Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (100) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Rió kibeszélő

Senior Member golszerzo avatara

Rió kibeszélő

Mindjárt kezdődik az olimpia, így itt az idő ráhangolódni. Egyelőre nem tudom hogy a kávéadagot emeljem vagy simán napközben aludjak. Az úszódöntők például hajnal háromkor kezdődnek Ki hogy tervezi?
    Andersson04 likes this.

Junior Member
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindjárt kezdődik az olimpia, így itt az idő ráhangolódni. Egyelőre nem tudom hogy a kávéadagot emeljem vagy simán napközben aludjak. Az úszódöntők például hajnal háromkor kezdődnek Ki hogy tervezi?
    Én csak azokat a sportokat nézem meg, ami érdekel. Aztán ha épp a munkaidőbe nyúlik, majd közlöm a főnökkel, hogy épp rosszul voltam. Hátha megérti :P
    Engem közepesen hoz lázba ez az egész olimpia. Talán az atlétikára rálesek, meg a cselgáncsra. De ennyi...

Member
    Én a hétvégéken szerintem 0-24-ben követem, hétköznap meg ameddig amúgy is ébren lennék, munka után 6 és éjfél között, utána úgyis unnám már meg persze ha van magyar éremesély, akkor ébresztőóra

A 2000-es olimpia óta megszállott vagyok, a 2004-es athéni a csúcs, amikor még középiskolásként a nyári szünetben szinte ki sem mozdultam a TV elől két hétig

Member hahota avatara
    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a hétvégéken szerintem 0-24-ben követem, hétköznap meg ameddig amúgy is ébren lennék, munka után 6 és éjfél között, utána úgyis unnám már meg persze ha van magyar éremesély, akkor ébresztőóra

A 2000-es olimpia óta megszállott vagyok, a 2004-es athéni a csúcs, amikor még középiskolásként a nyári szünetben szinte ki sem mozdultam a TV elől két hétig
    2000-es olimpiára emlékszem Kovács Ági úszásakor az óra félbeszakadt, mert kihangosítottuk a rádiós közvetítést Amúgy most még nem vagyok ráizgulva, de az első északázás után ez tuti változni fog.

Senior Member Cesc18 avatara
    Virrasztás ezerrel, nem kérdés

Ráizgulás segítő --->

golszerzo likes this.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Virrasztás ezerrel, nem kérdés

Ráizgulás segítő --->

Az ilyenekért érdemes is fentmaradni. Egyébként az úszáson kívül mi lesz még, ami magyar szempontból érdekes és hajnalban lesznek a döntői?

Senior Member Cesc18 avatara
    Az ilyenekért érdemes is fentmaradni. Egyébként az úszáson kívül mi lesz még, ami magyar szempontból érdekes és hajnalban lesznek a döntői?
    Kajak-kenu amiben még igazán jók vagyunk, de ha jól tudom azok a döntők délután lesznek, szóval nem kell virrasztani.

Member
    Az úszásnál később semmi sem lesz, amúgy "csak" 5 óra a különbség, az ilyen cselgáncs-birkózás-vívás döntők éjfél környékén lesznek

Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az úszásnál később semmi sem lesz, amúgy "csak" 5 óra a különbség, az ilyen cselgáncs-birkózás-vívás döntők éjfél környékén lesznek
    Akkor csak öt órával kell eltolni a napi rutint

Junior Member
    golszerzo likes this.

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •