Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Itt lehet valami susmus!

Senior Member varin avatara
    Kíváncsi vagyok, mit gondol a nép a Csákvár-Puskás meccsről. Ugye a két csapat között lévő "jó kapcsolat" köztudott, mindkét gárda Mészáros úr kötelékébe tartozik.

A Puskás tegnap sokáig vezetett, ám a 90. percben egyenlített a Csákvár, ami alighanem össze-vissza borította a legtöbb sportfogadó gondolatait. De nem tudom eldönteni, hogy ez most bunda volt-e vagy sem. Az iksz ugye nem rossz a Felcsútnak végül is, hiszen az élen állók közül a Sori és a Balmaz is botlott... De éppen egy 90. perces góllal adott volna egy pontot a Csákvárnak a Puskás? Vagy ez csak így alakult és nem volt semmi megbeszélés? Esetleg szegény gólszerzőnek nem szóltak a forgatókönyvről?

Érdekes dolgok ezek, de alapvetően már annak baromi rossz üzenete van szerintem, hogy az ilyeneken el kell egyáltalán gondolkozni.

Junior Member vitodilorenzo avatara
    Nem láttam a meccset, de a tabellára nézve, mindkét csapatnak kellett a pont.

Friss információ a Wil ügyében:
    Egy Április 7-ei hír szerint a Wil pénzügyi problémái megoldódni látszanak, viszont az eddigi gondok miatt valószínűleg pontokat vonnak majd le tőlük. Egy ilyen jó hír után kaptak ki a hétvégén 1-4-re.
    A csapat formája pocsék, egyedül a legutolsó Winterthurral tudtak egy X-et játszani.
    Szombaton a 3. helyezett Servette látogat hozzájuk, a szorzók még nem jöttek ki, de úgy gondolom, hogy 2,00-2,50 körül vállalható lenne a Servette győzelme, alatta nem biztos, hogy megéri a kockázatot.

Senior Member golszerzo avatara
    Olasz B-ben Cesena-Verona X 1.62-ért. Ez érdekesnek tűnik. Itt mi a matek?

Junior Member
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak egy átlagos szezon végi Serie B odds. Előfordul a Serie A-ban is.

Senior Member varin avatara
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néztem én is. Veronának egy pont kell a tuti feljutáshoz, Cesenának már mindegy. Sablon 0-0 lehet, de benne van a 2-es is.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néztem én is. Veronának egy pont kell a tuti feljutáshoz, Cesenának már mindegy. Sablon 0-0 lehet, de benne van a 2-es is.
    Köszi, akkor ez felejtős, az x2 csak 1.10...

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szépen jött is a 0-0
    Andersson04 likes this.

Senior Member ivan avatara
    Düsseldorf - Aue meccsen az X 2.75-ről 1.70-re esett le. Az egy ponttal mindkét csapat a többi eredménytől függetlenül kiharcolja a bennmaradást. Decemberben toltak egy jó 0-0-t.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •