Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (34) összesen

Téma: Nfl 2013/2014

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara

Nfl 2013/2014

Tudom, kissé még korai, de gondoltam nyitok ennek is egy topicot.

A BetDSI küldött egy elég jó szezonelőzetest, kezdésnek ezt osztanám meg veletek:

http://www.betdsi.eu/free-nfl-and-nc...views-magazine

Senior Member
    Ja sajnos még több mint egy hónap
    Elliot Harrison
    146-72-1es aránya van minden fordulóban fent vannak a tippjei. Mike Mayockon kivül talán az egyetlen aki értelmes valamennyire az nfl.com stábjából. Én nem az ő tippjei alapján szoktam nflre fogadni, de kezdőknek, akik nem követik csak statok, formák stb. alapján raknak valamire, támpontnak nem olyan rossz (persze itt jön, a jó kis popcorn timeot okozó cikketek=), szóval ő csak tippelni fog hozzáértő szemszögből azt, h ez milyen oddson éri meg azt mindenki döntse el maga). Idén nézni fogom h hogy teljesít ATS, mivel végeredményt is megad.
    Amikre raknék/rakok/raktam az első fordulóból (bet365 oddsok), rövid indoklással:
    BAL@DEN O49.5 1.9 (1 elit irányító + 1 elit fizetésű -1 ray lewis bár az utóbbi nem biztos, hogy erősíti a tippet)
    TB@NYJ TB-1 1.9 (Mark Sanchez!, Ha Geno lesz a kezdő qb akkor sem jósolok idén 5 győzelemnél többet a jetsnek)
    PHI@WAS O50.5 1.9 (RGIII+Chip Kelly nemigaz, hogy ez nem lesz pontzuhatag)
    ezen még gondolkodok:
    KC@JAX KC-3 1.86 (Blaine Gabbert vs. Lúzer Cheifs +Alex Smith+ Andy Reid, inkább a Chiefst érzem, bár utálok előző évben szarul teljesítő csapatokra rakni az első fordulókban)

Valami longterm okosságon is el kellene kezdeni agyalni, total winekre gondoltam. Ötletek?

Senior Member
    Én nem rakok hosszútávút
    De ami jó lehet:
    Oakland U5,5 1.83 Pinnacle (olyan 3-4 győzelemre lőném be őket nagy harcban lesznek az 1/1ért sztem)
    Jacksonville U5 2.08 (Gabbert qb)
    Ez a két legalacsonyabb határ tudom, de nálam még így sem elég alacsony=)

Senior Member
    Sea@car sea-3 1.8
    phi@was was-3 1.8

Senior Member
    GB 3.00ért nekem megéri, hogy szurkoljak Rodgersnek

Senior Member
    Jövő hétre Minnesota@Chicago O41.5 2.08 Pinnacle
    Erősíti a tippet: Chicago új edzője (a szerződtetésével nyilvánvaló cél a passzjáték erősítése); első fordulós meccseik: MIN meccsén58, CHI45 pont volt; az eredeti határ 40.5 ez egy viszonylag alacsony határ és sztem 43ig fel fog menni; talán jó időjárás lesz így szeptember elején.
    Gyengíti: Utolsó 3 egymás elleni meccsen mindig 40pont alatt maradtak; Chicago windy city--- a szél eléggé rontja a passzjáték eredményességét (Amúgy erre élőben érdemes figyelni ha van egy magas határ és két főleg passz orientált csapat és mondjuk tvben/streamen nézed és látod már a kezdésnél, hogy nagy a szél, akkor csapasd az undert. Magas határ nflben mondjuk 52+ collegban mondjuk egy 65+)
    Összeségében én egy 45-50 pont körüli eredményt várok.
    Meg egy CHI -6 os hendi győzelmet 1.9ért

Senior Member
    NO@TB NO-3 1.86
    Az ahogy a hétvégén elment a a jets tampa meccsre adott -1TB tippem az fantasztikus volt (mondjuk jó rég beírtam és akkor még Sanchez kezdett volna, bár Geno sem egy nagy ász a latinonál azért jobb), felváltva néztem a seahawksot meg a tampát aztán mindkettőt kikapcsoltam. Amennyit láttam belőle az alapján iszonyatosan gyenge volt a tampa, fel is k*rta az agyam rendesen. A tippem erre is alapozom de nemcsak erre. Tavaly Sean Payton nélkül verte oda-vissza a saints őket, idegenben egy TD volt közte, otthon 41-0 lett, mondjuk annak ott már sok jelentősége nem volt. Idén visszatért az eltiltásából a sikeredző, ez várhatóan jót fog tenni a Saintsnek Az aktuális forma nekem nagyon fontos, a tampa kikapott a hulla gyenge jetstől 18-17re eléggé ostoba módon ráadásul (utolsó jets drivenál amit csináltak az vicc volt). A saints megverte az ősi rivális atlantát (akik azért pár szinttel jobbak a jetsnél). Tavaly is kétszer kikaptak és idén is kifognak.

Senior Member
    az eaglest fun lesz nézni idén visszafogadtam a redskinst meg rendesen megpakoltam az over 56-57eshatárt

Néhány észrevétel az első hetet illetően (kíváncsi lennék mások véleményére is):

Nagyon meglepett a PIT gyenge teljesítménye. Azt gondoltam, hogy a futójáték nulla lesz, de ennél azért többet vártam volna BigBenéktől, főleg a TEN ellen. Gyakorlatilag amúgy véget is ért a PIT szezonja, ha jól tudom, legalább két season ending injuryt összeszedtek.

A TB játékáról már esett szó... Hullámzóak lesznek az éven, erre számítani lehetett, de a Jets elleni produkciójuk kritikán aluli volt, legalábbis a végjátékban biztosan.

A Philadelphia játéka viszont óriási pozitív csalódás volt számomra, Chip Kelly rendesen gatyába rázta a csapatot. McCoy, Jackson komoly player prop fogadásokat szülhet még, illetve ha a szezon elején kicsit radar alatt szállnának, azt ki lehetne használni, de a totalokra is oda kell majd figyelni.

Érdemes lesz még odafigyelni a Kansasre is, bár a JAX elleni győzelemből messzemenő következtetést nem vonnék le, de bíztató volt a játékuk.

D oldalon a GB játéka is tetszett a 34 benyelt pont ellenére, a NO pedig egyenesen hengerelt. Utóbbi esetében szinte biztos, hogy ez tarthatatlan, de figyelemreméltó, hogy a LB poszt hiányosságai ellenére 17 ponton tartották a Falconst. A Falconsnál egyébként Jackson játéka sokat segíthet, ő jól mozgott az első meccsen.

Egyelőre ennyi.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •