Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (88) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Nfl 2014/2015

Senior Member nagelb avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan kis cukorborsó fogadást találtam.

Jacksonville-Dallas, Denard Robinson longest rush attempt yards over 13.5,, 1.76@Bet365

Egy kis indoklás mellé. Denard Robinsonról van szó, a Jacksonville futójáról, aki ugyan már másodéves, de most robbant csak be a ligába igazán. Köszönhetően az elmúlt három mérkőzésen látott iszonyatosan jó formájának, immáron ő az elsőszámú futó a Jaguarsnél. 22-18-17 kísérlete volt, amiből összesen 229 yardot futott, két touchdown mellett. Mióta ő a kezdő, a leghosszabb futási kísérletei: 20, 41, 39 yard. De még amikor csak epizodista volt, akkor is eljutott 33, 25 és 22 yardig, pedig akkor még 10 alatti carryje volt. Most megint 20 körül lesznek a próbálkozásai, hiszen úgy vélem, nem lesz egy borzalmas kiütés a Dallas részéről. Állítólag Romo fog kezdeni a Cowboysnál, de ha van egy kis eszük Jerry Joneséknak, akkor nem erőltetik. Mindegy, a tippünkön csak javítana, ha Weeden kezdene, de túl nagy befolyással nem lesz rá. A Cowboys futás elleni védelme nagyjából a középmezőnyben helyezkedik el, nem engednek vészesen sok yardot, de érdemes megnézni a következő statisztikát, hogy mennyi volt idén az ellenfél futójának a leghosszabb kísérlete ellenük:

Arizona: Ellington - 20
    Washington: Morris - 29, Helu - 18
    New York Giants: Williams - 22
    Seattle: Lynch - 32
    Houston: Foster - 33
    New Orleans: Khiry Robinson - 62
    St. Louis: Stacy - 16
    Tennessee: McCluster - 16
    San Francisco: Gore - 20, Hyde - 15

Tehát minden meccsen megvolt legalább egy olyan játékos, aki futott minimum egy 14 yardosat. Ráadásul a mostani Robinsont nem lehet éppen egy kategóriába sorolni mondjuk Stacyvel, McClusterrel vagy Williamsszel. Nagyon meglepődnék, ha a tendenciák nem folytatódnának és Denard barátunknak ne lenne legalább egy, minimum 20 yardos futása.
    Ez nagyon szép meglátás volt! Grat hozzá!

Senior Member varin avatara
    Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nagyon szép meglátás volt! Grat hozzá!
    Köszi. Ellenben a Steelers és a Chiefs szívat rendesen

Köszi. Ellenben a Steelers és a Chiefs szívat rendesen
    A PIT meccsére csak egy szót tudok mondani... Vegas... illetve, hogy a pro-knak sok hét után most ki fog fizetődni, hogy a jets-re pakoltak egész héten...

Senior Member
    A PIT meccsére csak egy szót tudok mondani... Vegas... illetve, hogy a pro-knak sok hét után most ki fog fizetődni, hogy a jets-re pakoltak egész héten...
    Valahol várható volt. én is belementem ugyan kisebb téttel, de ez a steelers egy semmi, egy közepes csapat egy godmodeban játszó big bennel (ami szép volt 3 meccsig de úgy néz ki eddig tartott). Jets mondjuk nem gondoltam volna, hogy összekapja magát a büdös nagy gödörből amiben voltak, csak emiatt raktam a PITre. igazából 2 td a hátrány még bármi lehet de nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz.

Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valahol várható volt. én is belementem ugyan kisebb téttel, de ez a steelers egy semmi, egy közepes csapat egy godmodeban játszó big bennel (ami szép volt 3 meccsig de úgy néz ki eddig tartott). Jets mondjuk nem gondoltam volna, hogy összekapja magát a büdös nagy gödörből amiben voltak, csak emiatt raktam a PITre. igazából 2 td a hátrány még bármi lehet de nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz.
    A legnagyobb csapdát végül sikerült elkerülnöm, de arra én sem gondoltam, hogy ennyire szánalmas produkciót fog nyújtani a PIT offense... Ezért el is vitt a vérem egy kicsit, és nem úsztam meg mínusz nélkül a meccset...

Szeretném hinni, hogy Vegasnak nincs ekkora szava, de tudom, hogy van. Mindegy, hála Robinsonnak és a Chiefsnek, így is pluszban zártam, de azért fáj kicsit, hogy éppen a legerősebb tippem úszott el.

Egy kis early prediction:
    Hajlamos vagyok szeretni, hogy a Seahawks underdog lesz Kansasben

Senior Member
    Seahawks-chiefs biztos kihagyós nálam, de amúgy semmi más se tetszik különösebben a mostani fordulóban. Abban reménykedek csak, hogy a nyomorék "butt fumble sanchez 1 meccs után philly megmentője és franchise qbja" még a mai meccset kibírja, hogy ne legyen 7en kívül a hendi a gb ellen és csak vasárnap zuhan össze. így legalább egy tippem lesz (jó van 3 de nem tetszenek, szóval nincs)

Nekem ma egy Maclin TD ment apróval.

Senior Member
    Nekem ma egy Maclin TD ment apróval.
    GL

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod