Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910
Eredmény: 91 - 100 (100) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Rió kibeszélő

Senior Member varin avatara
    Overem van nekem is, erre fél órája kicseszett 7-1 az állás...... Fél órája.

Senior Member Cesc18 avatara
    Egyelőre úgy néz ki kivégezzük őket

Azért az elég beteg, hogy a K4-es lányok sikerére a mixpro 1.30-at ad, a bet 1.50-et, de találtam olyat ahol még mindig 1.90

Senior Member Andersson04 avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért az elég beteg, hogy a K4-es lányok sikerére a mixpro 1.30-at ad, a bet 1.50-et, de találtam olyat ahol még mindig 1.90
    És melyik a reális mit gondolsz róluk?

Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És melyik a reális mit gondolsz róluk?
    Semmiféleképp sem az 1.30, azért a fehéroroszok nem olyan rosszak. Az 1.5 környéke reális szerintem, látva a Szabó-Kozák kettős formáját. Az Eb-n amúgy úgy verték a fehéroroszokat és németeket, hogy előtte alig lapátoltak még együtt, ebben a felállásban.

Senior Member golszerzo avatara
    Ki mit gondol a riói szereplésünkről? Volt ebben több vagy így is erőn felül teljesítettünk?

Senior Member Noemail avatara
    Én úgy gondolom, hogy a nemzetközi várakozásokon felül teljesített a magyar küldöttség, így szerintem reálisan inkább "erőn felül" teljesített.

Szerintem nem teljesítettünk erőn felül, bár én csak 6 aranyat vártam, de nálam az erőn felül teljesítés az, ha pl olyan lett volna nálunk mint a braziloknál a rúdugró srác vagy a súlyemelő aki a lehetetlen nyomta ki és énekelte ki a másik szájából a sajtot. Nekem nem is az aranyak a kedvenceim, hanem Márton Anita bronzérme, amiről bántóan kevesen beszélnek, de imádtam Cseh Laci ezüstjét, Kenderesi és Bogi bronzát. Egy szép teljesítményt hoztak a magyarok.

Nem akarok telhetetlennek tűnni, ezért csak zárójelben (viszont elmaradt az érem birkózásban, cselgáncsban, vízilabdában, férfi kajak-kenuban, talán még a sportlövészetet, öttusát is említhetem). Szóval igen, szerintem volt ebben több

Nekem a londoni ezért tetszett kicsit jobban, volt ott aranyunk atlétikában, tornában, férfi és női kajak-kenuban stb. Persze fantasztikus, amit Katka és Dana műveltek, kellett, hogy ne legyen ez az olimpia csalódás számunkra

Junior Member
    Szépen teljesítettünk nem is vitás azonban bennem is maradt tüske legfőképpen a küzdősportok irányából.

Senior Member golszerzo avatara
    Nálam elsősorban a csapatsportok miatt van hiányérzet. Az hogy nem nyertünk érmet vízilabdában, benne van. Alapvetően nem játszottunk rosszul, viszont a többi sportágban, röpi, kézi, kosár ki sem jutunk. Én Új-Zélandot meg Kubát szoktam nézni, mint hasonlóan erős sportnemzeteket alapvetően kevés lakosságszámból sok versenyzővel, hogy hozzájuk képes hogyan teljesítünk, és most mindkettőt megelőztük, ami mindenképen jó jel

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •