Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen

Téma: Nfl 2013/2014

Senior Member
    KC@IND money line IND 2.10

Senior Member
    Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KC@IND money line IND 2.10
    Ez egy elég para meccs volt

Senior Member nagelb avatara
    Most látom csak, hogy ellenkező véleményen voltunk a meccsről. Hát igen, röviden én is így tudnám összefoglalni a dolgot...
    De így a végén szépet fogtál, gratula!

Senior Member
    Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most látom csak, hogy ellenkező véleményen voltunk a meccsről. Hát igen, röviden én is így tudnám összefoglalni a dolgot...
    De így a végén szépet fogtál, gratula!
    Ja thx. Nálam ez egy 50-50 meccs volt vagy inkább egy nagyon pici edget adtam a Coltsnak (egy 0.1, 0.15 valuet éreztem ebben a 2.1es szorzóban). Amúgy mint csapat jobbnak tartom a Kansast, bár nem sokkal, viszont a Colts mellett szólt a hazai pálya, valamint, hogy a rangadókon rendre jók voltak (SEA, DEN, ugyan Reggie Wayne sokat számít, de ez akkor is annak a jele, hogy amikor a legfontosabb oda tudják magukat tenni), a week 16os egymás elleni meccset is hozzáadtam és az ezzel járó lélektani előnyt (amire persze lehet mondani, hogy a Chiefs vissza akar vágni, de általában hasonló képességű csapatoknál én a nyertesnek, ha nagyobb játéktudásbeli különbség van akkor a vesztesnek adom). Egyébként a tegnapit nyerte volna a Chiefs ha nem sérül meg a fél csapat főleg a 2. számú RB sérülése volt kulcs momentum, viszont ettől függetlenül ha 100x lemenne ez a meccs különböző forgatókönyvek szerint nálam 50+szor nyerne az INDy. Nyilván szerencsém volt, hogy ez most pont jól alakult, viszont ebben az idényben volt egy csomó olyan meccs amik 1-2 ponttal úsztak el, amit ide nem írtam be pl week6 GB@BAL -3 green bayt, és ugyanebben az időben volt a CIN@BUF ahol cinncinati -6.5 tettem rohadt vicces volt mert egyszerre néztem a kettőt és ugyanakkor mentek el gb 19-10re vezetett ravens td driveal, amiben volt egy 4&20on valamennyi, lett 19-17, a bengals meg 24-17re ment 2 perccel a vége előtt bills td drive az elég jó bengals D ellen a neve nincs 2. számú irányítojúkkal.
    A totál határt viszont rendesen benéztem, ilyen 24-21 21-17 27-13 eredményekre számítottam, mondjuk nem érzem annyira rossz döntésnek az undert attól függetlenül, hogy kaptam egy laza 43 pontot, van ilyen 1-2%os scenario és ez tényleg a véglet volt.
    A mai Wild Card Gamekről: a SD@CIN ha alapszakasz lenne gondolkodás nélkül nyomnám a CIN -6.5 O46.5et (látva az utolsó 5 hazai meccsüket, amiből szerencsére 3at fogtam), viszont a Cincinnatinak elég súlyos playoff fóbiája van, majdnem Atlantai magasságokban szárnyalnak, szóval inkább csak megnézem.
    A SF@GB egy óriási mismatch, a green bay egyedül az időjárásban, meg Rodgersben bízhat, aki ahhoz képest, hogy sérülésből tért vissza a chicago ellen nem volt rossz, de tud ő ennél sokkal jobbat is. Viszont ők az egyetlen csapat a POban akiket szeretek, saints neutral, denvert jó nézni a többit utálom mint a szart, szóval semmikép nem rakok ellenük.

Minden szezon tele van ilyen idegtépő meccsekkel, amiket nagyon nehéz kiszűrni a fogadás során. Nekem is volt jó pár olyan tippem, amik úgy mentek el, hogy csak pislogtam... Viszont az is érdekes, hogy egyre több az ilyen, legalábbis néhány szezonnal ezelőtt nem emlékszem, hogy ilyen sok őrült meccs lett volna. Nyilván a szabálymódosításoknak van erre valamilyen hatása, de idén már néha kezdtem azt érezni, hogy olyan mintha az egyetemi focit nézném, teljes a kiszámíthatatlanság és megtörténhet bármi, meg annak az ellenkezője is...
    A tegnapi meccs is ennek az iskolapéldája volt. (Jó ha a futójáték nem szűnik meg a végére, akkor valószínűleg tényleg kitartott volna az előny, de az is biztos, hogy ennyi pontot el nem tudtam volna képzelni a kezdés előtt.) Nagyjából jónak is tartottam a határt amit belőttek a bukik, ha kellett volna én is inkább az under felé mozdultam volna el.
    Mai meccseket kíváncsian várom, főleg a másodikat, és egyetértek veled a packers esélyeit illetően. Ebben a felállásban érdekes a matchup, fordított esetben sima Frisco győzelem lenne.
    A CIN meccse is komoly lesz, és ideje lenne valamit mutatniuk a PO-ban, és a Chargers ellen lehet is, szóval kiderül majd, hogy tényleg ül-e rajtuk az átok, amit említettél.

Hát az átok bizony ott van... A legfontosabb hazai meccsen betliztek egy óriásit... Így kell ezt csinálni!

Senior Member
    Megraktam most félidőben a packerst egy apró téttel 3.4ért nem tűnik rossz spotnak a játék képe alapján. Legalábbis q2 alapján, az elején eléggé elvoltak tévedve.

Senior Member
    Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát az átok bizony ott van... A legfontosabb hazai meccsen betliztek egy óriásit... Így kell ezt csinálni!
    Jah kb minden mellettük szólt. Van egy sima super bowl kaliber csapatuk, viszont daltonal (aki egyébként egy közepesnél jobb qb, de nekem nem tűnik egy igazi vezértípusnak) nem fognak odaérni, nyilván egy ilyen vereséget nem lehet csak az ő nyakába varrni, és nem is fogom főleg, hogy csak részleteket láttam a meccsből.

Senior Member
    Seattle Seahawks vs Denver Broncos
    Denver-2 1.943

Senior Member
    90 nap múlva kezdődik a szezon

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •