hazai pályán 0-5 a mérleg és az ATS is. Az utolsó három randijukat a Steelers nyerte, Martavis Bryant érkezésével Roethlisbergert elvitték az ufók... Nem szeretem a bundaelméleteket, de ha ebbe a meccsbe Vegas nem nyúl bele, akkor a Pittsburgh nem veszíthet sehogy sem.

Kansas line 1.76-ért? (én még 1.8-ért tettem hétfőn by the way, szóval a kérdés már csak teoretikus )

Kansas line 1.76-ért? (én még 1.8-ért tettem hétfőn by the way, szóval a kérdés már csak teoretikus )
    Az egy kőkemény meccs lesz szerintem. A KC hazai pályán nagyon jól tolta most, de idegenben azért nem meggyőzőek. A BUF meg egy kiváló védelemmel rendelkező csapat pl. legtöbb sack, legjobb turnover ratio a ligában, és ők sincsenek rossz formában, bár vannak fontos sérültjeik. Hazai pályán őket semmiképp sem írnám le.
    Ha a sérültek közül a legtöbb játszani fog, akkor nálam no bet ez a meccs, de már jelen pillanatban is inkább arra hajlanék.

"The Bills' offense later took a hit when rookie wide receiver Sammy Watkins suffered a groin injury and left practice, accoording to WGR-550. Watkins did not finish practice but NFL Media Insider Ian Rapoport reported Wednesday that it was a precautionary move and the injury is believed to be minor."

Azért nem sírnám rojtosra a zsepimet érte

"The Bills' offense later took a hit when rookie wide receiver Sammy Watkins suffered a groin injury and left practice, accoording to WGR-550. Watkins did not finish practice but NFL Media Insider Ian Rapoport reported Wednesday that it was a precautionary move and the injury is believed to be minor."

Azért nem sírnám rojtosra a zsepimet érte
    Elhiszem, de épp most olvastam nemrég, hogy elméletileg már hivatalosan is játszani fog, és nem komoly a sérülés... Az egyetlen igazi offensive playmaker a csapatban, szóval kell is nekik. Persze a tippnek ez nem jó hír sajnos...

Olyan kis cukorborsó fogadást találtam.

Jacksonville-Dallas, Denard Robinson longest rush attempt yards over 13.5,, 1.76@Bet365

Egy kis indoklás mellé. Denard Robinsonról van szó, a Jacksonville futójáról, aki ugyan már másodéves, de most robbant csak be a ligába igazán. Köszönhetően az elmúlt három mérkőzésen látott iszonyatosan jó formájának, immáron ő az elsőszámú futó a Jaguarsnél. 22-18-17 kísérlete volt, amiből összesen 229 yardot futott, két touchdown mellett. Mióta ő a kezdő, a leghosszabb futási kísérletei: 20, 41, 39 yard. De még amikor csak epizodista volt, akkor is eljutott 33, 25 és 22 yardig, pedig akkor még 10 alatti carryje volt. Most megint 20 körül lesznek a próbálkozásai, hiszen úgy vélem, nem lesz egy borzalmas kiütés a Dallas részéről. Állítólag Romo fog kezdeni a Cowboysnál, de ha van egy kis eszük Jerry Joneséknak, akkor nem erőltetik. Mindegy, a tippünkön csak javítana, ha Weeden kezdene, de túl nagy befolyással nem lesz rá. A Cowboys futás elleni védelme nagyjából a középmezőnyben helyezkedik el, nem engednek vészesen sok yardot, de érdemes megnézni a következő statisztikát, hogy mennyi volt idén az ellenfél futójának a leghosszabb kísérlete ellenük:

Arizona: Ellington - 20
    Washington: Morris - 29, Helu - 18
    New York Giants: Williams - 22
    Seattle: Lynch - 32
    Houston: Foster - 33
    New Orleans: Khiry Robinson - 62
    St. Louis: Stacy - 16
    Tennessee: McCluster - 16
    San Francisco: Gore - 20, Hyde - 15

Tehát minden meccsen megvolt legalább egy olyan játékos, aki futott minimum egy 14 yardosat. Ráadásul a mostani Robinsont nem lehet éppen egy kategóriába sorolni mondjuk Stacyvel, McClusterrel vagy Williamsszel. Nagyon meglepődnék, ha a tendenciák nem folytatódnának és Denard barátunknak ne lenne legalább egy, minimum 20 yardos futása.
    himynameismark likes this.

15 perces tipp volt...
    LAST PLAY: 1-10-DAL 32 (7:44) (Shotgun) D.Robinson right end for 32 yards, TOUCHDOWN.

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •