Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Tippkirály - Országos Fogadási Bajnokság

Administrator Admin avatara

Tippkirály - Országos Fogadási Bajnokság

A hatharom.com útjára indítja az első Országos Fogadási Bajnokságot, a Tippkirály kerestetik. A bajnokság 10 héten át zajlik, melynek végén a legjobbak között értékes tárgynyeremények kerülnek kiosztásra összesen 250 000 forint értékben. A jól ismert felületen futball eseményekre adhatjátok fel tippjeiteket különféle fogadási típusokban.

A részletekért látogass el a Tippkirály oldalára --> Tippkirály - Országos Fogadási Bajnokság

Lássuk, ki a legjobb!
    Noemail likes this.

Már közel 1000 résztvevője van a Tippkirálynak, az Országos Fogadási Bajnokságnak. Ma Lettország-Magyarország vb-selejtező mérkőzés következik, aki még nem csatlakozott, itt a kiváló alakalom. Bejelentkezett felhasználóként a linkre kattintva könnyedén feladhatod a tippedet!
    Noemail likes this.

Junior Member
    Nem tudok kvalifikálni, pedig több lezárt tippem is van.

Junior Member
    Üdv. 5 napja megy a verseny, napi 10 tippel hogy lehet valakinek 69 lezárt tippje? A táblázat szerint csak 51, de az egyenlege a 69 tipp alapján jön össze, amiben van október 5-i tipp is...

Junior Member
    Ja, és nekem is van egy fogadásom, ami elméletileg nem lehetne ott. A legelső.. Az úgy indítottam , hogy Tippligák - Tippelek - Vb selejtező - meccs és a kínálatból kiválasztottam a gólszerzőt.. Ezt az opciót a Tippkirály - Tippelek - Vb selejtező - meccs - fogadási kínálat útvonalon fel sem kínálja és a szabályok szerint sem lehetne ott.. Utólag rájöttem, hogy nem felem meg a szabályoknak, de mertem gondolni, hogy nem fog megjelenni az érvényes tippek között..
    Utoljára módosítva: gretzki által: 2016.10.11 23:55

Senior Member juvefan avatara
    Idézet gretzki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv. 5 napja megy a verseny, napi 10 tippel hogy lehet valakinek 69 lezárt tippje? A táblázat szerint csak 51, de az egyenlege a 69 tipp alapján jön össze, amiben van október 5-i tipp is...
    Vélhetően október 7. előtt is adott fel tippet.
    A mérkőzés ideje számít, nem a feladásé. Nekem is van egy péntek hajnali tippem, amit csütörtökön adtam fel.
    És egy meccsre ne adj fel több tippet, mert csak az első számít bele.
    Utoljára módosítva: juvefan által: 2016.10.12 09:38

Junior Member
    Igen. 5-én adta fel az 5-én játszott meccset, és az eredmény szerepel abban a táblázatban, ami 7-én indult tippverseny fogadásait tartalmazza. És nemcsak a táblázatban, hanem az egyenlegében is.. Biztos, mert voltam olyan g.ci, hogy végigszámoltam.. :-)

Idézet gretzki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A játékot október 4-én hirdettük meg, azóta ez már a kilencedik nap, amikor lehet tippet feladni a játékba. Nem volt még a játékban 69 lezárt tippje senkinek, ugyanis jelenleg a legtöbb lezárt tippel a játékban Balmark áll (62), aki úgy tudott ennyi tippet feladni, hogy az első hivatalos játéknap előtti napon is adott már fel tippeket a játékba.

Junior Member
    Sziasztok.Lehetne kérni,hogy a Metz-Lyon meccs eredményét ne vesztesnek írjátok be,hanem a tétet visszaírni?Köszi

Idézet mgyocsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.Lehetne kérni,hogy a Metz-Lyon meccs eredményét ne vesztesnek írjátok be,hanem a tétet visszaírni?Köszi
    Köszönjük, hogy jelezted felénk a problémát, természetesen a tét visszajár. Minden érintettnek visszaadtuk a tétet. További jó játékot kívánunk!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •