Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (88) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Nfl 2014/2015

Senior Member
    Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Seahawks-chiefs biztos kihagyós nálam, de amúgy semmi más se tetszik különösebben a mostani fordulóban. Abban reménykedek csak, hogy a nyomorék "butt fumble sanchez 1 meccs után philly megmentője és franchise qbja" még a mai meccset kibírja, hogy ne legyen 7en kívül a hendi a gb ellen és csak vasárnap zuhan össze. így legalább egy tippem lesz (jó van 3 de nem tetszenek, szóval nincs)
    Bár amúgy szinte biztos, hogy nem is fog az eagles nem kapott még ki 5 pontnál többel. lehet jobb lenne ha sanchez szarul játszana (csak dobjon egy td passzt maclinnek akkor, hogy nyerjél ), ne épüljön már az önbizalma a semmire. egy mai meccs függvényében -3.5-5.5 GBre számítok.

Senior Member varin avatara
    Hangosan gondolkozom... Palmer out egész évre, Stanton fog kezdeni. Ennek fényében megemelkedett a Cards főcsoportgyőzelmére az odds. 2.62, míg a Seahawks 2.15.
    Íme a sorsolások:
    Seattle: @KC, ARI, @SF, @PHI, SF, @ARI, STL
    Arizona: DET, @SEA, @ATL, KC, @STL, SEA, @SF

Érdekes, én bízom Stantonban, nem rossz QB. Szerintem ha a Seattle nem hozza mindkét, Arizona elleni meccset, szinte semmi esélye befogni a Cardsot. De még ha hozzák, akkor sem biztos, hogy megelőzik őket. Látok ebben egy kis értéket. Nem sokat, inkább csak hangosan gondolkoztam

Senior Member nagelb avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hangosan gondolkozom... Palmer out egész évre, Stanton fog kezdeni. Ennek fényében megemelkedett a Cards főcsoportgyőzelmére az odds. 2.62, míg a Seahawks 2.15.
    Íme a sorsolások:
    Seattle: @KC, ARI, @SF, @PHI, SF, @ARI, STL
    Arizona: DET, @SEA, @ATL, KC, @STL, SEA, @SF

Érdekes, én bízom Stantonban, nem rossz QB. Szerintem ha a Seattle nem hozza mindkét, Arizona elleni meccset, szinte semmi esélye befogni a Cardsot. De még ha hozzák, akkor sem biztos, hogy megelőzik őket. Látok ebben egy kis értéket. Nem sokat, inkább csak hangosan gondolkoztam
    Szerintem egyáltalán nem elvetélt gondolat ez! Én is látok benne értéket. Nagyon kemény sorsolása van mindkét csapatnak, és szerintem sem tud előzni a SEA. Az ARI védelme még sérültek ellenére is nagyon erős, és képes vinni előre ezt a csapatot.

A konzekvencia teljes hiánya mutatkozik meg nálam, ugyanis ennek ellenére nyeretni akarom hétvégén a Detroitot underdogként

Na, itt a heti "tuti".

Kansas City Chiefs-Seattle Seahawks - Jamaal Charles leghosszabb elkapott passza 20.5 alatt 1.83

Nem szeretek egy meccsre két tippet adni, de amikor megláttam, nem is értetem, hogy ezt most így miért. Ráadásul undert fogadni... fúj. Na mindegy, most rámegyünk erre. Jamaal Charlesról, a Kansas futójáról van szó. Emberünk a liga egyik legjobb futója, éppen ezért is érthetetlen, hogy miért az elkapott yardjaira fogadhatunk. Meccsenként átlagban 2.5 elkapása van, körülbelül 6.5-es átlaggal. Értelemszerűen egy futónak többnyire rövid, 4-5 yardos passzokat adnak az irányítók, nem éppen long bombokat, hiszen fel sem fut annyira a játékos. 20.5 a határ, vagyis akkor buknánk, ha 21 yardot elkapása lenne. Erre idén egyszer volt eddig példa, a Rams ellen volt egy 30 yardos elkapása, ami természetesen rövid passz után született. Íme a statisztika arra nézve, hogy Charlesnak hány elkapása voltak meccsenként és abból melyik volt a leghosszabb.

Buffalo - 3 elkapás, 12 yard a leghosszabb
    New York Jets - 2, 12
    St. Louis Rams - 4, 30
    San Diego - 2, 8
    49ers - 1, 4
    Patriots - 3, 8
    Denver - 1, 8
    Tennessee - 4, 14

A Seattle védelmét nem kell nagyon bemutatni, a liga egyik legjobbja, még az idei kisebb akadozás ellenére is. Mint a lenti statisztikából kiderül, nem éppen engedik a futóknak a hosszú passzokat, egyedül a Raidersnél Darren McFaddennek volt egy hosszabb elkapása, de azért lényegesen más az ő játéka, mint Charlesé.

Seattle védelme:
    New York Giants - 2 elkapás, 5 yard a leghosszabb
    Oakland - 4, 23
    Carolina - 3, 8
    St. Louis Rams - 3, 5
    Dallas - 6, 14
    Washginton - 1, -2
    Denver - 2, 4
    San Diego - 4, 14
    Green Bay - 3, 12

Charlesnak sok carryje lesz, 16-17 minimum. Lényegesen kevesebbet használják őt már elkapásra, mint az elmúlt években, így nem hiszem, hogy most lenne 3-4-nél több elkapása. Abból pedig a Seattle kőkemény védelme ellen nem fog 21 yardot összehozni.

Member
    "Elfogulatlan" '9ers szurkolóként már időben reagálnom kellett volna, persze ma kickoff előtt volt végleg betervezve, aztán
    lekéstem szokás szerint... Szóval hangosan gondolkodva: csöppet elfelejtttétek a bányászokat!
    Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem egyáltalán nem elvetélt gondolat ez! Én is látok benne értéket. Nagyon kemény sorsolása van mindkét csapatnak, és szerintem sem tud előzni a SEA. Az ARI védelme még sérültek ellenére is nagyon erős, és képes vinni előre ezt a csapatot.

Idézet zoekkent eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Elfogulatlan" '9ers szurkolóként már időben reagálnom kellett volna, persze ma kickoff előtt volt végleg betervezve, aztán
    lekéstem szokás szerint... Szóval hangosan gondolkodva: csöppet elfelejtttétek a bányászokat!
    Tény! De idén a Frisco szerintem nem tényező. Az edző és a csapat között nincs meg a teljes összhang, a védelemben nagyon fontos sérültek vannak, az offense pedig nem fejlődött, sőt... Az utóbbi években megszokott brutális védelmük nélkül nagyon nehéz dolguk lesz még kétszer a SEA és az ARI ellen is. Divízión belül pedig 1-2 a mérlegük eddig, ami korántsem jó előjel...

Member
    A mai meccsünk tökéletes példája a szezonnak: jobbak vagyunk - rögtön megnyertük - persze bukó - bukó - bukó - védelem TART -
    ezt így elvisszük a végéig - aztán majd lesz ami lesz...

Idézet zoekkent eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai meccsünk tökéletes példája a szezonnak: jobbak vagyunk - rögtön megnyertük - persze bukó - bukó - bukó - védelem TART -
    ezt így elvisszük a végéig - aztán majd lesz ami lesz...
    Csak az a szomorú, hogy ezzel a játékkal még a nagyon gyenge Giants ellen is többször rezgett a léc... Ettől sokkal több kellene, ha a csoportban/playoff-ban komolyat akarnak alkotni.

Member
    Hopp! Kössz! Ez annyira "sokhibás" hogy muszál rögtön írnom
    Védelem - nézz utána ki volt ma a meccs embere! (oké nem sérülés miatt hiányzott ))
    Összhang - ez tényleg tényező, de neked mi a biztos forrásod - én is olvastam oké - nekem a kedvencem ez számít? DD
    hallod itt valami brutál dolog reagálni örömittaan
    Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tény! De idén a Frisco szerintem nem tényező. Az edző és a csapat között nincs meg a teljes összhang, a védelemben nagyon fontos sérültek vannak, az offense pedig nem fejlődött, sőt... Az utóbbi években megszokott brutális védelmük nélkül nagyon nehéz dolguk lesz még kétszer a SEA és az ARI ellen is. Divízión belül pedig 1-2 a mérlegük eddig, ami korántsem jó előjel...

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •